בעיית אינטרנט בחדר שלי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית אינטרנט בחדר שלי

palad1n

Recommended Posts

אהלן,
הספק והתשתית שלי זה (סלקום טיוי)
הראוטר נמצא בחדר עבודה ומחובר למחשב.
החלטתי שאני מעוניין לקנות מחשב לחדר שלי למשחקים, אבל אי אפשר להסתמך על הוואיפי או על מגדיל טווח במקרה הזה.
העברת כבל חיצוני לא בא בחשבון.
ניסתי להעביר דרך התעלה סטלבנד אבל הוא נתקע איפשהו, בתעלה הזאת כבר עובר כבל של לחדר שלי ( בשביל הסלקום טיוי)
מה עוד אפשר לעשות?
חשבתי לפנות לספק אחר ולרכוש ראוטר או מודם לחדר שלי ספציפית, אני פשוט לא יודע אם הוא יוכל לשבת על תשתית אחרת.. אם זה בכלל אפשרע שבבית פרטי יהיו שני ספקי ..
מה אפשר לעשות? למישהו יש רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן לשלם כל חודש לעוד תשתית וספק אינטרנט? כן זה אפשרי בעיקרון אבל תצטרך עוד תשתית. זה לא נראה לי פתרון הגיוני בכלל.

עדיפות ראשונה היא כמובן להעביר כבל רשת - אם אתה לא מצליח לבד אולי שווה לפנות לבעל מקצוע. אפשרות אחרת היא homeplug למשל על רשת החשמל בבית. משהו כזה - http://plonter.co.il/detail.tmpl?sku=PLA5206V2x2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tomer70

אתה מוכן לשלם כל חודש לעוד תשתית וספק אינטרנט? כן זה אפשרי בעיקרון אבל תצטרך עוד תשתית. זה לא נראה לי פתרון הגיוני בכלל.

עדיפות ראשונה היא כמובן להעביר כבל רשת - אם אתה לא מצליח לבד אולי שווה לפנות לבעל מקצוע. אפשרות אחרת היא homeplug למשל על רשת החשמל בבית. משהו כזה - http://plonter.co.il/detail.tmpl?sku=PLA5206V2x2

תוכל להרחיב על homeplug? 

אם השתמש בו אקבל אותה מהירות אינטרנט? זה יהיה טוב למשחקי רשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

הסבר על MOCA כולל סקירה תוכל למצוא כאן - http://www.netcheif.com/blog/?p=6596

מעולה!

מסתבר שיש לי מוקה מהסלקום טיוי.

כבר חברתי כבל לנייד לראות שזה עובד ואכן כן.

השאלה שלי אלייך, מהירות האינטרנט נשארת אוצו הדבר?

החשיבות שלע זה למשחקים ברשת, שזאת המטרה מלכתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

השימוש ב-MOCA מגדיל את זמן ה-PING אבל ההשפעה על המהירות היא לא משמעותית.

עד כמה היא לא משמעותית?

אני הולך לשחק משחקי ( cs:go, pubg) יהיה הבדל ביני לבין אחרים שמשחקים עם חיבור ישיר לכבל רשת?

אני פשוט לא מבין בזה... ודי מסתמך על הפתרון הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של palad1n

עד כמה היא לא משמעותית?

אני הולך לשחק משחקי רשת ( cs:go, pubg) יהיה הבדל ביני לבין אחרים שמשחקים עם חיבור ישיר לכבל רשת?

אני פשוט לא מבין בזה... ודי מסתמך על הפתרון הזה

במשחקים מה שקריטי הוא זמן הפינג וחיבור באמצעות מוקה מגדיל אותו.  המשמעות היא שאתה תהיה איטי יותר משחקנים אחרים.  אם אתה רוצה לחסוך את זמן הפינג אתה צריך להתחבר בכבל ולא באמצעות מכשירי מוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

במשחקים מה שקריטי הוא זמן הפינג וחיבור באמצעות מוקה מגדיל אותו.  המשמעות היא שאתה תהיה איטי יותר משחקנים אחרים.  אם אתה רוצה לחסוך את זמן הפינג אתה צריך להתחבר בכבל רשת ולא באמצעות מכשירי מוקה.

זה משהו שאני ארגיש בו? בצורה קריטית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא GAMER אבל ממה שאני מבין במשחקים כל מילי-שניה חשובה.  חיבור MOCA מוסיף תקורה של 2-5 מילי-שניות מה שעלול לשים אותך מאחור.  אני מציע שתנסה לשחק ותראה את מידת ההשפעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להגזים, בדרך כלל בארץ משחקים על שרתים ארופאים עם פינג של 50-100 מילי-שניות ככה שתוספת של עוד 5 מילי תהיה לרוב בלתי מורגשת לחלוטין. בכל מקרה ברוב המשחקים יש דרך לראות מה הפינג שלך, תבדוק שאתה מקבל משהו סביר וכמו ש-Cheif אמר תשחק ותראה איך זה מרגיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...