** בזק מתחילה לשווק נתב חדש - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** בזק מתחילה לשווק נתב חדש

Cheif

Recommended Posts

חברת החלה לשווק בימים האחרונים חדש החורג מדפוס הפעילות אליו התרגלנו בשנים האחרונות. 

את כל הפרטים הטכניים לגבי הנתב ואת עלותו ללקוחות תוכלו למצוא בפוסט המצ"ב.

Be_Router.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נעזוב רגע את הטכנולוגיה (שלמיטב הבנתי המצומצמת, יש מוצרים טובים ממנו), הרי המטרה המרכזית של המכשיר היא לשוב לימי "רק בזק" העליזים ובעצם ליצור מנויים שבויים שלא יוכלו לעבור למתחרים.. בסרט הזה היינו כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? בבזק החלופה היא או רכישת מודם ראוטר שרובם לא תומכים ברבות מהטכנולוגיות המובטחות, או המשך שכירת מודם ורכישת ראוטר יקר כך שלאורך זמן זה אפילו פחות משתלם.  בשביל אדם שגם ככה שוכר ציוד מבזק זו בשורה לא רעה. ובכלל שינוי מהרגלה של ואספקת ציוד טוב זו בשורה טובה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, הכל טוב ויפה. השאלות שנשאלות הן:

אם אני לדוגמה כיום לא לקוח של , אך מעוניין בפלא ההנדסי הזה של , האם אני יכול לקנות אותו ישירות מהם מבלי לעבור אליהם?, ומה מחירו?

דבר שני, האם לא משתלם יותר לקנות בעל תכונות דומות, מחברה עולמית ידוע בתחום וכמובן כבר עם ניסיון של שנים מאחורי הכתפיים, כגון TP-Link, מדגם ה-Archer VR600 AC1600 המומלץ במיוחד, מאשר לקנות מוצר מחברה מקומית (בזק) שרק התחילה לייצר מוצרים כאלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכאורה רק לקוחות יכולים לשכור את המוצר, לקוחות צריכים מודם כבלים. 

ה VR600 לא תומך בטכנולוגיות הללו. בכל מקרה וגם בהוט אתה יכול להמשיך לשכור מודם פשוט / הוטבוקס ולקנות איזה ראוטר שאתה רוצה שכן תומך. אם יש מוצר בודד שתומך בכל הטכנולוגיות הנ''ל הוא כנראה די יקר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

לכאורה רק לקוחות בזק יכולים לשכור את המוצר, לקוחות הוט צריכים מודם כבלים. 

ה VR600 לא תומך בטכנולוגיות הללו. בכל מקרה וגם בהוט אתה יכול להמשיך לשכור מודם פשוט / הוטבוקס ולקנות איזה ראוטר שאתה רוצה שכן תומך. אם יש מוצר בודד שתומך בכל הטכנולוגיות הנ''ל הוא כנראה די יקר. 

אוקי, הבנתי ולא הבנתי :D

אני כיום על תשתית של אך עברתי לגמרי לבזק בינלאומי. שוב, האם אני כלקוח של בינלאומי, יכול פשוט לקנות מבזק את הראוטר הזה ובאיזה מחיר?, או שאולי גם בינלאומי מוכרים אותו?

דבר שני, ה-VR600, באילו כבר טכנולוגיות הוא לא תומך להבדיל מהראוטר החדש של בזק?, אם זה רק הסיב אופטי או שעוד משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע. 

Mesh, שליטה על (של בזק), מנגנוני הגנת סייבר (שו?) ועוד דברים כאלו.

השכירות די זולה, בערך 150₪ לשנה, בסכום הזה אפילו במצטבר לא משתלם לקנות מודם פשוט + ראוטר טוב או מערך mesh + קונטרולר לבית חכם מהסוג שאתה רוצה (הרמוני ורה וכו). בפרט שהכל פשוט ובעברית ויש אנשים שזה תופס אצלם. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

למה? בבזק החלופה היא או רכישת מודם ראוטר שרובם לא תומכים ברבות מהטכנולוגיות המובטחות, או המשך שכירת מודם ורכישת ראוטר יקר כך שלאורך זמן זה אפילו פחות משתלם.  בשביל אדם שגם ככה שוכר ציוד מבזק זו בשורה לא רעה. ובכלל שינוי מהרגלה של בזק ואספקת ציוד טוב זו בשורה טובה. 

שכירת מודם ראוטר בכל מקרה עדיפה על קניה על כך אין ויכוח, אבל..

שכירת מכשיר כ"כ ייעודי, עם הבטחות עתידיות מעורפלות... ועוד מ"בזק" נשמע לי חשוד.

הייתי מעדיף אפשרות פתוחה יותר: פחות הבטחות לעתיד ורוד ויותר קליטה טובה ותעבורה גבוהה, מאשר להיות מנוי שבוי שלהם.

אגב, למיטב ידיעתי, לבזק היו ויש אספקת ציוד די טובה וזו בכלל לא בשורה אלא שריד מהתקופה של לפני ההפרטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתן להתחבר ישירות לנתב דרך GUI בדפדפן אלה דרך האפליקציה שלהם שקשורה לcyber ששם מספר הפעולות שניתן לעשות מצומצם, לא ניתן לפתוח פורטים, להגדיר כתובת לפי מאק וכו'.

בחינם לא הייתי משתמש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...