בעיה רצינית בסנכרון בין TP LINK להוט בוקס ! אובד עצות והוט מתנערים. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה רצינית בסנכרון בין TP LINK להוט בוקס ! אובד עצות והוט מתנערים.

Gil Kovalchuk

Recommended Posts

אהלן חברים,

אשמח לעזרתכם 

יש לי בוקס, הכל היה סבבה חוץ מהוייפיי, ההוט בוקס מחובר בכבל לנייח 

הוייפיי של ההוט בוקס היה מביך וקניתי TPLINK ARCHER C2 כבר לפני שנה +

יש לי בין 3-6 ניתוקים כל יום בזמנים רנדומליים, לפעמים זה מרגיש שכשיש חיבור חדש בWIFI יש ניתוק

הWIFI חצי כוח בכללי' אבל רוב הבעיה היא הניתוקים, הכל מתנתק, גם הנייח וכמובן גם הWIFI 

הוט טוענים שזה בגלל שחיברתי נתב חיצוני לציוד שלהם 

יכול לשלוח לכם ציטוטים של שיחות איתם, אחד לדוגמא:

"

גיל, הציוד שלנו מוגדר כנתב , כל עוד יש ציוד פרטי "נתב קצה" שמחובר לHOTBOX זה גורם להתנגשות וניתוקים בגלישה, אנו לא טוענים שהתקלה בציוד שלך, זה לא בשליטה שלנו בכל מוצר חשמלי ייתכנו תקלות, על מנת לאתר את מקור התקלה, אחריותנו כחברת התשתית לבדוק את הציוד שלנו בלבד תנסה לנתק את הציוד הקצה שלך ולעקוב אחרי האינטרנט יום שלם"

הTPLINK לא מוגדר כ BRIDGE , האם הוא צריך? אם כן אז איך אני מגדיר

עוד משהו שאני צריך לבדוק בהגדרות שלו או של ההוט בוקס

תודה רבה מעריך את העזרה

IMG_20180515_150428.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע בדיוק איך חיברת - אבל כן מומלץ להגדיר את הhotbox כ bridge כלמר מודם בלבד. בהמשך תחבר את הlan1 של הhotbox לכניסת הwan בנתב של tplink. אני עובד כך כבר שנים ולא נתקלתי בבעיות מיוחדות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tomer70

לא יודע בדיוק איך חיברת - אבל כן מומלץ להגדיר את הhotbox כ bridge כלמר מודם בלבד. בהמשך תחבר את הlan1 של הhotbox לכניסת הwan בנתב של tplink. אני עובד כך כבר שנים ולא נתקלתי בבעיות מיוחדות. 

יש מצב להסבר יותר מפורט? 

פעם אחרונה שהגדרתי אותו כבריג' זה הפסיק ליאת האינטרנט לגמרי, אני דיי חלש בכל מה שקשר לאינטרנט ולחיבורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tomer70

כדי שאני אדע באיזה שלב אתה עומד כרגע אני אשמח שתפרט איך הם בדיוק מחוברים כרגע? 

ציטוט של Tomer70

כדי שאני אדע באיזה שלב אתה עומד כרגע אני אשמח שתפרט איך הם בדיוק מחוברים כרגע? 

צילמתי לך את מה שיכול להיות רלוונטי

Luna & ofer -171824.JPG

Luna & ofer -171850.JPG

Luna & ofer -171926.JPG

Luna & ofer -171935.JPG

Luna & ofer -171948.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוודא שdhcp מופעל בtplink. תעביר את הכבל לחיבור הראשון בhotbox (כתוב שם 1). 

תחליף בהוטבוקס למצב bridge וזה אמור לעבוד. אם לא אתה תמיד יכול להתחבר לhotbox במצב הזה דרך הכתובת 192.168.100.1 ולהחזיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tomer70

תוודא שdhcp מופעל בtplink. תעביר את הכבל רשת לחיבור הראשון בhotbox (כתוב שם 1). 

תחליף בהוטבוקס למצב bridge וזה אמור לעבוד. אם לא אתה תמיד יכול להתחבר לhotbox במצב הזה דרך הכתובת 192.168.100.1 ולהחזיר.

וידאתי את מה שאמרת, החלפתי את החיבור ושיניתי לבריג' 

עכשיו אין לי ואני לא יכול להכנס גם לפאנל שלהוטבוקס באיי פי שכתבת ובאלה שהיו לי לפני

אני מהנייד כרגע

זה מה שקרה לי כבר

העברתי לבריג' והאינרנט התנתק לגמרי.. אנחנו מפספסים משהו 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי ריסט לראוטר וזה חזר,

עכשיו עשיתי דיסאייבל לויירלס בפאנל של ההוט בוקס, אני מתחבר בוייפיי לשמות משתמש שהגדרתי בTPLINK אבל הנתב של לא על בריג' מוד

ואני עדיין מקבל ויי פיי.

אני מחובר כרגע לTPLINK בלי שההוטבוקס יהיה מוגדר כבריג'? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על רגל אחת - תעביר את ה-HOTBOX למצב BRIDGE.  במצב הזה הגישה להוטבוקס היר בכתובת 192.168.100.1.  עכשיו תחבר את ההובוקס בכבל רשת לכניסת הפWAN של הנתב שלך.   תבצע RESET לנתב שלך ותחבר את אחת מיציאות ה-LAN שלו למחשב שלך.  תוודא שהמחשב נמצא במצב שהוא מושך כתובת IP באופן אוטומטי מהנתב.  כנס לתפריטי הנתב דרך 192.168.1.1 ותבצע הגדרה בסיסית של חיבור WAN (תצורת DYNAMIC IP).  בשלב הזה אמור להיות קווי במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע מחובר בתצורה של HOTBOX כברידג' ויש לי ניסיון עם שתי ראוטרים האחד היה זהה לשלך ועכשיו עברתי לEDIMAX RG21S.

אתה צריך לוודא שDYNAMIC IP מופעל ושDHCP מופעל.

שאלה אחרונה האם אתה מוגדר ללא חייגן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...