עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

yonatan.mendelson

פסקל עדיין חי ובועט: NVIDIA מתכננת עוד שינויים לכרטיסי המסך הקיימים

Recommended Posts

כשאין תחרות, ממחזרים וקופאים על השמרים. עצוב.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפי הסרטון הזה מדובר על סוף השנה. נו. זה לא שחסר כח מחשוב היום.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של se7en

לפי הסרטון הזה מדובר על סוף השנה. נו. זה לא שחסר כח מחשוב היום.

כנראה שלא ניסית לשחק ב ...

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אתה לחלוטין צודק. אכן לא ניסיתי. או כל משחק באיזה רזולציה בשנים האחרונות. אני משתמש בשבבים הללו לעבודה ומשווע לא פחות ממך לכח חישוב נוסף. אבל" אל תחזיק את נשימתך" מה שנקרא. גם אם יצאו מחר...נסיון העבר מוכיח שתקבל תוספת של כמה?...30%?...40%?? זה פותר את הבעיה ב-4K? וכנראה לשמחת שנינו הם באמת מגיעים בקיץ. כי טומס הרדוור הוא בערך האושיה הכי אמינה ומתוקשרת כשזה נוגע לחומרה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של se7en

אתה לחלוטין צודק. אכן לא ניסיתי. או כל משחק באיזה רזולציה בשנים האחרונות. אני משתמש בשבבים הללו לעבודה ומשווע לא פחות ממך לכח חישוב נוסף. אבל" אל תחזיק את נשימתך" מה שנקרא. גם אם יצאו מחר...נסיון העבר מוכיח שתקבל תוספת ביצועים של כמה?...30%?...40%?? זה פותר את הבעיה ב-4K? וכנראה לשמחת שנינו הם באמת מגיעים בקיץ. כי טומס הרדוור הוא בערך האושיה הכי אמינה ומתוקשרת כשזה נוגע לחומרה.

הקפיצות הן יותר לכיוון 20-30 אחוז (שוב, עקב חוסר בתחרות), וכן, זה בדיוק מה שחסר כיום. ההבדל בין לשחק ב 25FPS לבין 33FPS (כמו למשל מה שקורה לי במשחק Kingdom Come: Deliverance) זה ההבדל בין בלתי שחיק לחלוטין, לשחיק.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מקבל.

יש עוד דרכים למקסם את החוויה.

אני כבר כמה ימים עם GSYNC 1080P 144HZ וזו גם חוויה מאד נעימה אפילו בשימוש שוטף.

ונגיד יש פילטרים כמו AA שאפשר לוותר עליהם ב4K כי פשוט הפיקסלים צפופים מספיק ו-AA נועד לפצות בדיוק על זה.

אנסה להתקין איזה משחק.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אני רוצה גם חברה שאוהבת שאוהבת משחקים מחשב ו , לצערי חברה שלי והבנות היום כל מה שמעניין אותן זה בגדים=קניון ומניקור ):

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close