מתלבט איזה גודל נייד לקנות לבית. 14/15? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט איזה גודל נייד לקנות לבית. 14/15?

raviv1989

Recommended Posts

אני רוצה לקנות בימים הקרובים שישמש אותי בעיקר בבית ללימודים.

אשתמש בעיקר באופיס,sql ותוכנות קלות. איזה גודל לדעתכם כדאי לקנות בהנחה שאני לא מחבר את המחשב לשום מסך חיצוני?

תמיד עבדתי עם 15 אבל חשבתי גם על 14 כדי שיהיה יותר נוח כאשר ארצה לנייד את המחשב, אבל אני לא רוצה שיהיה קטן מדי כי אני עובד עליו הרבה בבית וגם המקלדת של ה14 קטנה יותר.

מה דעת המומחים? אף פעם לא ירדתי ממסך 15 אינץ' בניידים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד הייתי עם 14. כשקניתי לבית בפעם הראשונה קניתי 15 והצטערתי על כך, הם כבדים ומגושמים, ועבור מי שרגיל לעבוד עם המחשב מקרוב (אני) 15 קצת גדול מידי מול העינים. 

אם אין לך צורך מקצועי או שמצאת דגם ספציפי שאתה מעוניין בו ב 15 (למשל Acer Aspire E 15 או ASUS VivoBook F510UA מאמזון שפחות או יותר הם ה: i5 + 8GB + FHD + הכי משתלמים ב 600$) אני ממליץ על 14 גם לבית. עבור הפעמים שצריך את המחשב בבית זה מספיק. 

המקלדת של 14 בדרך כלל לא קטנה יותר, אלא זהה ל 15 אבל ללא numpad. זה הדבר היחיד שחסר אולי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

תמיד הייתי עם 14. כשקניתי לבית בפעם הראשונה קניתי 15 והצטערתי על כך, הם כבדים ומגושמים, ועבור מי שרגיל לעבוד עם המחשב מקרוב (אני) 15 קצת גדול מידי מול העינים. 

אם אין לך צורך מקצועי או שמצאת דגם ספציפי שאתה מעוניין בו ב 15 (למשל Acer Aspire E 15 או ASUS VivoBook F510UA מאמזון שפחות או יותר הם ה: Core i5 + 8GB RAM + FHD + SSD הכי משתלמים ב 600$) אני ממליץ על 14 גם לבית. עבור הפעמים שצריך את המחשב בבית זה מספיק. 

המקלדת של 14 בדרך כלל לא קטנה יותר, אלא זהה ל 15 אבל ללא numpad. זה הדבר היחיד שחסר אולי. 

קודם כל תודה על העזרה.

לא הבנתי למה התכוונת כשאמרת "עבור הפעמים שצריך את המחשב בבית". כי זה המחשב שבו אני אשתמש איתו בבית, אין לי מחשב אחר בנוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

אני מתכוון עבור הפעמים שתשתמש בו עם אדם נוסף, לצפיה למשל

עדיין מתלבט בין הגודל. אני סגור על הדגם שאני רוצה- e480 .

הוא קיים גם ב15 וגם ב-14, כמו שאמרתי מעולם לא עבדתי עם 14 והמחשב רוב הזמן יהיה בבית. 

אתה חושב שכדאי ללכת עליו ולא על ה15?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

כמו שכתבתי בדיון השני, לבית, אין סיבה לקחת 14 אינצ'.

נייד עם מסך 14 לוקחים בעיקר כשיש צורך בניידות גבוהה,

כמו בלימודים, בגלל שלרוב הם קלים יותר.

סיבה אחרת לקחת 14 , זה אם יש עם תכונות וביצועים שאין אותם בדגם ה 15.6.

זה לא המקרה !

ועוד סיבה - הרגל. גם זה לא המקרה, כי אם להיפך.

אז כל הדרכים מובילות ל - 15.6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חולק עליך מכל וכל. 

לשימושי האישי בדרך כלל היה 14, חשבתי כמוך ולבית קניתי 15, זו היתה טעות, פשוט לא נוח. 

14 זה מעולה לבית. 15 קונים כשצריך או כשהולכים על ז'אנר מיינסטרים ביתיים כמו inspiron 5000 שבדרך כלל יש דגם משתלם ב 500$-600$ ואין חלופה ב "14. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

ועוד סיבה - הרגל

שים לב לנימוק שלך.  😊

הרגל / מה שרגילים אליו, הוא שיקול חשוב ככל השיקולים

בבחירת מוצר. מה הטעם בסטייק, אם אתה אוהב ממרח שוקולד ?

כפראפראזה, כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...