תקלה קשה בעקבות עדכון האביב של חלונות 10 לגרסא 1803 - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה קשה בעקבות עדכון האביב של חלונות 10 לגרסא 1803

אנדי

Recommended Posts

איי איי איי

מה אתה מהנדס אטום איראני ?

לא הגזמת עם כל התוכנות האלה ?

בימינו מספיק הדיפנדר המובנה וראש על הכתפיים.

אולי תוכנה נוספת אחת  אבל לא ארבעת המוסקטרים

שאתה מעמיס על המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של djelectric

1803 הוא אחד העדכונים הבעיתיים ביותר שאני זוכר לחלונות. הרשת פשוט מוצפת בבעיות

משהו היסטרי. 

פריזים בכרום

חיישני טביעת אצבע של סינפטיקס לא עובדים. 

מטומטמים המייקרוסופט האלו איך הם הצליחו לשבור הכל. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

משהו היסטרי. 

פריזים בכרום

חיישני טביעת אצבע של סינפטיקס לא עובדים. 

מטומטמים המייקרוסופט האלו איך הם הצליחו לשבור הכל. 

נראה לי שאתם מגזימים. מאד.

לפחות לפי האינטרנט שלי - אחד העדכונים הכי מוצלחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כן מגזים. עד עכשיו, (יחסית) זה עדכון מוצלח. אז פה ושם יצרנים חיצוניים כשלו עם דרייבר שבאחריותם הבלעדית. והיה להם (וללנובו) מספיק

זמן לבדוק ולתקן לפני השחרור של העדכון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח רגע לדרייבר. אני לא יודע איך זה עובד בדיוק עם הדרייברים שיורד אוטומטית, בפרט עם התקנים שתומכים ב Hello או Precision. נגיד שהאחריות נטו על

למה מייקרוסופט לוקחת אחריות על הפריזים בעת שימוש בכרום ולא מחזירה את האחריות לגוגל? 

הם מודים במפורש שהם שברו משהו ושהם יתקנו. (לא רק קופא אלא כל המחשב קופא למעט סמן העכבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת. אני טוען שיחסית  זה תיקון מוצלח  כל כך מוצלח שלמרות שדחיתי אותו ל 45 יום אני נוטה להתקין

אותו בקרוב מאד, אולי בסוף השבוע הזה אי"ה.

אני לא אומר שאין ולא יהיהו בכלל בעיות לאחר העדכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על זה אני מדבר. אני לא חושב שעדכון שנדחה פעם אחת בגלל מסכים כחולים, נזקק לתיקון נוסף בגלל פריזים בקורטנה וכרום ושובר (שלא ברור אם יתוקנו בתיקון), נקרא "מוצלח". מה צריך לקרות לשיטתך כדי שיקרא לא מוצלח? 

בכל מקרה כדאי לחכות לשמיני במאי עוד ארבעה ימים לתיקון. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

איי איי איי

מה אתה מהנדס אטום איראני ?

לא הגזמת עם כל התוכנות האלה ?

בימינו מספיק הדיפנדר המובנה וראש על הכתפיים.

אולי תוכנה נוספת אחת  אבל לא ארבעת המוסקטרים

שאתה מעמיס על המערכת.

טוב, נכנע.

עלית עלי.

עכשיו ברצינות - עדיף מבחינתי שיהיו כמה שכבות של הגנה שכל אחת מהן מיועדת לסוג אחר של איום, מאשר לבצע פעולה פזיזה כמו לחיצה בהיסח הדעת על קישור שיוריד לי למחשב איזו תוכנת כופר.

ועכשיו תשמעו סיפור,

כשהבנתי שלא אוכל לבצע תיקון של מערכת ההפעלה, ניסיתי לעשות את אותו התהליך באמצעות קובץ ההתקנה של (מתוך DOK), אלא שגם כאן נתקלתי בסירוב מוחלט של המערכת, כך גם בנסיון לבצע שחזור של המערכת ל'בילד' הקודם. כל שנותר לי לעשות היה לבצע התקנה מחדש.

ההתקנה עברה בשלום, אלא שאז קרה דבר מוזר - לאחר זמן מה שבה המערכת פעלה (כבר הספקתי לבצע התקנות ראשונות של ישומי אבטחה), פתאום נעלמו לי הסמלים משולחן העבודה וכל ישום שניסיתי להפעיל (כדוגמת נווט התיקיות), נראה כאילו הוא אמנם נפתח, אבל רק כחלונית בשורת המשימה. לא יכולתי לבצע הגדלה של החלונית הזו למסך מלא. התופעה הזו החלה זמן קצר אחרי שהרזולוציה של הצג עלתה באופן אוטומטי, וזה היה רמז כלשהו שלא הבנתי באותו רגע.

גם נסיון להפעיל את מנהל המשימות לא צלח. קיבלתי מסך שחור וזהו. לחיצה על esc החזירה אותי אל שולחן העבודה למצב שבו לא יכותי לעשות דבר.

החלטתי לבצע שוב התקנה מחדש, הפעם על כונן אחר, חדש לחלוטין, שקניתי לא מזמן. לאחר ההתקנה, הפתעה - התקלה המוזרה הזו חזרה על עצמה!

ואז נפל לי האסימון.

הגעתי למסקנה שזו לא היתה תקלה אלא שינוי של הגדרת תצוגה שנעשה על דעת המערכת בלי לשאול אותי קודם. אסביר - כרטיס המסך שלי (Geforce GTX660 מ- 2012) כבר השתייך לדור שתומך בריבוי צגים. אחת מיציאות ה- DV מחוברת לצג רגיל, ויציאת מחוברת לטלויזיה. ברגע שהדלקתי את הטלויזיה, הופיע לפני שולחן העבודה במלוא הדרו.

נפתרה התעלומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מוצלח כאשר מאות ואלפים מתלוננים ברשת ולא בודדים ומיקרוספט עוצרת את העידכון עד שתתקן אותו.

ושוב, בעית הכרום זו בעיה של ולא של מיקרוספט. גם להם היה מספיק זמן לבדוק שהכל תקין. ובאשר

לקורטנה אני אישית לא מכיר אף אחד שמשתמש או השתמש בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

לא מוצלח כאשר מאות ואלפים מתלוננים ברשת ולא בודדים ומיקרוספט עוצרת את העידכון עד שתתקן אותו. - היא עשתה את זה כבר. העדכון עוכב עד לתיקון המסכים הכחולים.

ושוב, בעית הכרום זו בעיה של גוגל ולא של מיקרוספט. גם להם היה מספיק זמן לבדוק שהכל תקין. - מייקרוסופט עצמם אומרים שהם שברו ושהם יתקנו. מה לא ברור?

בכל אופן זה חוזר על עצמו. מיציתי. העדכון הכי מוצלח של מייקרוסופט Ever

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם השנקל שלי:

התקנתי את העדכון בשני המחשבים - המחשב הנייח בבית, ומחשב הגיימינג הנייד שלי. בשניהם עבר הכול בשלום (מודה שקצת חששתי כי עדכונים גדולים באופן לא נדיר עלולים לגרום לבעיות ו/או קריסות - בדרך כלל בגלל אי תאימות של לא עדכניים). עם זאת... תוכנה בשם THERENAMER שבה אני משתמש כדי לשייך פרקי סדרות לספריות שונות באופן אוטומטי - הפסיקה לפעול באופן מסתורי ומוחלט. היא עבדה בחלונות 10 לפני כן כמעט ללא בעיות (בהתחשב בכך שזה עצמאי שהפסיק לקבל תמיכה לפני כמה שנים) - וכעת היא מסרבת להפתח.

עוד משהו שקרה היום, זה שתוכנת ההפצה של אדובי (CREATIVE CLOUD) דיווחה על כשל בעדכון. משהו שלא קרה קודם לכן. ייתכן שזה לא קשור לעדכון הגדול של , אבל התזמון קצת מחשיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשב הראשי המתקדם- אפס בעיות עם התקנת שדרוג, הכל פיקס, אבל כשניסיתי להתקין על מחשב מדורות קודמים- x58  , הוא פשוט קופא אחרי הבוט הראשון בזמן ההתקנה- נקייה או שדרוג- כך ששם שמתי גירסה 1709 אנטרפרייז עם דחיית שדרוגים עד להודעה חדשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

לפחות לפי האינטרנט שלי - אחד העדכונים הכי מוצלחים.

אגב, הגישה הזו מבטאת כל מה שרע בהתחדשות של מייקרוסופט. אני מבין שהפצה מתגלגלת זה רעיון נחמד וטוב למניות בגלל שחרור קבוע של הודעות על פיצ'רים חדשים. בפועל שום דבר ממה שהם חידשו לא היה חסר לי, מבחינתי ומבחינת 99% מהמשתמשים, מביתיים ועד אנטרפרייז ההבדל בין 8.0 10 ואופן סוזה זה צבע הבר מתחת לכרום. 

מערכת הפעלה צריכה להיות בראש ובראשונה יציבה, לא שוברת תאימות חומרה ולא עושה צרות. עדכון ששובר את הבסיס הזה הוא לא מוצלח במובן של מטרת מערכת ההפעלה. היא נועדה לשרת אותי, לא להפך. אם הייתי רוצה לשרת אותה הייתי מתקין ארצ'. 

מי ישלם לי על שעות העבודה שהלכו לפח*, מייקרוסופט? 

*(התקנה נקייה של 1803 על נייד חדש, התקנות וקינפוגים, גילוי הבעיות, טעות לחשוב שקניתי דפקט, קריאת שרות מול ... גילוי הבעיה, גיבוי קבצים, התקנה מחדש של 1709 התקנות וקינפוגים). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

מצער ומפליא כאחד שאחד עם וותק

ונסיון כמו  שלך, נופל בפח הזה של מייקרוסופט.

אני לא מתייחס לכל אלה שמעידים ( לא חשד בהם ולא כלום )

שהכל עבר אצלם בסדר. למרבה הצער, אלה הם המיעוט דווקא.

מזמן שמתי לי חוק של לא להתקרב לפחות לעדכונים הגדולים

לפחות חודש ואם אפשר אף יותר.

בינתיים, זה מוכיח את עצמו, גם אם " הסידור" הזה לא ממש משמח

במהותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...