עדכון: וינדוס לא עולה אחרי החלפת כונני אחסון משניים - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון: וינדוס לא עולה אחרי החלפת כונני אחסון משניים

deluxe

Recommended Posts

מה הכוונה גיבוי IMAGE? אני משתדל לשמור את הקבצים החשובים על כונן נפרד מהכונן של מערכת ההפעלה.

אגב, המחשב הראשון שהוא ישן יותר שוב עושה בעיות.

אחרי שהצלחתי לפתור את הבעיה הראשונית עם ה-, עלתה מערכת ההפעלה אבל הוא הראה ב"מחשב שלי" רק את ה-.

כלומר הוא לא הראה שם את הכונן HDD שהיה מחובר גם כן.

לעומת זאת ב"ניהול דיסיקים" הוא הראה גם את הכונן השני עם היחס שטח פנוי / תפוס, אבל לא הצלחתי לגרום לו להיראות במחשב שלי ולהיות שמיש.

ניסיתי לחבר אותו לפורט אחר של SATA כדי לבדוק אם יש בעיה בכבל או בפורט מסוים, ואז המחשב הפסיק לעלות ושוב שגיאת DISK BOOT FAILURE.

ובכלל מדובר בדיסק שהוא לא קשור למערכת ההפעלה אלא רק לאחסון קבצים... לא מבין למה זה צריך להשפיע...

מאז אני מנסה לשנות חיבורים ואת ההיררכיה של ה-BOOT ולא מצליח להעלות את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלונות עולה בשני שלבים. בשלב ראשון נטענים קבצים וטבלאות  ואז חלונות עולה מהדיסק שסומן בטבלאות.  אם המערכת שלך עולה בשלב הראשון מהקשיח והוא תקול חלונות לא תעלה מה

תיקון האתחול כאשר הקשיח מנותק ,אמור לתקן  ולהעביר את הקבצים הראשוניים לכונן הקיים.

ב"ניהול הדיסקים" המחיצה הראשונית תסומן כ SYSTEM ומחיצת אתחול החלונות מסומנת כ BOOT

Untitled.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שגם כשאני מחבר רק את ה- המערכת לא עולה.

ובשני הכוננים אין מחיצות בכלל.

פשוט כל פעם שמחליפים את הפורט SATA לאחד מהדיסקים (או מנתקים אחד מהם) משהו שם קורה והמערכת לא עולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב התיקון לא פתר את הבעיה אז התקנתי מחדש את מערכת ההפעלה כשרק ה- מחובר. 

עכשיו נשאר לי לחבר את ה-HDD.

איך אני עושה את זה בלי להפיל את המערכת שוב? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...