מי בארץ נותן אחריות ל-SSD של ?CRUCIAL - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי בארץ נותן אחריות ל-SSD של ?CRUCIAL

hugo123

Recommended Posts

היי,

..ממש לא מדוייק.

היה לי דיסק WD שהתקלקל אחרי שנה והחנות הפנו אותי ליבואן (בנדא) שהחליף לי (לאחר בדיקה בת יום שלם).

כנ"ל עם דיסק . הופניתי ליבואן ...ודברים הגיעו עד תביעה יצוגית בבימ"ש.

בישראל אי-פשר לצערי להיות תמימים. בד"כ האחריות לא שווה את המדיה שהיא כתובה עליה ולכן עדיף להיזהר לפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה חנות שלחה אותך ליבואן - זה לא מקובל בישראל. תפקידה של החנות הוא לטפל במוצר מול היבואן ולהודיע לך כשהוא חוזר משם. זו ההגדרה המילולית של אחריות יבואן בחנות - זאת, אלא אם צויין בפירוש בכתב האחריות שעליך לפנות ליבואן ולא לחנות. 

בדרך כלל SSD - יבואן CMS. דבר עם CMS ויגידו לך בנימוס "פנה בבקשה באופן מסודר לחנות בה קנית את המוצר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מקרה לגופו. יש חנויות שלא נותנות אחריות על מוצרים שהם לא ביבוא שלהם. הם שולחים ליבואנים ומציינים זאת כמובן בתנאי האחריות. אני לא רואה עם זה בעיה.

עם זאת, תבדוק את תנאי האחריות של המוצר שקנית לפי כך תפנה למקום המתאים בין אם זה היבואן או החנות.

אם רכשת את המוצר מחו"ל אז אני מציע לך לפנות במייל ליצרן ולשאול האם אתה יכול לקבל אחריות בארץ ואיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה נשאלה כי יש חנויות (KSP לדוגמא) שמיבאות את הדיסק בעצמן כנראה או יבואן מקביל ואז בד"כ גם האחריות משום מה קצרה יותר (3 שנים ולא 5).

בעוד שחנויות שמוכרות מהיבואן הרשמי נותנות אחריות שונה. במידת הצורך לא מפריע לי לפנות ליבואן, העיקר שיהיה אמין ויתן שרות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...