עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

raviv1989

מחפש אוזניות לריצה במחיר סביר

Recommended Posts

אף פעם לא קניתי אז אני לא יודע מה הולך טוב, מן הסתם חשוב שלא ייצא מהאוזן בזמן ריצה.

איזה דגם מומלץ? ומה עדיף בלוטוס או עם כבל? יש לציין שהוא יחובר לאייפון 6..

אשמח לעזרה!

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי,

אני משתמש בדגם של senso:

https://www.amazon.com/Bluetooth-Headphones-Waterproof-Sweatproof-Cancelling/dp/B01G8JO5F2/ref=sr_1_3?s=electronics&ie=UTF8&qid=1526738996&sr=1-3&keywords=senso+bluetooth+headphones

לא נופלות, מתחברות ב - bluetooths, והדבר הכי חשוב - תראה כמה ביקורות יש למוצר הזה.

מניסיון אישי, מעולם הם לא נפלו לי בזמן ריצה.

ואם אתה מחבר אותם לנייד - תוכל לענות לשיחות בזמן פעילות.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של אחד שיודע

היי,

אני משתמש בדגם של senso:

https://www.amazon.com/Bluetooth-Headphones-Waterproof-Sweatproof-Cancelling/dp/B01G8JO5F2/ref=sr_1_3?s=electronics&ie=UTF8&qid=1526738996&sr=1-3&keywords=senso+bluetooth+headphones

לא נופלות, מתחברות ב - bluetooths, והדבר הכי חשוב - תראה כמה ביקורות יש למוצר הזה.

מניסיון אישי, מעולם הם לא נפלו לי בזמן ריצה.

ואם אתה מחבר אותם לנייד - תוכל לענות לשיחות בזמן פעילות.

נראה מצויין.

רק שאלה קטנה, בשביל מה החוט אם האוזניות הם בלוטוס?

עוד דבר, יש אפשרות להזמין אותם לארץ מאמזון? או שאתה מכיר אתר אחר שאפשר להזמין ממנו?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של raviv1989

רק שאלה קטנה, בשביל מה החוט אם האוזניות הם בלוטוס?

זה חוט בין האזניות, הוא יושב על העורף

ציטוט של raviv1989

עוד דבר, יש אפשרות להזמין אותם לארץ מאמזון? או שאתה מכיר אתר אחר שאפשר להזמין ממנו?

כן, משלוח עולה 8 דולר. מחיר כולל משלוח יוצא בערך 135 ש"ח (שזה לא זול). 

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחלה תודה רבה ההזמנה בוצעה מאמזון.

נראה שהביקורות טובות והמחיר סביר לגמרי.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי לפני איזור החצי שנה, מדובר על מחברת מדבקה (אותו מפעל מייצר עבור מספר חברות קטנות). 

האוזניות סבירות מבחינת איכות שמע, רק ממליץ בחום לשחק עם ה-equalizer כדי לקבל איכות שמע נורמאלית. בלי זה אתה שומע בעיקר באס עמום - משהו שיכול להכאיב לאוזניים אחרי פרק זמן מסויים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של YairZ

גם אני קניתי לפני איזור החצי שנה, מדובר על מחברת מדבקה (אותו מפעל מייצר עבור מספר חברות קטנות). 

האוזניות סבירות מבחינת איכות שמע, רק ממליץ בחום לשחק עם ה-equalizer כדי לקבל איכות שמע נורמאלית. בלי זה אתה שומע בעיקר באס עמום - משהו שיכול להכאיב לאוזניים אחרי פרק זמן מסויים.

קיבלתי את האוזניות, איך מגיעים למצב שמשחקים עם האקוולייזר?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עוד משו, יש אפשרות לעשות משו עם החוט שיושב על העורף?

חוץ מזה אחלה אוזניות

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לגבי ה-equalizer - יש אותו בכמעט כל נגן , בד"כ בהגדרות. אני בד"כ שומע עם סופטיפיי, מצורפת תמונה של ההגדרות בהן אני בד"כ משתמש (מפעיל מדי פעם bass booster בהתאם לסט השירים). כמובן שההגדרות משתנות מאוד מנגן לנגן. לגבי החוט - לי אישית הוא לא מפריע בכלל. אם איני טועה, מגיע עם האוזניות מעין תופסן שמהדק את החוט כך שלא יהיה רופף יותר מדי.

Screenshot_20180527-222349.thumb.png.1b8e914472c64d38f6c6dfe8ccb28665.png

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close