יעוץ לפני רכישה של ציוד תקשורת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ לפני רכישה של ציוד תקשורת

matan933

Recommended Posts

שלום חברים,

אני חדש פה בפורום, הייתי רוצה לקבל קצת עצות לפני שאני מחליף אני הציוד המעפן של ...

אז ככה כרגע יש לי ראוטר vtech של מחובק ל BSPOT שלהם כי הבית די גדול ואין קליטה בצד השני שלו בכלל.

1.נתחיל בזה שהייתי מעדיף ראוטר+מודם באותו המכשיר אבל עד כמה שאני רואה המבחר די ולא נראה יותר מידי טוב...

אז קודם כל אם יש הצעה טובה לראוטר+מודם איכותי אני אשמח.

2.אין לי בעיה לקנות מודם וראוטר בניפרד (רק מפחד קצת מכל הקטע שצריך להגדיר אותו והבנתי שבבזק למשל אף אחד לא יעזור בזה).

3.אם לא BSPOT של בזק האם יש מוצר אחר יותר טוב שיכול לספק לי חוטי ו WIFI בצד השני של הבית.

אני מעוניין בקניה של מוצרים איכותיים linksys או אולי cisco אם יהיה משהו מומלץ לבית, בקיצור ממתין להמלצות שלכם.

תודה לכל העוזרים😀

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוצר משולב מודם VDSL ונתב שאני ממליץ עליו הוא ה-VR600 של TP-LINK.  לגבי שימוש בכבילה אלטרנטיבית - פרט ל-BSPOT אתה יכול להעביר תקשורת על גבי החשמל אות תשתית של כבלי קואקס (HOT או YES) אם יש לך בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

מוצר משולב מודם VDSL ונתב שאני ממליץ עליו הוא ה-VR600 של TP-LINK.  לגבי שימוש בכבילה אלטרנטיבית - פרט ל-BSPOT אתה יכול להעביר תקשורת על גבי רשת החשמל אות תשתית של כבלי קואקס (HOT או YES) אם יש לך בבית.

כרגע יש לי יס בבית

מה לגבי הראוטר הזה LinkSYS X6200 Wireless Router?

וכמה מסובך להפוך את הראוטר של שיתפקד כמו מודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכונות של ה-X6200, במיוחד באלחוט, נחותות מאלה של ה-VR600 אבל אם השם של LINKSYS עושה לך את זה אז זו בהחלט אופציה סבירה.  קלות ההפיכה למודם תלויה בדגם שיש לך אבל בכל מקרה מדובר בשינויים שנעשים דרך ממשק ה-WEB שלו ולא במשהו מורכב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

התכונות של ה-X6200, במיוחד באלחוט, נחותות מאלה של ה-VR600 אבל אם השם של LINKSYS עושה לך את זה אז זו בהחלט אופציה סבירה.  קלות ההפיכה למודם תלויה בדגם שיש לך אבל בכל מקרה מדובר בשינויים שנעשים דרך ממשק ה-WEB שלו ולא במשהו מורכב יותר.

השם לLINKSYS  עושה לי את זה אני לא בטוח... אבל המוצרים שלהם הרבה יותר טובים בדרך כלל אין מה להשוות, בכל זאת הם שייכים לסיסקו.

ולגבי הראוטר של הבנתי שהם מקשיחים את הממשק WEB כך שלא תוכל לשנות דברים יותר מידי, קראתי באחד הפורומים שצריך גרסה ישנה יותר של הראוטרים שלהם בכדי לבצע את הפעולות שהופכות למודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VR600 - שומר נפשו ירחק.

רכשתי לצערי נתב כזה על מנת שיחליף את המודם של . קיבלתי אחד חדש נוסף במסגרת האחריות (בנדא מגנטיק).

שניהם עברו בדיקה מעמיקה.

הבדיקה כללה שעות רבות של ניטור, השוואה מול נתבים אחרים באותה סביבה, בדיקה של הנתב בסביבות נוספות (עם כבילה שונה, מחשבים שונים, בתים שונים עם חיבורי שונים באיזורים שונים בארץ), והתייעצות עם מומחים.

בנוסף קיימתי אינספור שיחות עם התמיכה של ושל נטוויז'ן והגדרתי חבילה גלישת במהירות גבוהה יותר.

כל זה לא עזר.

לאחר התעסקות רבת שעות עם שני הנתבים שהיו ברשותי אני רק יכול לומר דבר אחד ברור: הנתב הזה לא ראוי לשימוש, בעייתי, ולא יציב.

שיטוט קצר בפורומים מראה שלקוחות נוספים חווים בעיות דומות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הערתי לך בעבר, אתה בין הבודדים בין האלפים שמשתמשים ב-VR600 בארץ ובעולם שיש לו בעיה עם הדגם הזה.  אני מאמין שיש/היתה אצלך בעיה פרטית.  האופן שבו אתה משמיץ את הדגם הזה אינו מכובד ונראה כמו סתם נקמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...