איזה דור מבין מעבדי אינטל יתן לי ביצועי גרפיקה הכי טובים? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה דור מבין מעבדי אינטל יתן לי ביצועי גרפיקה הכי טובים?

roeibar77

Recommended Posts

אני רוצה לקנות ולא רוצה להשקיע בכרטיס מסך, אני רוצה לשחק במשחקים ממוצעים פלוס מינוס.

איזה מבין המעבדים ודור המעבדים של נותן ביצועי גרפיקה מובנת בצורה הכי טובה? לא משנה לי אם המעבד יהיה I3 I5 או I7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש היו שיפורים משמעותיים בכרטיסי המסך של בשנים האחרונות ולדעתי אף אחר מהם לא יאפשר לך לשחק משחקים בצורה סבירה. היו כמה מעבדי שהגיעו עם כרטיס מובנה Iris שאולי יעזור קצת אבל כמעט בלתי אפשרי למצוא ניידים שמגיעים עם המעבדים האלה. ההמלצה שלי היא בכל זאת למצוא נייד עם כרטיס מסך לא מובנה, אפילו MX150 בסיסי נותן שיפור משמעותי לעומת המובנים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

לא ממש היו שיפורים משמעותיים בכרטיסי המסך של אינטל בשנים האחרונות ולדעתי אף אחר מהם לא יאפשר לך לשחק משחקים בצורה סבירה. היו כמה מעבדי אינטל שהגיעו עם כרטיס מובנה Iris שאולי יעזור קצת אבל כמעט בלתי אפשרי למצוא ניידים שמגיעים עם המעבדים האלה. ההמלצה שלי היא בכל זאת למצוא נייד עם כרטיס מסך לא מובנה, אפילו MX150 בסיסי נותן שיפור משמעותי לעומת המובנים של אינטל.

לפי אתר מחשבים מסויים אני רואה שרוב הכרטיסי מסך בתוך הניידים הוא Nvidia GeForce 940MX 2GB .

הוא נחשב בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין אותך, השימוש היחיד שאתה מציין הוא "משחקים", אבל מוותר על הפריט שמיועד ספציפית למטרה זו? ומה אתה מגדיר כמשחקים "ממוצעים"? מיינקראפט, סוליטר, או משחקי AAA מודרנים?

אם אין לך שימושים כבדים אחרים, הייתי ממליץ להשקיע יותר בכרטיס מסך.

כדי לקבל עזרה אמיתית, מלא שאלון ובקש עזרה פה:

https://hwzone.co.il/community/forum/26-ייעוץ-לפני-רכישת-מחשב/

כך יוכלו לעזור לך לבחור את המחשב שהכי מתאים לצרכיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של roeibar77

לפי אתר מחשבים מסויים אני רואה שרוב הכרטיסי מסך בתוך הניידים הוא Nvidia Geforce 940MX 2GB GDDR5.

הוא נחשב בסדר?

לא. חבל על כספך. התועלת היחידה בו שהוא לא משתמש בזיכרון המערכת. הוא אמנם חזק יותר מהליבה המובנית אבל מחירו הוא בדיוק בנקודת הגבול הלא משתלמת להועיל למשהו שאי אפשר לעשות עם המובנית. 

ציטוט

Therefore, demanding games from 2015 should run fluently in low to medium settings and WXGA resolution. 

https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-940MX.156033.0.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...