פסקל עדיין חי ובועט: NVIDIA מתכננת עוד שינויים לכרטיסי המסך הקיימים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פסקל עדיין חי ובועט: NVIDIA מתכננת עוד שינויים לכרטיסי המסך הקיימים

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אתה לחלוטין צודק. אכן לא ניסיתי. או כל משחק באיזה רזולציה בשנים האחרונות. אני משתמש בשבבים הללו לעבודה ומשווע לא פחות ממך לכח חישוב נוסף. אבל" אל תחזיק את נשימתך" מה שנקרא. גם אם יצאו מחר...נסיון העבר מוכיח שתקבל תוספת ביצועים של כמה?...30%?...40%?? זה פותר את הבעיה ב-4K? וכנראה לשמחת שנינו הם באמת מגיעים בקיץ. כי טומס הרדוור הוא בערך האושיה הכי אמינה ומתוקשרת כשזה נוגע לחומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות או יותר, כן. אם לשפוט בקפיצת הביצועים בין 980 ל-1080, דווקא קפיצה נוספת שכזאת תעזור המון ב-.

היום ב-Witcher 3 למשל ב-. ה980 יביא בהגדרות מירביות ממוצע של בערך 25FPS. ה-GTX 1080 כבר מגיע שם לאיזור 45FPS, שתדע. קפיצה נוספת בקאליבר כזה תשגר אותנו הרבה צפונית מ-60.

ב-Watch dogs 2 ה- מביא תחת הגדרות מירביות שם סביב 16FPS, כמובן בלתי שחיק. ה-1080 כבר מזניק את זה לאיזור 32-33. עוד זינוק שכזה ואנחנו צפונית ל-50. שוב, הופך את זה לשחיק ביותר.

דווקא ב- הקפיצות הן הרבה יותר דרמתיות ממה שאנחנו רגילים אולי ב-1080P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של se7en

אתה לחלוטין צודק. אכן לא ניסיתי. או כל משחק באיזה רזולציה בשנים האחרונות. אני משתמש בשבבים הללו לעבודה ומשווע לא פחות ממך לכח חישוב נוסף. אבל" אל תחזיק את נשימתך" מה שנקרא. גם אם יצאו מחר...נסיון העבר מוכיח שתקבל תוספת ביצועים של כמה?...30%?...40%?? זה פותר את הבעיה ב-4K? וכנראה לשמחת שנינו הם באמת מגיעים בקיץ. כי טומס הרדוור הוא בערך האושיה הכי אמינה ומתוקשרת כשזה נוגע לחומרה.

הקפיצות הן יותר לכיוון 20-30 אחוז (שוב, עקב חוסר בתחרות), וכן, זה בדיוק מה שחסר כיום. ההבדל בין לשחק ב 25FPS לבין 33FPS (כמו למשל מה שקורה לי במשחק Kingdom Come: Deliverance) זה ההבדל בין בלתי שחיק לחלוטין, לשחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקבל.

יש עוד דרכים למקסם את החוויה.

אני כבר כמה ימים עם GSYNC 1080P 144HZ וזו גם חוויה מאד נעימה אפילו בשימוש שוטף.

ונגיד יש פילטרים כמו AA שאפשר לוותר עליהם ב4K כי פשוט הפיקסלים צפופים מספיק ו-AA נועד לפצות בדיוק על זה.

אנסה להתקין איזה משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...