אכזבה למעריצים האדוקים? סמסונג חושפת גרסאות משופרות של ה-Galaxy S9 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אכזבה למעריצים האדוקים? סמסונג חושפת גרסאות משופרות של ה-Galaxy S9

yonatan.mendelson

Recommended Posts

המתחרה אולי הציעה 256 ג'יגה אבל שוחטת כלכלית בשביל זה (הבדל של 150 פאונד בבריטניה כשכרטיס של 256 ג'יגה עולה פחות מ80 פאונד). בגלקסי S9 לעומת זאת אפשר לקנות כרטיס ולהכניס בדקה וחצי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אה אה..... תרשה לי לעצור אותך. ממך זה נשמע כאילו אין הבדל.... על השחיטה אין וויכוח, אבל על הביצועים...? האחסון הפנימי מהיר פי כמה וכמה מכרטיס SD, לכן לדעתי זה שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב אליהו... בסינגפור כבר מוכרים את גרסאות ה-256 ג'יגה כבר חודש לפחות... מחיר לא זול (קרוב ל-1000 דולר) אבל זמין בכל הצבעים. אישית וויתרתי על הדגם הזה (S9/PLUS) בגלל שהם חסמו יכולת הקלטה באופן גורף בלי קשר לכלום (חקיקה שונה במדינות שונות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 1stcowgirl

אה אה אה..... תרשה לי לעצור אותך. ממך זה נשמע כאילו אין הבדל.... על השחיטה אין וויכוח, אבל על הביצועים...? האחסון הפנימי מהיר פי כמה וכמה מכרטיס SD, לכן לדעתי זה שווה.

במכשירים כמו הגלקסי שמגיעים עם בפרט. 

מכשירים עם emmc אם קונים כרטיס A1 ההפרש לא מאוד גדול. 

ציטוט של ClassMulder

כן. אני מחזיק מוסיקה על המכשיר, וכרגע משתמש בכרטיס הרחבה של 128 ג"ב שעליו אני שמתי מוסיקה בפורמט FLAC, פרקים וכדומה

FLAC או שימוש רב במכשיר לצילום, אלו השימושים שאני מעלה על הדעת. כל השאר אין דבר שאי אפשר לעשות עם עננים או סטרים מהבית. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...