נאום הגרעין של ראש הממשלה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נאום הגרעין של ראש הממשלה

askme

Recommended Posts

ציטוט של Sargon

אירן היא מדינה ענייה"? אתה הזוי? עד לא מזמן אירן היתה מדינה יותר עשירה מישראל, נפט וזה... אתה יודע.

אני רואה שאתה פשוט מקשקש בלי שום הבנה.

טוב, עד כאן, סארגון.

מילא טיעונים וויכוחים היפוטטיים, אבל לומר את זה ?

תתעשת, בן אדם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אההה, לא.

לא הערתי לך על אופן הביטוי אלא על הנאמר בו.

כן, הכלכלה האירנית על כרעי תרנגולת.

המצב הכלכלי שם על סף קריסה.

העם, רוב האוכלוסיה סובלים מתופעות המאפיינות משבר כלכלי חמור.

זה מה שגורם שם לאי שקט.

מדינה ענייה או עשירה - בכלל לא שייך.

המצב הכלכלי של האוכלוסיה על הפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? הוא דיבר על היכולת של אירן להרים פרוייקטים וטען שקשה להם בגלל שזו מדינה ענייה. שזה פשוט הפוך על הפוך.

המדינה נפגעה כלכלית בגלל הסנקציות המבורכות, אבל לפני רק עשר שנים אירן היתה הרבה יותר עשירה מישראל.

הסיבה שלאירן אין את הנשק המתקדם של זה שלא מוכנים למכור לה את הנשק הזה, אבל בהחלט היה לה הרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה, ואיננו.

מה זה שייך מה היה לה ?

עכשיו היא בצרות צרורות מהבחינה הכלכלית.

הרי זו הסיבה שבכלל הלכה להסכם הגרעין. 

כדי להפשיר את הכספים שהוקפאו ולנשום לרווחה.

זה גם מה שהתושבים חשבו / קיוו.

אמממה  ?

רובו ככולו של הכסף הלך לסוריה , תימן וחיזבללה ולך תדע מה עוד.

ולעם נשאר זxxx.

על זה התרעומת, שכן הסכם לא הסכם - לא השתנה דבר.

ובזה אני מסכים עם k534d - המשאבים מוגבלים.

אי אפשר לבנות בלי סוף.

לכן גם לדעתי היה ויש צורך להפציץ / להוציא מכלל שימוש מתקנים -

זה מאט מאוד את ההתקדמות.

איך מבטלים לגמרי - חוזרים לימי השאה העליזים, אי שם בשנות השבעים.

קל לומר ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

איך מבטלים לגמרי - חוזרים לימי השאה העליזים, אי שם בשנות השבעים.

קל לומר ....

וזה בדיוק מה שאני מנסה להגיד, השמדת מתקני הגרעין לא תפסיק את הרצון והניסיון של אירן להשיג להשמדה המונית, זה אולי במקרה הטוב ייתן פסק זמן\מרווח נשימה.

אך השמדתה של ההנהגה והשמדת פרויקט הגרעין עלולים ליצור כאוס שילטוני שיביא לממשל חדש שלא בטוח שיהיה נגדנו.

פרויקט הגרעין זה סיפמטום\תוצאת לוואי (מאוד מסוכן שיש לסכל בכל מחיר) אך זאת לא הבעיה, הבעיה היא אירן עצמה, הפלת השלטון באירן וחיסול פרויקט הגרעין ישרתו אותנו עשרות מונים מאשר רק השמדה נקודתית של פרויקט הגרעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"וזה בדיוק מה שאני מנסה להגיד, השמדת מתקני הגרעין לא תפסיק את הרצון והניסיון של אירן להשיג נשק להשמדה המונית, זה אולי במקרה הטוב ייתן פסק זמן\מרווח נשימה."
פסק זמן ומרווח נשימה זה באמת דבר טוב. אז למה אתה נגד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sargon

סליחה אבל הוא באמת מקשקש. לאמר על אירן שהיא מדינה ענייה זה מראה שאין לו מושג על מה הוא מדבר.

אירן היא כן מדינה עניה, כוח הקניה שלה לבן אדם הוא בערך חצי מזה שבישראל, והתוצר לאומי לנפש בערך שמינית.

זה בלי להזכיר את העובדה שהפערים שם עצומים בגלל שחיתות שלטונית מטורפת והרבה אבטלה, ככה שהאירני הממוצע אפילו עני יותר מהנתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוצא את המצגת שלו מעוררת רחמים, תעמולת בחירות ברורה/הסחת דעת מכל אלף החקירות שלו ובדיחה כמו פצצת הלוניטונס שלו מהנאום באו"ם. 

הבעיה עם בנאדם שיש נגדו 5 חקירות פתוחות והמלצה אחת להעמדה לדין, שאף אחד כבר לא מאמין לאף מילה שלו ולא לוקח את אותו ברצינות, לא בארץ, ולא בחו"ל, ואף אחד גם לא מעוניין לשמוע מה יש לו להגיד. 

זה תכלס הילד שצעק זאב, רק בגרסה הסכיזופרן- פרנואידית. תקראו את הDSM ותזדעזעו. שיהיה בהצלחה.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Dr.Shawarma

אני מוצא את המצגת שלו מעוררת רחמים, תעמולת בחירות ברורה/הסחת דעת מכל אלף החקירות שלו ובדיחה כמו פצצת הלוניטונס שלו מהנאום באו"ם. 

הבעיה עם בנאדם שיש נגדו 5 חקירות פתוחות והמלצה אחת להעמדה לדין, שאף אחד כבר לא מאמין לאף מילה שלו ולא לוקח את אותו ברצינות, לא בארץ, ולא בחו"ל, ואף אחד גם לא מעוניין לשמוע מה יש לו להגיד. 

זה תכלס הילד שצעק זאב, רק בגרסה הסכיזופרן- פרנואידית. תקראו את הDSM ותזדעזעו. שיהיה בהצלחה.  

החקירות הם התעמולה של העריצות הפקידותית של השמאל? למה השמאל מתנגד לחוק הלאום? למה השמאל מתנגד לחוק ההתגברות? אתם לא רוצים פה דמוקרטיה כי אף אדם שפוי בדעתו לא יצביע לשמאל מרצונו החופשי. לכן אתם צריכים את השררה בכח ולא במנדט מהעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הליברליזם הגלובלי הוא המקור של כל הרוע בעולם הזה. כי במחבלים אפשר להילחם, אבל באנשים שנותנים להם רוח גבית בבג"ץ יותר קשה להילחם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את הפוסט חסר התכלית הזה ואין לי מושג על איזה שטות אתם מתווכים אבל לפחות שיהיה לך הבנה מינימאלית על מה אתה מדבר.

הליברלזים זה אחד הערכים המרכזים של תנועת הליכוד והמפלגה הליברלית מהווה את אחד מעמודי התווך המרכזים של המפלגה.

הליברלזים דוגל בחופש הפרט,חופש כלכלי,חופש מעריצות המדינה והמוסדות הפוליטים שלה ולכן תמיד תמך בעצמאות בית המשפט העליון שהווה את המחסום האחרון והיחידי בפני שילטון העריצות של ההסתדרות ומפא"י ההיסטורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...