טלוויזיות חכמות מתחברות ללא רשות לרשתות WIFI כדי לקבל עדכונים ולשלוח נתונים שאספו - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלוויזיות חכמות מתחברות ללא רשות לרשתות WIFI כדי לקבל עדכונים ולשלוח נתונים שאספו

Art Tatum

Recommended Posts

לא שבדקתי את כל הטלוויזיות, כמעט ואין כאלה אם בכלל, מהחדשות.

מה הבעיה לא לשים כבל ולא להתחבר לרשת אלחוטית?

אצלי בטלוויזיה בהגדרות בוחרים חוטית או אלחוטית, אם בחרתי חוטית היא לא עוברת לאלחוטית גם בלי כבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו אז מסתבר שטלוויזיות חכמות היום שמגיעות עם WIFI מתחברות לרשתות פתוחות לסנכרון גם אם ביטלת את הWIFI בתפריט

סוס טרויאני

אני לא אומר שכולם ככה, באמת שאין לי דרך לדעת, וסביר להניח שלא כולם ככה

אבל עצם זה שיש כמה כאלו, ושהם הולכים להיות יותר נפוצים בהמשך כי העולם דורס את הזכויות שלנו לפרטיות ללא מעצורים, ושאפילו אי אפשר להשיג טלוויזיות לא חכמות בחנויות, צריך להדאיג את כולנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

So What? 

אם מקור הוידאו HDMI איזה מידע פרטי הטלוויזיה יכולה לשלוח? פריימים אקראיים? 

ונניח שאתה משתמש במערכת ההפעלה של הטלויזיה עצמה, מה זה שונה מכל איסוף מידע שמבצע כל טלפון וכל אתר שמשתמש ברכיבי JS של פייסבוק או דרך הרשת הסלולרית שלך, איסוף שכמעט לא בשליטתך אחרי כל החסימות שניתן לעשות? 

אגב, מסריקת הרשתות הפתוחות ש Services אפשר להסיק מידע די משמעותי בניתוח נכון, ואין אפשרות אמיתית לבטל אותה אם אתה מעוניין בשירותי מיקום. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה כלום מהטלוויזיה חוץ מכמה כניסות, תפריט הגדרות וכיוונים בסיסי, ותמונה טובה

אז למה אני צריך להכניס הביתה של חברות שחלקן כבר עמדו למשפט בעקבות שערויות על אסיפת ומכירת מידע?

בזמן שטלוויזיות חכמות הופכות יותר ויותר חזקות ומלאות פיצ'רים חודרי פרטיות?

למה אני צריך מערכת לניהול אסיפת מידע והנגשתו דרך חוטיות ואלחוטיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Art Tatum

אני לא רוצה כלום מהטלוויזיה חוץ מכמה כניסות, תפריט הגדרות וכיוונים בסיסי, ותמונה טובה

לא הבנתי. אם אתה משתמש רק ב ולא במערכת ההפעלה של הטלויזיה, בהנחה שלטלוויזיה אין או מיקרופון איזה מידע לדעתך היא יכולה לשלוח עליך? 

ב. ונניח שחיברת לטלוויזיה משהו שהוא לא נגן , ואפילו לא חכמה, כל התקן מודרני אוסף עליך מידע. מה זה משנה אם הטלוויזיה עושה את זה או מכשיר אחר, שזה נשלח ברשת לא מאובטחת על http? 

אני בטוח שגם הוט אוספים מידע מהצד שלהם גם אם הממירים שלהם לא שולחים שום מידע. שלא לדבר על סטיק או 10. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

אם אתה מתעקש אפשר לקנות מסכי וידאו לשימושים מסחריים (כמו שיש בבתי עסק) הם מגיעים לרוב בלי פונקציות של טלוויזיה חכמה  

הם הרבה פעמים יקרים יותר, לפעמים בהירים מדי, בדרך כלל ללא סטנד (מיועדים לחיבור ב VESA) ובדרך כלל ללא - למי שלא מתכנן לחבר מערכת שמע. 

אבל בכללי זה רעיון טוב, ובדרך כלל גם מקבלים מוצר עמיד יותר מאלו הביתיות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...