עזרה להרכבת מחשב לגיימינג - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה להרכבת מחשב לגיימינג

shlomoreuven

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 7

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?1K

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גיימינג קצה

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). האקינטוש אם אפשר

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. COD, משחקי פעולה קצה בחיבור למסך 4K

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 27 4K

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?1

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אולי אייבורי

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? במיידי

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? ל3-5 שנים הבאות

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. אז משחקים אתה מריץ על וינדוס..

העניין הוא שבהאקינטוש לא כדאי לקחת סיכונים ועדיף לקנות רכיבים שנבדקו ונמצאו כעובדים באופן תקין על האקינטוש. לכן זה הולך לייקר את המפרט ולהוריד קצת מה- value for the money.

אלך לפי האתר הזה: https://www.tonymacx86.com/

שמתי לך שני כונני שתוכל להתקין על אחד וינדוס ועל השני MacOS. שים לב שגם בזיכרונות הכמות היא 2.

מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבדים:
Intel Core i5 8400 / 1151 Tray
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 784
קירור למעבדים:
ZALMAN CNPS10X Optima PURE COPPER & PURE ALUNINIUM HEATPIPE 120MM FAN  INTEL 1150/1151/1155/2011/2066
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 167
לוחות אם:
Asus PRIME Z370-P
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 590
זכרונות RAM:
DDR4 8G / 2400 CL16 Crucial Ballistix Sport LT White
    כמות: 2 - מחיר: ₪ 761
מארזים:
Corsair Carbide 100R Mid Tower Black
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 214
ספקי כוח:
Corsair RM650x 650W PSU 80+ Gold Modular
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 501
כונני SSD:
Samsung SSD 250G 850 EVO 2.5" SATA III
    כמות: 2 - מחיר: ₪ 777
כוננים קשיחים:
Seagate HDD 2.0TB 64MB SATA3 Barracuda
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 291
כרטיסי מסך:
Gigabyte GeForce GTX 1080 8GB GDDR5X GV-N1080WF3OC-8GD WINDFORCE OC 8G - בקניית מחשב חדש בלבד חורף חם!
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 2790
סה"כ: ₪ 6875
מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
https://www.tms.co.il/15390

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשדרג ל- i7, אם אתה לא מתכנן לבצע אז 8700K מיותר. במשחקים אין הבדל בכלל בין 8700K לבין 8700 ובעריכות ההבדל מינורי מאוד ולא שווה את התוספת הכספית.

אבל בכל אופן אני הייתי משדרג כ. מסך ל- GTX1080TI לפני שהייתי משדרג את המעבד אם העיקר מבחינתך זה הגיימינג.

אילו פרטים אתה עוד רוצה לדעת על הרכיבים? בחרתי רכיבים שנבדקו על ידי tonymac ואושרו על ידם כעובדים. רכיבים שלא מופיעים שם אולי גם יעבדו בלי בעיות אבל זה סיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל צריך לבדוק. תראה כמה עולה לך GTX1080TI אולי מאמזון להזמין לבית המלון שלך או מניואג. או אפילו מחנות שיש באיזור שלך. תשווה את המחיר לארץ ותשקול אם שווה לך. אל תשכח שכנראה שלא תוכל לממש אחריות בארץ אם אתה קונה בניו יורק. חפש אולי כרטיס של שאחריות שלהם ניתן לממש בארץ גם אם תקנה שם.

כנ"ל לגבי רכישה באילת. לא תמיד זה שווה ואם אתה לא מגיע לאילת עם אז לדעתי זה לא כדאי אלא אם יש הפרש משמעותי במחיר. אבל תבדוק כמה יוצא לך מפרט דומה מ- KSP נגיד. אם אתה צריך עזרה בהרכבה אוכל לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אכן בדקתי ביואג, יש לכם כרטיסים של החברה שציינת, האם יש נציגות בארץ? נושא האחריות חשוב לי מאוד
  2. אם אני ניגש לאייבורי באילת... הם מרכיבים לי מחשב במקום? סביר להניח שלא, האם הם מרכיבים את המחשב וזה יישלח אליי הביתה? סלח לי על הבורות

אני מודה לך מאוד על העזרה וההכוונה, אני 3 שנים עם מקבוק שהוצאתי אותו עכשיו למכירה אז הייתי בבועה רצינית עד היום😇

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

הכל צריך לבדוק. תראה כמה עולה לך GTX1080TI אולי מאמזון להזמין לבית המלון שלך או מניואג. או אפילו מחנות שיש באיזור שלך. תשווה את המחיר לארץ ותשקול אם שווה לך. אל תשכח שכנראה שלא תוכל לממש אחריות בארץ אם אתה קונה בניו יורק. חפש אולי כרטיס של EVGA שאחריות שלהם ניתן לממש בארץ גם אם תקנה שם.

כנ"ל לגבי רכישה באילת. לא תמיד זה שווה ואם אתה לא מגיע לאילת עם רכב אז לדעתי זה לא כדאי אלא אם יש הפרש משמעותי במחיר. אבל תבדוק כמה יוצא לך מפרט דומה מ- KSP נגיד. אם אתה צריך עזרה בהרכבה אוכל לעזור.

אהלן קינג

אני בישורת האחרונה בבניית המחשב וחשובה לי דעתכם, ביחד עם נציגות TMS הרכבנו את המפרט הבא: https://www.tms.co.il/15839

התקציב ... הבדלי המחירים בין הארץ לחו"ל הם די משמעותיים בחלק מהחלקים וחשבון האמזון פריים שלי נכנס להקשב ברגע שראיתי את מחירי כרטיס המסך,

אני די סגור על ה 1080 שיש במפרט וכרגע באמזון הוא נמכר ב600 דולר, https://amzn.to/2JHqPnM

אשמח לכל הערה \ הארה \ הכוונה היות ואני שבוע הבא בניו יורק וכמובן התייחסות למפרט שמיועד לגיימינג ואהקינטוש

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של The_MichMan

אני גם ממליץ על הכרטיסים של evga,אם כבר תקח את הגרסא בכירה עם קירור טוב יותר ומהירות שעון גבוהה יותר , גרסת ה FTW2 עם קירור icx

https://www.amazon.com/dp/B06X3QRQJR/ref=twister_B07B1NLJCF?_encoding=UTF8&psc=1

קבלתי ונראה ששווה את התוספת,מדובר על הדגם של 639 דולר? 

אני מחפש מארז בעלות נמוכה יותר, אפשר לקבל המלצה טובה עד 400-500 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shlomoreuven

קבלתי ונראה ששווה את התוספת,מדובר על הדגם של 639 דולר? 

אני מחפש מארז בעלות נמוכה יותר, אפשר לקבל המלצה טובה עד 400-500 ש"ח?

כן , הדגם FTW2

תוך שעה המחיר כבר קפץ מ 639 דולר ל 709 :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...