פירמוט כונן קשיח חיצוני כהכנה ל-XBOX 360 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פירמוט כונן קשיח חיצוני כהכנה ל-XBOX 360

sdrum177

Recommended Posts

שלום רב חברים 
ההארד דיסק החיצוני שעליו יש את המשחקים של הקונסולה כנראה הולך לשווק חיים. כרגע עושה בעיות ותוקע את הקונסולה. 
הכנתי הארד דיסק חיצוני אחר עלמנת להעתיק אליו את המשחקים ובעצם להשתמש בו. 
ביצעתי LOW FORMAT ואחר כך פירמוט ל-FAT32. לשם בדיקה, העברתי אליו משחק אחד וחיברתי לקונסולה. כמובן שהארד דיסק הקודם מנותק מהקונסולה. בשלב זה בעצם לא קורה כלום. אני רואה את כל העטיפות של המשחקים שיש על ההארד דיסק המקורי באפור כי מן הסתם הוא לא מזהה את המיקום שלהם. ואת המשחק שיש על ההארד דיסק המחובר אני לא רואה 
מה אני מפספס פה? איך גורמים לקונסולה לראות את ההארד דיסק החדש ולא את הקודם עם כל העטיפות שעליו? 

האם בכלל סדר הפעולות להכין הארד דסיק אחר שעשיתי הוא נכון או שיש שלב שפיספסתי? 

אודה לכם על היענות מהירה. כי הבן שלי לוחץ... :)

תודה רבה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם קראתי על זה והיה כתוב שיש רק דגמים מסויימים של כוננים שהקונסולה הזאת מוכנה לעבוד איתם.

דגמים של WD.

ואולי יש גם כלי מיוחד לפרמט ולהעתיק קבצים מהכונן הישן בשביל שהקונסולה תחשוב שהוא מקורי, כי יש הגנה נגד שימוש בכונן לא מקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Gimel

פעם קראתי על זה והיה כתוב שיש רק דגמים מסויימים של כוננים שהקונסולה הזאת מוכנה לעבוד איתם.

דגמים של WD.

ואולי יש גם כלי מיוחד לפרמט ולהעתיק קבצים מהכונן הישן בשביל שהקונסולה תחשוב שהוא מקורי, כי יש הגנה נגד שימוש בכונן לא מקורי.

כפי שכתבתי. זה כונן חיצוני. אז ברור שזה לא הכונן המקורי של הקונסולה. עליו יש את המשחקים שאותם צריך להעתיק לכונן חיצוני אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של multicore

לא יותר פשוט לבצע העתקה עם dd ביניהם?

אתה יכול להעיזר ב Clonezilla.

תודה. רק שאני לא יודע מה זה DD :)

אודה לך על פירוט של העניין כולל ה- CLONEZILLA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...