מחפש נייד לעבודה עד 6000 שח (עדיפות לדגם חדש) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נייד לעבודה עד 6000 שח (עדיפות לדגם חדש)

b3ta0

Recommended Posts

אני מחפש חדש לאבי, הוא ישתמש בו בעיקר לעבודה; תוכנות לניהול עסקים וגלישה באינטרנט

אני מחפש משהו קצת יותר חזק ממה שהוא באמת צריך

SSD חובה, לפחות 256 ג'יגה אך עדיף 512 ג'יגה, או של 256 ג'יגה + HDD נוסף

תקציב: איזור ה 6000 שח, אפשר פחות אם עונה על כל הדרישות.

כרטיס מסך הכי פחות חשוב כי הוא לא ישמש בכלל למשחקים.

רזולוציה 1080P יספיק, אם גבוהה יותר (2K?) אפשרי אם עומד בתקציב / אם יש דגם מסויים שעומד על כל הדרישות ויש אותו רק עם רזולוציה גבוהה מ 1080P.

גודל המסך 15 אינץ.

מערכת הפעלה או כל תוכנה אחרת - אין צורך

חיבורים: לפחות אחד TYPE-C, השאר 3 או 2, שיהיה גם אפשרות חיבור למודם/ראוטר

לא משנה כמה דק או לא דק / כבד יהיה הנייד, הוא בעיקר יהיה במקום אחד. רק שלא יתחמם יותר מדי בעבודות סטנדרטיות.

חיפשתי דגמים של 8550U אך לא מצאתי משהו שנראה טוב... מצאתי דגמים וחיפשתי סיקורים אך לכל דגם קראתי שהייתה בעיה כזו או אחרת, או משהו שלא אהבתי... הנייד אמור לשמש להרבה שנים.

חשבתי על הדגמים החדשים של אינטל, 8750H - 6 אך האם קיימים דגמים כאילו שהם לא מיועדים לגיימינג? (וכך יקרים יתר על המידה?) אם כן אשמח לאפשרויות. אם צריך לחכות מעט עד שיגיעו דגמים כאילו אז אחכה קצת... למרות שאני רוצה לעשות קנייה יחסית מהר.

אשמח להצעות, תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא כן מחשב גיימינג.

ואני תמיד ממליץ בסכומים הללו על מחשב גיימינג מהסיבה שהם מקוררים היטב בניגוד לרוב הניידים בעולם בערך.

חדש דנדש מהתנור.

I7 8750H 6C\12T - מעבד מודרני פשוט חיה.

חריגה של 500ש"ח מהתקציב.

זה בגלל שנתת עדיפות לדגם חדש.

אין פה שום פשרות.

https://ksp.co.il/?uin=48467&select=.1304..271..5274.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתי קישור.

זה מחשב 17' ואני רואה עכשיו שביקשת 15.

15 קצת יותר יקרים לאותו מפרט.

אבל בכל מקרה כתבת שהוא לא יזוז יותר מידי אז נראה לי בכלל עדיף 17'.

עריכה:

אם הלדים כל כך מפריעים פשוט כבה אותם.😛

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אני, אני חושב שהמחשב הזה עונה על רוב הדרישות שלך,הוא לא מתחמם בכלל והוא פחות או יותר באזור התקציב שלך. מה גם שהוא נראה אלגנטי מאוד והכי רחוק ממחשב גיימינג, כמו שרצית.

כמו כן הכרטיס מסך יכול רק לעזור לך בעתיד במידה ותצטרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שיש בנייד 2 חיבורי 3.0, ואחד TYPE-C. האם אין בעיה לחבר מפצל לאחד מהשלושה בשביל לאפשר עוד יציאות של 3.0? ששם אוכל לחבר מספר התקני USB?

בעקרון מה שחסר לי בנייד זה קורא כרטיסים וחיבור ל ETHERNET. את זה אוכל לפתור עם מעבירים. אבל בנוסף לאילו, אני צריך לחבר שם עכבר שיעבוד עם דונגל , וגם וגם עוד חיבור של שמדפיסה מדבקות. בקיצור האם אין בעיה לחבר את כל אילו, בהנחה שאשתמש במפצל לאחד מיציאות ה USB? והאם יש המלצה למפצל מסויים?

והאם הנייד מגיע עם מעביר מ ל ETHERNET? או שאצטרך לרכוש בנפרד?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי מתאם עם 3USB 3 וחיבור קווי שמחובר לtype c וזה עובד מצוין,אם אתה רוצה יש מפצל רשמי של עם כל החיבורים אבל הוא יקר

Lenovo 7-in-1 USB-C USB C Hub with Type-C Power Delivery Video HD SD/TF Card Reader USB 3.0 HUB for Pro Type C Hub
http://s.aliexpress.com/FNVniqae?fromSns=Copy to Clipboard

אני קניתי כזה- 

Free shipping DM  USB C to Ethernet Adapter with Type C USB 2.0 HUB 3 Ports RJ45 Network Card Lan Adapter for -C Type
http://s.aliexpress.com/NVby6NfY?fromSns=Copy to Clipboard

הוא לא מגיע עם מתאם לאינטרנט באריזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפספס את הפואנטה ....    :)

מה שרצה לומר שאבי  זה שנותני האחריות, קרי CPM , 

מספקים שירות לא כ"כ איכותי. זאת ביחס לטיב השירות של או .

נו, אין חבילה = + נותן שירות + מחיר  מושלמת.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...