*זקוק לתשובה מהירה* האם לרכוש סמסונג S9 פלוס, או לחכות ל-HTC U12 PLUS? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

*זקוק לתשובה מהירה* האם לרכוש סמסונג S9 פלוס, או לחכות ל-HTC U12 PLUS?

ClassMulder

Recommended Posts

יש לי הזדמנות לרכוש את Galaxy S9 Plus גרסת במחיר ממש טוב, ולעומת זאת, לחכות ולרכוש את המכשיר החדש של עם 128GB (לעומת 256GB של הסמסונג) במחיר קצת זול יותר.

יש לי כמה דאגות: חיי הסוללה של המכשיר של דיי על הפנים, ואני מכיר את המכשירים שלהם ויודע כמה הם מנופחים עם תוכנות זבל.

לעומת זאת, אף פעם לא היה לי מכשיר של וייקח לי זמן להתרגל לממשק המיוחד שלו..

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה ישנה בעיית חוסר תאימות של ה S9 ורשתות הסלולר הישראליות שגורמת לניתוקים בשיחות, לא? לא הייתי קונה במקרה כזה. 

בכלל לדעתי קניית מכשיר, ובפרט מכשיר דגל אחרון כשהוא חדש ממש זה טמטום גמור גם לבעל ממון בלתי מוגבל. עיין הסיפור עם 4 ובעיות הקליטה, S9 והניתוקים, G4 והמוות הפתאומי וכו וכו

סמארטפון הוא התקן מורכב שמתוכנן ומיוצר בלחץ זמן. תמתינו קצת, אל תהיו פאפטס. 

אנשים לא לומדים. 

וזה בלי לדבר על תבונה כלכלית, מכשיר דגל דור קודם נותן 90% ערך ב 70% מחיר של החדש, ומכשיר ביניים אפילו חדש יתן 75% ערך ב50% מחיר. אבל לתכנן לקנות מכשיר שעוד לא יצא? אולי הוא יתפוצץ בכיסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

לא הבנתי שמדובר בסינגפור 🙂

תתחדש

תודה. זו גרסת אקסינוס, ותהיה לי הזדמנות בעתיד לבדוק את הבעיות המדוברות בקליטה בארץ (רשת מובייל).

וגם מצאתי פתרון עבור נושא הקלטת השיחות שנחסם חלקית על ידי סמסונג, בעזרת בשם TOTAL RECALL ששמחתי לשלם עליה היות והיא עובדת באופן מושלם ישר מההתקנה בלי שינויים והגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...