כרטיס מסך מחליף ל 6970 במחיר מינימאלי .. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך מחליף ל 6970 במחיר מינימאלי ..

itsik1231995

Recommended Posts

שלום
אחרי יחסית הרבה זמן שלא השתמשתי במחשב לגיימינג ... החלטתי שאני רוצה לשחק ב far cry5
אחרי שהורדתי והתקנתי ... התבאסתי, כי המשחק קורס כול פעם ברגע שהכרטיס מסך צריך להתחיל ממש לעבוד
חשבתי בהתחלה שזה הכרטיס מסך הקשיש שמתחיל לאבד את זה אבל אחרי שהרצתי כמה באנצמארקים השתכנעתי שלא
הכרטיס זה HD 6950 2GB שעבר צריבת ביוס ל 6970 וגם טיפה oc ל 900 MHZ 
הכרטיס הזה עובד מצויין ביום יום, הבעיה היא שלמשחק יש הרבה בעיות שקשורות לדרייברים, וה -6950/70 המסכן שלי לא קיבל דרייבר חדש מאז 2015
אחרי שניסיתי במשך יום וחצי לעקוף את הבעיה איך שהוא .. החלטתי שאני מוכן להשקיע קצת בכרטיס מסך חדש או יד שניה .. ואז ראיתי את המחירים :huh:
איך הגענו למצב שכרטיס שלא נמצא אפילו בשלישיה הפותחת (כמו GTX 1060 או 570) עולים 1400-2000 שקל? (ה 6950 שלי עלה 1400 שקל והיה השני הכי חזק בזמנו ..) 

מה אפשר לעשות חברה? אני ממש רוצה לשחק :P

נחכה שבועת הביטקויין תתפוצץ? נחפש כרטיס יד שניה ממכונת כרייה? או שפשוט נקנה וזהו ..
אשמח להמלצות שכן אני כבר ממש לא בקי בשוק הנוכחי

מפרט :
I5 2500K
8 GB RAM
 corsair 750W
AMD HD 6950/70 2GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

מצטער על ההקפצה מלפני הרבה זמן 
אבל עדיין לא קניתי ... ואחרי שחסכתי קצת אני חושב על לקנות את ה GTX 1080 או GTX 2070
השאלה שלי היא .. האם החומרה שלי תגביל אותם באיזה שהיא דרך (CPU ... גרסה ישנה של PCIE?)? ומתי לדעתכם יהיו המצבעים הכי שווים😋

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-2500K שלך ללא ספק יצור צווארי בקבוק עם 1080 או 2070, שלא יהיה פה ספק.

הכל מאוד מאוד תלוי במשחק, אמנם. יש משחקים קלי מעבד שפחות יבלטו

לדעתי הצנועה GTX 1070 יהיה בחירה קצת טובה מאלה והרבה יותר מאוזן עם המעבד שלך. משומשים 900-1000 שקל, חדש 1600 מאמאזון \ 1900 מהארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם OC מכובד? עד כמה לדעתך ה 1080 יוגבל במשחקים כמו 5 , battlefield  וכו
אני גם דיי רוצה שהסטאפ הזה יחזיק לאורך זמן ... יכול להיות שבעוד שנה מהיום המשחקים יצרכו יותר GPU אבל .. לא בהכרח הרבה יותר CPU? כי אם כן אז אולי כן שווה להשיג 1080? או 1070TI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדומה לליאור ממליץ לך להתמקד על דגם gtx1070 ביד שניה באזור אלפיית השקלים בשוק המשומשים.

זה כרטיס מאד חזק ל- 1080P, ובשלוב מעבד 2500k מומהר יהיה בסדר גמור (מנסיון אישי יש לי כזה גם).

מעליו זה מתחיל/עלול להיות אוברקיל עבור 1080P, וגם קצת אובר על המעבד.

לגבי לדאוג לעתיד, כפי שנאמר - תדאג בעתיד. שכן כל שדרוג בעתיד, זול יותר משדרוג היום.

יש גם את השקול הפרקטי, והוא שיש בשוק עתה הצפה של כרטיסי 1070 ספציפית, אלמנט שמקל לא רק לקנות קרוב

לבית, אלא גם במחיר אטרקטיבי עת כל המוכרים מתחרים האחד בשני מתוך תקווה, לזכות בהצלחת מכירה.

גם בהיבט הפרטני של שוק 1070 יש (לי) במקרה נסיון רלוונטי לתקופה זו, בה מכרתי כמה עשרות שכאלו.

אמנם אני את כל הכרטיסים שהיו ברשותי כבר מכרתי, כך שאין לי להציע לך.

אבל יש נכון לרגע זה אחד מדגם G1 בנתניה, הוא ימכור לך ב- 1000 ש"ח (אני יודע כי במקרה שוחחתי מולו).

המודעה שלו בלוח יד 2, הנה היא וזו המלצתי. יש עוד ים כרטיסים בכל הארץ - לא חייבים את זה דווקא:

image.png.bf2667066a54b44c6c37a6247503ee68.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקה חושב שה 1070TI הוא הימור יותר בטוח ... 
במידה וה CPU חלש בשבילו אז אני יעשה לו OC
ובמידה ובמשחקים מסויימים ה CPU לא מגביל תמיד אפשר לעשות ל 1070TI קצת OC ולהגיע לביצועים של 1080

ואפשר להשיג אותו בכ - 500$ באמזון כרגע

https://www.amazon.com/GeForce-Advanced-Gaming-Graphics-ROG-STRIX-GTX1070TI-A8G-GAMING/dp/B076RCTXGX/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1539797761&sr=8-4&keywords=gtx+1070

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שאני דיי רוצה להגיע למצב שהמחשב הזה פחות או יותר מאוזן מבחינת חומרה ולא לשדרג אותו שוב
הוא כבר בן 6-7 בערך  ... פעם הבאה שאני ישיקע בזה (בתקווה .. עוד 3+ שנים) אני כבר בטח יבנה מחשב חדש מ-0 ויתן לבחור הותיק לנוח :)

עד אז כבר כול החומרה תהיה ישנה ולא שווה יותר מידי ... והדבר היחיד שבטח יהיה שווה לשמור הוא רק המארז והספק כוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...