האם חובה למשחקים כונן במהירות 7200RPM - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם חובה למשחקים כונן במהירות 7200RPM

gilka

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יכול להיות ש SSHD זה באמת הפתרון בשבילך. זה יקצר לך את זמני הטעינה במשחקים למשהו שהרבה יותר קרוב ל מאשר HD.

מה שכן זה עדיין מכני ומגעיל. סגור על חצי טרה, ושהילד יתקין רק את הפייבוריטים שלו עליו.. ושיט זה לא אמור להיות 250GB, יותר לכיוון ה 100-150.. זה משאיר איזה 300+ למשחקים... את השאר על ה HD. כמה משחקים כבר אפשר לשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של YarYar

יכול להיות ש SSHD זה באמת הפתרון בשבילך. זה יקצר לך את זמני הטעינה במשחקים למשהו שהרבה יותר קרוב ל SSD מאשר HD.

מה שכן זה עדיין מכני ומגעיל. סגור על SSD חצי טרה, ושהילד יתקין רק את הפייבוריטים שלו עליו.. מערכת הפעלה ושיט זה לא אמור להיות 250GB, יותר לכיוון ה 100-150.. זה משאיר איזה 300+ למשחקים... את השאר על ה HD. כמה משחקים כבר אפשר לשחק?

SSHD זה דיסק קשיח עם כמה ג'יגות בודדים של למע' ההפעלה, בדכ 32 או 64. אני מניח שאתה התכוונת לssd ו hdd בנפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי אכן לדיסק קשיח עם , לפי מה שאני יודע הוא יכול להוריד זמני טעינה של משחקים בצורה משמעותית. (החל מהטעינה השניה). כמו כאן:

(סליחה שלא מצאתי משהו יותר נורמאלי) 

יכול להיות אבל באמת מבחינת ריבוי המשחקים גם ככה שזה לא רעיון כלכך טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה למגיבים .

נראה לי ועדיין לא סגור על זה ...שעבור מערכת הפעלה+2משחקים כבדים =MX500 250GB שכולם פה סגורים עליו לגבי ביצועים יחסית למחיר.

ועבור שאר התוכנות ומשחקים=Seagate 2TB FireCuda SSHD (Solid State Hybrid Drive) - 7200 RPM SATA 6Gb/s 64MB Cache 3.5-Inch Hard Drive (ST2000DX002)    .

זה יצא בערך 800 ש"ח.

אשמח לשמוע תגובות אם בחרתי נכון.או המלצה על HHD\SSHD אחר.                                                                                                                    

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותם 800 שקל אתה יכול להביא של חצי טרה ועוד HD אפילו של 2 טרה, רגיל, לא SSHD.

באמת +- 350 ג'יגה לא יספיקו למספיק משחקים? משחק כבד היום זה כמה.. 50 ג'יגה? זה יוצא לפי החישוב 7 משחקים. זה יותר ממה שאני יכול למנות ככה בשלוף.

זה לדעתי יהיה עדיף. רק אם באמת אתה צריך יותר מקום למשחקים בכל רגע נתון - לך על הפתרון שנתת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה.

זאת הדילמה....0.5TB סופר מהיר+2TB עגלה יוצא עוד 100 ש"ח.

או 0.25TB סופר מהיר+2TB מהיר.

:D.

כמוכן הילד גם עובד עם תוכנות ווידאו+קול וכ"ו.....לכן לדעתי נכון לעכשיו הפיתרון שלי מתאים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

לא ממש מבין איך עובדת הטכנולוגיה הזאת....ואיך זה נותן עדיפות לתוכנה\משחק שבו אני משתמש בזמן אמת בכל רגע נתון.

בדקתי באמזון זה 250 ש"ח עבור 32GB.

אולי באמת אופציה משתלמת לשילוב עם  2TB .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי wd 4tb blue 5400 , הוא משמש לאחסון דברים. מתוך סקרנות התקנתי עליו את הטומב ריידר האחרון והזמני טעינה לא היו גרועים כמו שחשבתי.

מפרט מלא של המחשב 7700k,16gb ram, 1070.

למען הסר ספק קניתי את הblue בגלל שהוא 5400 rpm כי הוא עובד יותר לאט יותר שקט ויותר חסכוני בחשמל ומעט קריר יותר בהשוואה לכוננים אחרים, (לי מה שחשוב זה כל המפרט נבנה בשביל שתהיה מערכת שקטה כלל האפשר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על השיתוף במידע בטסט שעשית K534D.

ולדעתי כל עוד לא מדובר במחשב לפרנסה אכן אפשר להסתפק ב HDD קלסי ולא ב שמחירו(למרות שירד) עדיין יקר מאד.

טבעי שאנחנו רוצים להשתתף ולחוות את המהפכה הטכנולוגית באמצעי האיחסון......אבל תכלס נכון להיום מה שאתה מקבל לא מצדיק את המחיר שהוא עבור משתמש מחשב ביתי מצוי :) לחכות עוד מספר דקות (בשימוש יומי) בטעינות מידע.

רק כיוון שאני רוצה שהילד ירגיש שווה כמו כולם אני שוקל לשלב .

הערה:סה"כ ברור ש משפר את חווית השימוש במחשב,אבל עדיין לא בצורה משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DJ

קודם כל אני מאד מעריך את הידע הרב והמקצועי שלך שתמיד מגובה בבדיקות מקצועיות.

הכוונה שלי היא עבור רוב המשתמשים הביתיים שעיקר השימוש לגלישה וקצת משחקים+תוכנות קלות.

אשמח אם תרחיב למה SSD "ביג דיל" עבור משתמש ביתי מצוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...