אפשר המלצה לראוטר עם sim? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר המלצה לראוטר עם sim?

POPCORN

Recommended Posts

יש לי שני שאלות

1) איזה ראוטר טוב וזול אפשר לקנות שתומך בsim?

2) אם אני לוקח את הsim מהפלאפון שלי ומכניס לתוך הראוטר הוא יגלוש על חבילת האינטרנט שלי? 

או שהסימים שמוכרים ברשתות יחד עם ראוטר הם סימים שמיועדים לגלישה 

היום עם החבילות של 100 גיגה אני יכול להחליף את הראוטר של בראוטר שתומך בסים שלי ואז אגלוש על החבילה (זה יעבוד?)

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה ראוטר עם סלוט ל-SIM או שאתה רוצה ראוטר שאפשר לחבר לו מודם סלולרי מבוסס USB?  קח בחשבון שיש הבדל גדול במחיר בין השניים - הראשון הרבה יותר יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של POPCORN

איזה ראוטר טוב וזול אפשר לקנות שתומך בsim?

אם יש לך עצבים להתעסק עם זה כל ראוטר תומך OpenWRT עם יכול לתמוך בחיבור מודם סלולרי. 

ציטוט של POPCORN

אם אני לוקח את הsim מהפלאפון שלי ומכניס לתוך הראוטר הוא יגלוש על חבילת האינטרנט שלי? 

כן. 

ציטוט של POPCORN

היום עם החבילות של 100 גיגה אני יכול להחליף את הראוטר של בזק בראוטר שתומך בסים שלי ואז אגלוש על החבילה (זה יעבוד?)

כן. זה יעבוד פחות טוב כנראה מבחינת מהירות הורדה (תלוי כמה יש לך כעת וכמה טובה הקליטה הסלולרית באזורך), ופינגים (כך בנויה הרשת הסלולרית), יותר טוב בהעלאה (אין הגבלה לעומת שם אתה כנראה מוגבל ל3Mb). 

100GB זה לא ככ הרבה כמו שאתה חושב בשביל דסקטופ ובטח לא בשביל בית שלם.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של Cheif

אתה רוצה ראוטר עם סלוט ל-SIM או שאתה רוצה ראוטר שאפשר לחבר לו מודם סלולרי מבוסס USB?  קח בחשבון שיש הבדל גדול במחיר בין השניים - הראשון הרבה יותר יקר.

אני מחפש עם סלוט ל sim,

אפשר גם רק מודם סלולרי (אני מחפש משהו שאפשר לשים בו שים, הראוטר פחות חשוב כרגע)

ציטוט של nachum37

אם יש לך עצבים להתעסק עם זה כל ראוטר תומך OpenWRT עם USB יכול לתמוך בחיבור מודם סלולרי. 

כן. 

כן. זה יעבוד פחות טוב כנראה מבחינת מהירות הורדה (תלוי כמה יש לך כעת וכמה טובה הקליטה הסלולרית באזורך), ופינגים (כך בנויה הרשת הסלולרית), יותר טוב בהעלאה (אין הגבלה לעומת בזק שם אתה כנראה מוגבל ל3Mb). 

100GB זה לא ככ הרבה כמו שאתה חושב בשביל דסקטופ ובטח לא בשביל בית שלם.  

תודה על ההצדעה, 

במקרה הזה אשמח להצעה למודם סלולרי, יש לי מודם שאני יכול להתקין עליו openWRT

לגבי הכמות, אני לא מגיע לשישים בחודש במחשב האישי+ הפלאפונים

אז במקרה שלי זה יכול לעבוד

תודה רבה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...