התלבטות בין כרטיס 1060 חדש ל1070 משומש - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין כרטיס 1060 חדש ל1070 משומש

liel616

Recommended Posts

"לא להעיז", "חלילה", כאילו שזה יכול להזיק בצורה כולשהי...

במקסימום יש לך פוטנציאל גראפי לא מנוצל עד תום, זה בסדר. אני הייתי לוקח 1070 אם יש אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חוץמזה, שדרוג ל3770 זה סביר יחסית מבחינת מחיר :) (500 ש"ח כולל משלוח, במידה ולא נתפס במכס, ותוכל למכור את שלך ב250 ש"ח כולל משלוח בחו"ל (אז סה"כ שדרוג ב300 ש"ח, אני אישית הייתי עושה את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של liel616

יש אנשים שאמרו לי לא להעיז לקנות

כנראה הבנת לא נכון את הקונספט של צוואר בקבוק.

נניח שיש בנייה של בניין. יש לך את מנהל העבודה (המעבד) ויש לך את הקבלן (הכרטיס מסך). הקבלן לא יכול לעבוד לאט, הוא תמיד יעבוד ב-100% מהירות כי הוא מפחד ממנהל העבודה. אבל מה כן יכול להאט את הבנייה? מנהל העבודה! אם מנהל העבודה לא יספיק לחלק עבודה אחרת ברגע שהקבלן מסיים, יהיה כאן צוואר בקבוק! כי יוצא איפו שהקבלן יותר מדי מהיר למנהל העבודה.

אם המחיר זהה אז תקח את ה-1070. כרטיס זה או אחר לא יעמיס פחות או יותר על המעבד. אלא המעבד "יגביל" את הכרטיס אם הכרטיס יותר מדי מהיר. וזה גם תלוי במשחק, למשל ידוע שמעמיס על המעבד. ויש משחקים שפחות.

שדרוג ל-3770 לא יעזור. זה אותו מעבד עם טכנולוגיית HT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה והמחיר הוא לא בעיה בשבילך ויש אחריות אז קח את ה1070, במידה ואתה מעדיף לחסוך אז תקנה 1060 מאמזון.

ואין לך מה לחשוש מצוואר בקבוק, גם אם לא תשדרג עכשיו, בעתיד תוכל לשדרג יחד עם כרטיס המסך שלך (וגם נכון לעכשיו לא בכל המשחקים תקבל צוואר בקבוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ida2423

במידה והמחיר הוא לא בעיה בשבילך ויש אחריות אז קח את ה1070, במידה ואתה מעדיף לחסוך אז תקנה 1060 מאמזון.

ואין לך מה לחשוש מצוואר בקבוק, גם אם לא תשדרג עכשיו, בעתיד תוכל לשדרג יחד עם כרטיס המסך שלך (וגם נכון לעכשיו לא בכל המשחקים תקבל צוואר בקבוק).

השאלה היא כמה צוואר בקבוק יהיה משמעותי ב1070 מול ה1060, המעבד תמיד יהיה על 100% במשחקים שדורשים יכולת עיבוד רבה לא? אני פשוט אקבל יותר FPS אם הבנתי נכון.

האם זה יכול להזיק למעבד לטווח הרחוק?

מה אחריות של פלונטר שווה? כי לפי מיטב הבנתי הם חנות אינטרנטית בלבד, איך מממשים אחריות? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של liel616

המעבד תמיד יהיה על 100% במשחקים שדורשים יכולת עיבוד רבה לא?

לא הבנתי למה אתה מתלבט? אם זה אותו מחיר תקח את היותר טוב. צוואר בקבוק או לא זאת לא הסוגיה.

המעבד לא יעבוד ב-100% כי לא ככה מנועי המשחק עובדים. במנוע 3 רק 2 ליבות יעבדו ב-100% והשאר אולי 20%. אם אתה מתכוון למדוד צוואר בקבוק כך זה לא יעבוד לך. אחוזי שימוש במעבד לא עובדים כמו שאתה חושב.

הליבה במעבד היא כמו סוס או שהוא דוהר בכל הכוח או שהוא יושן.

ציטוט של liel616

להזיק למעבד? אם הקירור לא מספיק והמעלות מעל 80 לאורך זמן אז יש סיכוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של liel616

השאלה היא כמה צוואר בקבוק יהיה משמעותי ב1070 מול ה1060, המעבד תמיד יהיה על 100% במשחקים שדורשים יכולת עיבוד רבה לא? אני פשוט אקבל יותר FPS אם הבנתי נכון.

מה אחריות של פלונטר שווה? כי לפי מיטב הבנתי הם חנות אינטרנטית בלבד, איך מממשים אחריות? 

פחות או יותר זה המצב.

Jabberwock כיסה פחות או יותר את כל מה ששאלת כך שאין לי עוד מה להוסיף על זה.

בנוגע לאחריות, החנות עצמה היא פיזית, פשוט הם לא מוכרים דברים מתצוגה אלא דרך הזמנה אינטרנטית, כך שהאחריות תממוש כמו אצל כל חנות אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של liel616

עלתה לי מחשבה לשדרג את כרטיס המסך שלי.

ברשותי i5 3550, gtx 670, h77-ds3h, enermax 550w.

ההתלבטות היא כזאת-

יש לי אופציה לרכוש כרטיס חדש מהחנות, gtx 1060  6gb, בסביבות 1600- 1700 ש״ח של חברות palit, zotac.

לחילופין יש אופציה לרכוש gtx 1070 משומש קלות (סביבות חודשיים) של gainward עם קבלה של פלונטר ב1700 ש״ח.

מה אתם הייתם עושים? קונים משהו משומש אבל טוב יותר, או חדש ומספיק?

בנוסף, איך החברות האלה palit, gainward? פחות מוכר לי, עד היום השתמשתי במוצרים של חברות מוכרות יותר כמו gigabyte, ASUS.

1070 בלי היסוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פולי הקנטאור

לא רואה סיבה מיוחדת, אם יש UPS אז לא רואה סיבה למה לא (למרות שכנראה לא יהיה לזה שום השפעה בנושא זה).

סליחה על הבורות, אבל איך UPS קשור?

פשוט ראיתי ברשת שמעבדי לא קולטים כמו שצריך כרטיסים מסדרות 9XX \ 10XX בלי עדכון לביוס עדכני [מעולם לא עדכנתי את הביוס אבל הבנתי שזה נכלל בקטוגריה של "אם זה לא שבור אל תתקן את זה"].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של liel616

עזרתכם  חברים (או להעביר למקום אחר)

לאחר החלפת הכרטיס המסך תקוע על מסך הכניסה של ביוס ולא נותן לי ללחוץ על כלום, עצה? 

תפתח דיון חדש בתמיכה טכנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...