לפטופ לתכנות 4K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפטופ לתכנות 4K

ronmar

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 4000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 300

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עבודה משרדית ותכנות

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). VS, VS CODE, WEB STORM, android studio

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: לא

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 5

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא, נקנה באילת\אמזון

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? סוף החודש

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). אין

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Thinkpad E480. תרחיב אחריות לשלוש שנים באתר הלקוח ע"י

אפשרויות נוספות:

Dell Vostro 5471 (מקלדת פחות טובה משמעותית. יתכן שהוא שקט יותר מה E480 שהמאוורר שלו אמנם לא מרעיש אבל כן עובד כל הזמן, אין מספיק מידע עליו ברשת). 

Asus ZenBook UX310UA או 410 תלוי בגודל. (חמודים מאוד אבל האחריות בארץ פחות טובה לעומת המתחרות הנ"ל). לא להתבלבל עם הדגם עם המסך מגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

Thinkpad E480. תרחיב אחריות לשלוש שנים באתר הלקוח ע"י IBM

אפשרויות נוספות:

Dell Vostro 5471 (מקלדת פחות טובה משמעותית. יתכן שהוא שקט יותר מה E480 שהמאוורר שלו אמנם לא מרעיש אבל כן עובד כל הזמן, אין מספיק מידע עליו ברשת). 

Asus ZenBook UX310UA או 410 תלוי בגודל. (חמודים מאוד אבל האחריות בארץ פחות טובה לעומת המתחרות הנ"ל). לא להתבלבל עם הדגם עם המסך מגע.

היי,

קודם כל תודה על העזרה..

אני מעדיף מחשב עם 16GB ...

איזה היית ממליץ?

אני חשבתי על לקנות אחד מהם:

https://ksp.co.il/?select=.268..271..211..447..442..466.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=0&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real=

Lאני כרגע חושב על הLenovo IdeaPad 720-15 81C7002RIV  שעולה 4000 אבל לא יודע אם שווה להוסיף בשבילו שהשדרוג בו זה SSD PCIe שהבנתי שיותר טוב פי כמה מSSD סרגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ronmar

אני מעדיף מחשב עם 16GB RAM...

הניידים שהזכרתי מגיעים גם עם 16GB

ציטוט של ronmar

הם לא ברמה של אלו שהזכרתי למעט ה 720 וגם לגביו עליך לבדוק שהמסך שלו מט. 

15 אינצ זה לא גדול מדי? בכל אופן קיים גם E580 אם אתה רוצה גודל כזה. 

הייתי ממליץ לך לחפש בזאפ, המבחר והמחירים טובים יותר מ KSP. 

כמו כן הייתי ממליץ שוב לבדוק לגבי ה בגלל המקלדת שיותר טובה מהשאר בהבדל גדול. 

ציטוט של ronmar

השדרוג בו זה SSD PCIe שהבנתי שיותר טוב פי כמה מSSD סרגיל

זה נכון באופן כללי, אך מאוד תלוי ב SSD הספציפי שהחברה שמה בנייד. גם ה E480 יש אבל בפועל ה שהם שמו אינו בעל יתרון על פני SATA "רגיל". אם העבודה שלך אינה תלויה באופן מיוחד במהירות האחסון לא הייתי ממליץ לבחור מחשב לפי זה אלא לפי הנוחות ההתאמה ואיכות הבניה, אתה קונה מוצר לשימושך לא מפרט על נייר, ו רגיל מספיק מהיר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

הניידים שהזכרתי מגיעים גם עם 16GB RAM

כמו כן הייתי ממליץ שוב לבדוק לגבי ה ThinkPad בגלל המקלדת שיותר טובה מהשאר בהבדל גדול. 

זה נכון באופן כללי, אך מאוד תלוי ב SSD הספציפי שהחברה שמה בנייד. גם ה E480 יש nvme אבל בפועל ה SSD שהם שמו אינו בעל יתרון על פני SSD SATA "רגיל". אם העבודה שלך אינה תלויה באופן מיוחד במהירות האחסון לא הייתי ממליץ לבחור מחשב לפי זה אלא לפי הנוחות ההתאמה ואיכות הבניה, אתה קונה מוצר לשימושך לא מפרט על נייר, ו SSD רגיל מספיק מהיר. 

היי, שוב תודה..

יש לך אולי מושג מאיפה אני יכול לקנות את המחשב שציינת באילת? אני לא מוצא אותו בשום חנות שיש באילת..

או שאולי תוכל להמליץ לי על אחר שכן אוכל לרכוש באילת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

הניידים שהזכרתי מגיעים גם עם 16GB RAM

כמו כן הייתי ממליץ שוב לבדוק לגבי ה ThinkPad בגלל המקלדת שיותר טובה מהשאר בהבדל גדול. 

זה נכון באופן כללי, אך מאוד תלוי ב SSD הספציפי שהחברה שמה בנייד. גם ה E480 יש nvme אבל בפועל ה SSD שהם שמו אינו בעל יתרון על פני SSD SATA "רגיל". אם העבודה שלך אינה תלויה באופן מיוחד במהירות האחסון לא הייתי ממליץ לבחור מחשב לפי זה אלא לפי הנוחות ההתאמה ואיכות הבניה, אתה קונה מוצר לשימושך לא מפרט על נייר, ו SSD רגיל מספיק מהיר. 

היי, שוב תודה..

יש לך אולי מושג מאיפה אני יכול לקנות את המחשב שציינת באילת? אני לא מוצא אותו בשום חנות שיש באילת..

או שאולי תוכל להמליץ לי על אחר שכן אוכל לרכוש באילת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

לא מצאתי באילת. 

אגב בדקתי ובדגמים שמגיעים בארץ ה SSD מעולה, אם כי מוגבל מעט על ידי המחשב ל x2 במקום x4. 

ראיתי שהמחשב שהצעת לי הוא I5 ואני חושב שאני צריך I7..

מה גם לא מצאתי אותו עם 16GB או שאתה מתכוון שאני יכול לקנות עוד סטיק

מה לגבי המחשב הזה?

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=978913

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=982303

i7 16GB RAM

המחשב שציינת לא ברמה של אף אחד מהנ"ל 

אתה יכול אולי להסביר לי למה הדגם הזה יותר טוב מהדגמים האחרים שמצאתי?

ויש את המחשב הזה ב15"? (עדיין לא סגור על הגודל שקונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

סדרה זולה ולא איכותית, מסך TN

אוקי

בדקתי מחירים ויצא:

Dell Vostro 5471‏ - 3900 ש"ח

Lenovo E480‏ - 4350 ש"ח

ההפרש במחיר שווה את זה?

ד"א אני מדבר על הדגם הזה של הVOSTRO:

https://ksp.co.il/?uin=45508&appkey=1002&enter_zap=1&store=shipment&utm_source=zap&utm_medium=cpc&utm_campaign=zap&store=eilat&param=20180512

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ronmar

Lenovo E480‏ - 4350 ש"ח

איך הגעת למחיר הזה? 3950 בזאפ. 

ציטוט של nachum37

אתה צריך להשוות מפרט מול מפרט מקביל. בכל מפרט זהה בערך הלנובו יותר זול בכמה מאות שקלים, כי הוא מגיע עם אחריות בסיסית של שנה בעוד שהדל של שלוש שנים באתר לקוח. אם אתה מחשב את התוספת לשלוש שנים באתר לקוח עבור המחירים כמעט זהים. 

היות שהלנובו קצת יותר טוב, אני ממליץ לך לקחת אותו ולשדרג אחריות. זה יצא אותו מחיר כמו Vostro זהה, עם אחריות זהה ועדיין קצת יותר טוב. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...