תקלה קשה בעקבות עדכון האביב של חלונות 10 לגרסא 1803 - עמוד 6 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה קשה בעקבות עדכון האביב של חלונות 10 לגרסא 1803

אנדי

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכל שקט בגזרה בינתיים, עודכן תוך מספר דקות, אין בעיות, גירסת בילד 48.

והמערכת מותאמת אישית מבחינות רבות, טלאי של אייקונים,  איפשור ערכות נושא צד שלישי, וכו', העדכון התבצע דרך update mini tool  ידנית, ומעדכן שנפתרה הבעיה שהייתה בגירסה 1709, ששינוי מדיניות עדכונים גרם לאי מציאת עדכונים מצטברים ב- update  בגירסת אנטרפרייז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחזקת חטא על פשע. קרה לי בדיוק אותו דבר.

שחזרתי אימג' שלקחתי לפני השדרוג ל-1803 וכרגע אשאר עם 1709 כי אין לי כל כך זמן וכוח להמשיך ולהתעסק עם עדכון הזה. 

עדכון: התקנתי את סט העדכונים והטלאים שיצא היום במחשב אחר והכל עבר חלק. כנראה שכרגיל עם MS צריך מזל בימים הראשונים ליציאת עדכון שהוא לא עדכון (ולפעמים גם שם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

אז לא לעשות ריבוט?

אצלי לפחות- לא !

בנסיונות כניסה למצב בטוח ואחרי 2 נסיונות ומצב בטוח פעיל העדכון מוסר אוטומטית בגלל כשלונו.

ואני לא לבד עם הבעיה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

אצלי לפחות- לא !

בנסיונות כניסה למצב בטוח ואחרי 2 נסיונות ומצב בטוח פעיל העדכון מוסר אוטומטית בגלל כשלונו.

ואני לא לבד עם הבעיה הזאת.

מה שנקרא הניתוח הצליח, החולה מת...

כנראה שצריך עכשיו לחכות לתיקון של התיקון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מאד. אני צרפתי קישור להודעה שלי אבל משום מה (הפורום) צורף צילום מסך. צילום שלא אני בצעתי!

ישנם רבים עם הבעיה בקישור הנדון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לגירסה 1803 או לעדכון החם שיצא אתמול?  בכל מקרה אין מה לפחד לדעתי, אם יש לך אפשרות לעשות אימג' למערכת לפני ואחרי, או לפחות נקודת שחזור מערכת. אם לא בוער לך שום דבר אז תמתין איזה חודש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים עם 3 מחשבים עם כרטיסי - שלושתם מעודכנים כאשר שניים מהם בגרסאות insider preview ועד כה בלי בעיות משמעותיות.
בגרסה הכי מתקדמת עם ממשק ה-tabs יש כמה באגים מרגיזים ויזואלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...