ייעוץl מחשב נייד לגיימרים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץl מחשב נייד לגיימרים

KusEmek

Recommended Posts

היי,חדש פה. אנסה לתמצת.

צריך לגיימרים

תקציב סביבות 5.5-6k

אבל השאלה המרכזית היא,איזה חברה לקנות? DELL/AUSSIS? / מהיכן לקנות? אחריות?

כמו כן חשוב שהמחשב לא יתחמם מהר וכ'ו

ראיתי את זה : https://ksp.co.il/?uin=44855&select=.1304..271.

תודההההה

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. PUBG IV GOD OF WAR 4

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא נדרש

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? חשוב

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא יודע איך בכלל זה חשוב?

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אזור נתניה

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? עד חודש הבא

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה) אהמ,. שיתחבר לטלויזיה עם בלוטות?

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? זה אפשרי בלפטופ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

ממליץ ללכת יותר לכיוון מחשב כזה:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=979023

יש סיבה שאתה מעוניין במחשב נייד לגיימינג ולא נייח?

בוקר טוב ותודה על המענה המהיר

הסיבה היא שאני צריך ללימודים (הלימודים לא דורשים מחשב כזה).

יש לי מחשב נייח בן 7 שנה,שלא מסוגל להריץ יותר משחקים מדור החדש,אינני מבין בשדרוגים.

ובמקום לקנות מחשב נייח/לשדרג חשבתי לשם קץ לשני הדברים בלפטופ.

עכשיו אני אשמח להסבר-מה ההבדל בין הלפטופ שאני הבאתי לזה שאתה הבאת?

ממה שאני רואה מדובר על כרטיס מסך gtx 1060 במקום  gtx 1050

האם זה באמת שווה לשם ת1000 שח?

האם לקנות מ KSP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב ללימודים? לא תעדיף שיהיה לך משהו קל יחסית? (ואני מדבר בתור אחד שיש לו מחשב ל"משחקים" שקניתי ב2,000 ש"ח ששוקל 2.3 קילו ואני סוחב אותו כל יום לאוניברסיטה)

אני אישית חושב שאין כמו לשחק על מחשב נייח - ואם הוא בן 7 כמו שאתה מתאר ולא שדרגת אותו, כנראה יהיה עדיף כבר להחליף את כל המחשב. עדיין תומך ברעיון של נייח למשחקים ולפטופ, אבל אפשר לשלב את שניהם באחד (פשוט החוויה לא תהיה זהה לטעמי)

ההבדל בין הGTX1050 לGTX1060 הוא משמעותי במשחקים, וההבדל של ה400 ש"ח (לא יודע מאיפה הבאת את ה1,000) לחלוטין שווה את זה.

עם זאת - צריך לשים לב שהמחשב שהבאת כולל עוצמתית יותר (שיכולה לסייע בלימודים) אבל הGTX1050 לא יהיה משהו למשחקים בהשוואה ל1060.

אין בעיה לקנות מKSP - רק תדאג שהם משווים את המחיר למחיר הכי נמוך בזאפ לפני שאתה רוכש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

מחשב ללימודים? לא תעדיף שיהיה לך משהו קל יחסית? (ואני מדבר בתור אחד שיש לו מחשב ל"משחקים" שקניתי ב2,000 ש"ח ששוקל 2.3 קילו ואני סוחב אותו כל יום לאוניברסיטה)

אני אישית חושב שאין כמו לשחק על מחשב נייח - ואם הוא בן 7 כמו שאתה מתאר ולא שדרגת אותו, כנראה יהיה עדיף כבר להחליף את כל המחשב. עדיין תומך ברעיון של נייח למשחקים ולפטופ, אבל אפשר לשלב את שניהם באחד (פשוט החוויה לא תהיה זהה לטעמי)

ההבדל בין הGTX1050 לGTX1060 הוא משמעותי במשחקים, וההבדל של ה400 ש"ח (לא יודע מאיפה הבאת את ה1,000) לחלוטין שווה את זה.

עם זאת - צריך לשים לב שהמחשב שהבאת כולל סוללה עוצמתית יותר (שיכולה לסייע בלימודים) אבל הGTX1050 לא יהיה משהו למשחקים בהשוואה ל1060.

אין בעיה לקנות מKSP - רק תדאג שהם משווים את המחיר למחיר הכי נמוך בזאפ לפני שאתה רוכש.

סיוט לסחוב 2.5 קילו? בלי ציניות באמת שואל חחחח

אז מה המלצתך?,כי הרי אם אני קונה מחשב חדש+לפטופ זה יגיע לסכומים מאוד גדולים...

אני עדיין מתלבט ולכן עדיין שואל <=

לגבי KSP-

אין להם את המחשב כרגע בסניף,צריכים להזמין מהמחסן הראשי והם לא יעשו זאת עד שתאהיה קנייה..

ומכיוון שזאת קנייה אינטרנטית הנציג הטלפוני הסביר לי שאין דרך להשוואת מחירים..

מדובר על 150שח פחות.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה הולך להסתובב עם המחשב הרבה אז זה לא כיף גדול להסתובב עם מחשב ששוקל 2.5 קילו.

יש ב KSP את זה

https://ksp.co.il/?uin=43786&select=.268..271..4152.

שוקל 1.8 קילו

i7-7700HQ , זיכרון פנימי בנפח 16GB, כונן SSD בנפח 512GB וכרטיס מסך Nvidia GTX 1050Ti 4GB

הנה ביקורת מהאתר הכי מקצועי שקיים בנושא לפטופים , תקרא ותראה אם זה טוב לך.

https://www.notebookcheck.net/Asus-Zenbook-Pro-UX550VE-i7-7700HQ-GTX-1050-Ti-Laptop-Review.264108.0.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של KusEmek

סיוט לסחוב 2.5 קילו? בלי ציניות באמת שואל חחחח

אז מה המלצתך?,כי הרי אם אני קונה מחשב חדש+לפטופ זה יגיע לסכומים מאוד גדולים...

אני עדיין מתלבט ולכן עדיין שואל <=

לגבי KSP-

אין להם את המחשב כרגע בסניף,צריכים להזמין מהמחסן הראשי והם לא יעשו זאת עד שתאהיה קנייה..

ומכיוון שזאת קנייה אינטרנטית הנציג הטלפוני הסביר לי שאין דרך להשוואת מחירים..

מדובר על 150שח פחות.

תודה רבה

נההה לא באמת. אני סוחב את הסמסונג שלי (2.3 קילו) בתיק וזה בסדר גמור. תלוי בך למען האמת. גם יש לי תיק טוב שבילו (swiss מקורי)

בנוגע לאופציות, יש כמה:

1. לקנות לפטופ קל ודק עם חיבור THUNDERBOLT 3, שתוכל לחבר לתחנת עגינה בבית עם כרטיס מסך חיצוני ולשחק כשאתה מגיע הביתה (לדוגמא, GRAM)

2. לקנות לפטופ אימתני למשחקים בלבד

3. לקנות לפטופ זול יותר ולהשקיע את שאר הכסף במחשב נייח.

את שלושת הדברים אפשר לעשות, והבחירה בידיך. אני אישית הייתי מעדיף לפטופ סביר מינוס שאותו אקח החוצה, ומחשב נייח טוב למשחקים בבית. אבל זו היא דעתי האישית ויש הרבה אנשים שנוהגים לשחק בלפטופ שלהם.

בנוגע למחשב ש @lompy הביא - משקלו טוב, אבל זה לא שווה את התוספת המשמעותית במחיר ואת הירידה לכרטיס GTX 1050TI לטעמי. אם אתה רוצה לשחק על הלפטופ, אל תתפשר על פחות מGTX1060.

בנוגע להשוואת המחיר בKSP, אני רואה שהמחשב נמצא במלאי בסניף בתל אביב. אם אתה יכול להגיע לשם ולהתמקח - מה טוב. אם לא, אתה לא חייב לקנות בKSP, הרי מוכרים את המחשב בזול יותר במקומות אחרים עם אותו יבואן שמספק אחריות. אין שום יתרון לרכוש מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

נההה לא באמת. אני סוחב את הסמסונג שלי (2.3 קילו) בתיק וזה בסדר גמור. תלוי בך למען האמת. גם יש לי תיק טוב שבילו (swiss מקורי)

בנוגע לאופציות, יש כמה:

1. לקנות לפטופ קל ודק עם חיבור Thunderbolt 3, שתוכל לחבר לתחנת עגינה בבית עם כרטיס מסך חיצוני ולשחק כשאתה מגיע הביתה (לדוגמא, LG GRAM)

2. לקנות לפטופ אימתני למשחקים בלבד

3. לקנות לפטופ זול יותר ולהשקיע את שאר הכסף במחשב נייח.

את שלושת הדברים אפשר לעשות, והבחירה בידיך. אני אישית הייתי מעדיף לפטופ סביר מינוס שאותו אקח החוצה, ומחשב נייח טוב למשחקים בבית. אבל זו היא דעתי האישית ויש הרבה אנשים שנוהגים לשחק בלפטופ שלהם.

בנוגע למחשב ש @lompy הביא - משקלו טוב, אבל זה לא שווה את התוספת המשמעותית במחיר ואת הירידה לכרטיס GTX 1050TI לטעמי. אם אתה רוצה לשחק על הלפטופ, אל תתפשר על פחות מGTX1060.

בנוגע להשוואת המחיר בKSP, אני רואה שהמחשב נמצא במלאי בסניף בתל אביב. אם אתה יכול להגיע לשם ולהתמקח - מה טוב. אם לא, אתה לא חייב לקנות בKSP, הרי מוכרים את המחשב בזול יותר במקומות אחרים עם אותו יבואן שמספק אחריות. אין שום יתרון לרכוש מהם.

תודה רבה לך אור.

הלכתי על האופציה השלישית עם המחשב שאתה הבאת.

קניתי בכל זאת מKSP,מקווה שאין להם בעיות עם אחריות וכ'ו...

אהמ,ברגע שהמחשב מגיע יש איזה בדיקות שאני צריך לעשות?

ושאלת תם,האם להשאיר את המחשב מחובר למתח קבוע? גם כשהסוללה על 100%? זה עושה בעיות כלשהן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק שהכל עובד - הטאצ'פד, המשחקים לא קורסים, דברים בסגנון הזה. שאין פיקסלים שרופים במסך או light bleed מטורף.

בנוגע לחיבור לחשמל, זה ממש לא עושה בעיות להשאיר את המחשב מחובר למתח קבוע, וזה עשוי אף להאריך את חיי הסוללה. למעשה, כשמשחקים כמעט כל מחשבי הגיימינג הניידים צריכים להיות מחוברים לחשמל (אחרת הסוללה נגמרת מהר). 

תתחדש! ופרגן בתמונות שיגיע :) קנית מחשב טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://ksp.co.il/?uin=46353&select=.268..271..1358..4155..4151..442.

מציע את זה כמו כן תשים לב ש1080 שתקבל יהיה באותו כח כמו 1070 שיש שם ככה שלא שווה תוספת כסף

חוץ מזה ב ZENBOOK לא הייתי ממליץ לשחק כי הקירור שם לא מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...