המלצה לראוטר עם VDSL - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לראוטר עם VDSL

lompy

Recommended Posts

היום אני בתשתית ומקבל מהם בחינם את הנתב Netgear VEGN2610 שהוא בסה"כ לא רע בכלל.

יש לי גם כבל באורך כמה עשרות מטרים (לא זוכר כמה) שאני מריץ ישירות מראוטר לקומה נוספת ,כנראה יש הנחתה בקו כי זה עובד רק כשאני מחבר בצידו השני SWITCH שאליו מחוברים כל המחשבים וראוטר האלחוטי בקומה השניה.

היו לי לפני זה ראוטרים אחרים של שלא הצליחו בכלל להעביר את התקשורת על הגבי הכבל לקומה השניה.

אני חושב לעזוב את לטובת חבילה משולבת של תשתית+ספק שיוצאת יותר זולה אבל בשביל זה אני אצטרך ראוטר-מודם טוב שיוכל גם להחזיק את הקו לקומה השניה.

זה הרואטר הרציני היחידי שמצאתי שגם משלב מודם VDSL וגם נראה לי שיחזיק את את הקו שהרצתי לקומה השניה.

רציתי לדעת אם המודם הזה ממולץ והאם יש אלטרנטיבות יותר טובות/משתלמות.

TP-Link Archer VR400 AC1200 Gigabit VDSL/ADSL

https://ksp.co.il/?uin=43614

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה , לא שמתי לב שבתוספת קטנה אפשר לקבל ראוטר יותר טוב.

עדין קצת חושש שאולי הוא לא יחזיק תקשורת על קו כמה עשרות מטרים , תאורטית כל מודם היה אמור להחזיק קו כזה אבל בפועל היו לי כאלה שלא הצליחו.

מה אתה חושב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היכולת האלחוטית של ה-VR400 נחותה מזו של ה-VR600 וגם המפרט הטכני שלו (מעבד וזכרון) נחותים יותר.  יחד עם זאת, אם הדרישות שלך מה-VR400 כנתב לא דרמטיות, גם ה-VR400 יתן לך מענה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VR600 - שומר נפשו ירחק.

רכשתי לצערי נתב כזה על מנת שיחליף את המודם של בזק. קיבלתי אחד חדש נוסף במסגרת האחריות (בנדא מגנטיק).

שניהם עברו בדיקה מעמיקה.

הבדיקה כללה שעות רבות של ניטור, השוואה מול נתבים אחרים באותה סביבה, בדיקה של הנתב בסביבות נוספות (עם כבילה שונה, מחשבים שונים, בתים שונים עם חיבורי בזק שונים באיזורים שונים בארץ), והתייעצות עם מומחים.

בנוסף קיימתי אינספור שיחות עם התמיכה של בזק ושל נטוויז'ן והגדרתי חבילה גלישת במהירות גבוהה יותר.

כל זה לא עזר.

לאחר התעסקות רבת שעות עם שני הנתבים שהיו ברשותי אני רק יכול לומר דבר אחד ברור: הנתב הזה לא ראוי לשימוש, בעייתי, ולא יציב.

שיטוט קצר בפורומים מראה שלקוחות נוספים חווים בעיות דומות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של thasson

VR600 - שומר נפשו ירחק.

רכשתי לצערי נתב כזה על מנת שיחליף את המודם של בזק. קיבלתי אחד חדש נוסף במסגרת האחריות (בנדא מגנטיק).

שניהם עברו בדיקה מעמיקה.

הבדיקה כללה שעות רבות של ניטור, השוואה מול נתבים אחרים באותה סביבה, בדיקה של הנתב בסביבות נוספות (עם כבילה שונה, מחשבים שונים, בתים שונים עם חיבורי בזק שונים באיזורים שונים בארץ), והתייעצות עם מומחים.

בנוסף קיימתי אינספור שיחות עם התמיכה של בזק ושל נטוויז'ן והגדרתי חבילה גלישת במהירות גבוהה יותר.

כל זה לא עזר.

לאחר התעסקות רבת שעות עם שני הנתבים שהיו ברשותי אני רק יכול לומר דבר אחד ברור: הנתב הזה לא ראוי לשימוש, בעייתי, ולא יציב.

שיטוט קצר בפורומים מראה שלקוחות נוספים חווים בעיות דומות. 

אני מבין שהפכת את השמצת ה-VR600 בכל שרשור בו הוא מוזכר למקצוע.  כבר הערתי לך בעבר, אתה בין הבודדים בין האלפים שמשתמשים ב-VR600 בארץ ובעולם שיש לו בעיה עם הדגם הזה.  אני מאמין שיש/היתה אצלך בעיה פרטית.  האופן שבו אתה משמיץ את הדגם הזה אינו מכובד ונראה כמו סתם נקמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה פרטית עם שני מכשירים, בכמה מיקומים שונים, ולאחר בדיקה של אנשי מקצוע (לא ילדים - ממקימי תשתית האינטרנט בארץ) נראה לי צירוף מקרים מוזר.

אני מניח שבנדא מגנטיק לא היו מחליפים מכשיר אם הם היו חושבים שהמכשיר תקין.

אני רק מציג מה עברתי עם הדגם הזה.

עוזר לאנשים להימנע מעוגמת נפש.

מדוע פונים לפורום אם לא כדי לקבל חוות דעת?

זו דעתי, זו החוויה שלי.

כמעט על כל מכשיר מכל סוג יש דעות לכאן ולכאן וזה לגיטימי.

כל קורא בוחר להתייחס לחוות הדעת כראות עיניו.

כאשר אני רוכש מוצר כלשהו אני מתייחס לדעות החיוביות והשליליות עליו ומקבל החלטה - אני בטוח שגם הקוראים כאן עושים אותו דבר.

אין לי מניות בחברה מתחרה, ואין לי רצון מיוחד להתעורר בבוקר ולכתוב בפורום - רק חוסך מאחרים את ה"חוויה" שלי.

שיהיה יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...