מה פוטנציאלית שקט יותר קירור מים או אוויר? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה פוטנציאלית שקט יותר קירור מים או אוויר?

dog

Recommended Posts

חשוב לי עבודה שקטה של המחשב שאני בונה.
עוזב לרגע את העלוית ( עד לגלבול מסוים) ואת ההושאה ליעילות הקירור שהבנתי שהוא יעל יותר במים.
מבקש להתיחס רק לשקט עבודה.
מבין שבקירור מים מלבד המאוורר יש גם משאבה שעובדת.
מצד שני מים יכול אולי לחסוך מאוורר על המארז, זה מה שנאמר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שלא תסתכל על זה מים משתמש במאווררים, לחסוך מאוורר במארז זה לא בדיוק כי המאוורר פשוט יושב על רדיאטור.

אם אין לך מניעה אני לא רואה סיבה לא להשתמשב קירור אוויר, לגבי הרעש, פשוט תבחר קירור לדוגמאת דגמי שהם מכוונים לביצועים בלי להתפשר יותר מדי על השקט היחסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של taotao

איך שלא תסתכל על זה קירור מים משתמש במאווררים, לחסוך מאוורר במארז זה לא בדיוק כי המאוורר פשוט יושב על רדיאטור.

אם אין לך מניעה אני לא רואה סיבה לא להשתמשב קירור אוויר, לגבי הרעש, פשוט תבחר קירור לדוגמאת דגמי שהם מכוונים לביצועים בלי להתפשר יותר מדי על השקט היחסי.

תודה.
השאלה הייתה מה מהם יעבוד שקט יותר.
הכוונה בלחסוך מאוורר הייתה שמשום שיעילות הקירור של מים כנראה טובה יותר ניתן לוותר על מאוורר אחד של המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוותר על מאוורר אחד של המארז זה לרוב זניח מבחינת רעש. 

המוסכמה שאני מכיר זה שבעומס נמוך אוויר יותר שקט כי אין רעשי משאבה אבל כשהעומס גדל אז היעילות של האוויר באה לידי ביטוי ומאפשרת למאווררים להשאר במהירויות נמוכות יותר וסה"כ התוצאה שקטה יותר. השקט גם תלוי מאוד בפרופיל השימוש, במשחקים למשל המאווררים של כרטיס המסך עושים את רוב הרעש במחשב (אתה מתכוון לסדר מים גם לכרטיס המסך?) אבל מצד שני כשאין עומס הם עוצרים לגמרי ולא עושים רעש בכלל אז מאוד חשוב להגדיר מתי חשוב לך השקט של המערכת ולא סתם באופן כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...