המלצה: למחשב גיימינג+שימושים בתיים. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה: למחשב גיימינג+שימושים בתיים.

Denlagutin

Recommended Posts

טוב אז ככה , המחשב שלי הלך לגמרי. ניסיתי לסחוב אותו עוד קצת אבל זהו שבק חיים. 

אני יודע , פתחתי דיון לפני חודש ימים בערך. אבל אז החלטתי לחכות עם הקניה קצת שיצאו לוחות אם זולים וכו'.

אשמח בבקשה להמלצות על בסיס וamd , אין לי העדפה מה שיותר משתלם. תודה מראש לכל העוזרים :)

מה התקציב המקסימאלי? 4.5-5k

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? עדיף לחסוך.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עדיף לא לחרוג, רק אם זה שווה את זה עד 200-300 שקלים

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים , וסרטים

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. משחקים חדשים ב3-4 השנים האחרונות

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1920  1080

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? כונן דיסקים

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 5-6 שיהיה שקט יחסית כי המחשב עומד בחדר שלי.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? להרכיב בחנות

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? TMS

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? שבוע הבא.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).אין צורך במשהו מיוחד , חיבורים סטנדרטיים לחבר את המחשב וציוד הקפי 

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא , מתכנן שישרת אותי כמה שנים ואז למכור ולהביא חדש.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Denlagutin

טוב אז ככה , המחשב שלי הלך לגמרי. ניסיתי לסחוב אותו עוד קצת אבל זהו שבק חיים. 

אני יודע , פתחתי דיון לפני חודש ימים בערך. אבל אז החלטתי לחכות עם הקניה קצת שיצאו לוחות אם זולים וכו'.

אשמח בבקשה להמלצות על בסיס אינטל וamd , אין לי העדפה מה שיותר משתלם. תודה מראש לכל העוזרים :)

מה התקציב המקסימאלי? 4.5-5k

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? עדיף לחסוך.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עדיף לא לחרוג, רק אם זה שווה את זה עד 200-300 שקלים

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים , אינטרנט וסרטים

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. משחקים חדשים ב3-4 השנים האחרונות

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1920  1080

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? כונן דיסקים

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 5-6 שיהיה שקט יחסית כי המחשב עומד בחדר שלי.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? להרכיב בחנות

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? TMS

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? שבוע הבא.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).אין צורך במשהו מיוחד , חיבורים סטנדרטיים לחבר את המחשב וציוד הקפי 

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא , מתכנן שישרת אותי כמה שנים ואז למכור ולהביא חדש.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות

₪ 7861x

Intel i5 8400 / 1151 Tray

קירור למעבדים

₪ 1251x

Arctic Cooling Freezer 12

לוחות אם

₪ 3121x

MSI H310M PRO-VDH

זכרונות RAM

₪ 6842x

DDR4 8G / 2400 CL16 A-DATA - בקניית מחשב חדש בלבד

מארזים

₪ 2521x

Antec P8 Tempered Glass Case - בקניית מחשב חדש בלבד

ספקי כוח

₪ 3101x

ANTEC 650W Neo Eco Modular 80+

כונני SSD

₪ 3311x

WD 240GB 2.5 SATA3 Green

כוננים קשיחים

₪ 2001x

WD HDD 1.0TB 7200 64MB SATA3 Blue 3.5

כרטיסי מסך

₪ 14501x

Palit GeForce GTX 1060 Dual 6GB Ready - בקניית מחשב חדש בלבד חורף חם!

הינה מפרט , שניסיתי לבנות +- על בסיס שראיתי פה בדיונים קודמים. אשמח לתשובות והצעות ממכם אנשים יקרים.

Up!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדילמה שלך אמורה להיות בין לאינטל. עוד כמה ימים יוצא דור חדש למעבדי . לא קפיצת ביצועים דרסטית, לכיוון ה 10%.

בהתייחס למפרט ששמת, אתה יכול להסתפק בקירור פחות רציני, יש לזלמן קירורים קטנים פשוטים ושקטים ולחסוך קצת. המעבד שבחרת גם ככה לא פולט המון חום, יהיה בסדר. ספק כוח - גם ה 550W מאותו דגם יספיק. לוח אם - אני אישית הייתי לוקח אחד עם 4 סלוטים של , כדי שתוכל להוסיף עוד כמה שנים בלי להחליף את כל המחשב. מארז - עניין של טעם אבל יש גם את ה P6 של אנטק שקצת יותר זול.

אם אתה רוצה שהמחשב יהיה שקט - שים בו מאווררים שקטים. בכלל תחשוב כמה שהזרימת אוויר תהיה טובה יותר, ככה הרכיבים יתחממו פחות וידרשו פחות עוצמה מהמאווררים. בקשר ל - יש ל TEAM אחד יותר זול. אפילו הייתי פוזל לכיוון ה 480GB.

בתקציב שלך יש המון אפשרויות. לרזולוציה של 1080P על 60FPS ה 1060 יהיה מעולה, זאת הבחירה הקלה. אפשר גם להכניס מעבד יותר חזק, מה שיגרום למחשב שלך להיות רלוונטי ליותר זמן, במקום שתצטרך לשדרג. מצד שני, זה הרבה כסף שיכול להישאר בכיס, ונכון להיום בטוח שהמעבד "הפשוט" יספיק.

ההצעה שלי: (אם אתה רוצה פשוט תבחר במעבד המקביל ולוח תואם - פלוס מינוס אותו כסף. ה מגיע עם סביר בהחלט)

מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבדים:
Intel Core i7 8700 / 1151 Tray - בקניית מחשב חדש בלבד
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1230
קירור למעבדים:
Be Quiet! PURE ROCK BK008 SLIM
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 123
לוחות אם:
Gigabyte B360M DS3H
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 380
זכרונות RAM:
DDR4 8G / 2400 CL16 A-DATA - בקניית מחשב חדש בלבד
    כמות: 2 - מחיר: ₪ 684
מארזים:
Antec P6 Compact Micro-Atx Case
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 194
ספקי כוח:
ANTEC PSU 550W Neo Eco Modular 80+
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 254
מאווררים למארזים:
Be Quiet! PURE WINGS 2 140mm Fan
    כמות: 3 - מחיר: ₪ 165
כונני SSD:
Team SSD 480GB L5 Lite 2.5 SATA3
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 574
כוננים קשיחים:
Seagate HDD 1.0TB 64MB SATA3 Barracuda
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 200
כרטיסי מסך:
Palit GeForce GTX 1060 Dual 6GB GDDR5 VR Ready - בקניית מחשב חדש בלבד חורף חם!
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1450
סה"כ: ₪ 5254
מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
https://www.tms.co.il/14588

אין לי ספק שזאת תהיה מערכת חזקה מאוד שתחזיק הרבה שנים (עם הוספה של ושדרוג הכרטיס מסך בבוא העת, את כל המחשב לא תצטרך להחליף)

אם כבד לך על הכיס, אתה יכול לרדת ב ל 250GB כמו התכנון המקורי, לקחת פחות מאוורר או שניים (המארז מגיע עם אחד מאחורה - הוספתי 3. שניים מקדימה ואחד למעלה.) אולי שווה ללכת על בצ'יפסט Z370 שעולה 450 בערך. תכלס ביצועים זה לא יתן לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה , לגבי המארז אני סגור עליו , מאוד אהבתי אותו וגם הבנתי הוא מגיע עם 3 מאווררים כבר.

לגבי הלוח אם אני חושב מה שבחרתי יהיה מספיק בשבילי , פשוט חשבתי לשים אולי סטיק 1 של 16 ובהמשך להוסיף .

ומקסימום אפשר תמיד למכור את הזיכרון. והמחיר קצת גבוה אני חושב לדרישות שאני צריך , אז אני חושב i5 יהיה לי מעל ומעבר ל3-4 שנים הקרובות. הינה מפרט עם קצת שינויים ממה שהמלצת לי,מה אתה חושב?

C8400T_1-50x50.jpg ₪ 786 1x
Intel i5 8400 / 1151 Tray
קירור למעבדים
cnps90f_1-50x50.jpg ₪ 59 1x
ZALMAN CPU COOLER CNPS90F 1150/1151/1155/775/AM4 RETAIL
לוחות אם
mh310mprovdh_1-50x50.jpg ₪ 312 1x
MSI H310M PRO-VDH
זכרונות RAM
tlgd416g2400hc15b01-np_1-50x50.jpg ₪ 674 1x
DDR 4 16G / 2400 CL15 1.2V Vulcan Grey TEAM - בקניית מחשב חדש בלבד
מארזים
p8-pc_9-50x50.jpg ₪ 252 1x
Antec P8 Tempered Glass Case - בקניית מחשב חדש בלבד
ספקי כוח
NE550M_1-50x50.jpg ₪ 254 1x
ANTEC 550W Neo Eco Modular 80+
כונני SSD
T253TD240G3C101_1-50x50.jpg ₪ 294 1x
Team 240GB L5 Lite 3D 2.5 SATA3
כוננים קשיחים
WD10EZEX_1-50x50.jpg ₪ 200 1x
WD HDD 1.0TB 7200 64MB SATA3 Blue 3.5
כרטיסי מסך
pgtx1060d6gd5-np_1-50x50.jpg ₪ 1450 1x
Palit GeForce GTX 1060 Dual 6GB Ready - בקניית מחשב חדש בלבד חורף חם!
הרכבת מחשב
silverassembly_1-50x50.jpg ₪ 01x
הרכבת כסף (חינם! בהזמנת מחשב חדש)
סה"כ ₪ 4281
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין הייתי הולך על לוח עם 4 סלוטים, כדי להרוויח את הדוואל צ'אנל. (2 סטיקים של בדוואל צ'אנל יהיו יותר מהירים מאשר סטיק אחד, למרות שזה לא מאוד קריטי, שווה 50 שקל, וגם פחות התעסקות עם הרחבה)

אחלה של מפרט.

מה שכן, מעבד מקביל של (ה 1600 שמוחלף ב 2600 בימים הקרובים) אמור להזדקן בצורה יפה יותר (בגלל ריבוי הנימים). אם אתה מתכנן על מחשב שיהיה רלוונטי עוד כמה שנים, ההימור שלי הוא . אבל עדיין סך הכל הימור. אי אפשר לדעת מה יקרה.

בלי קשר לזה, בשנתיים הקרובות כל מעבד חדש של יתאים ללוחות של היום, מה שלא דומה באינטל. זה אומר שעוד כמה שנים תוכל להביא מעבד מתקדם יותר (משומש כנראה) ופשוט להחליף ביניהם, ולסחוב ככה עוד על אותה המערכת. עוד שיקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של YarYar

עדיין הייתי הולך על לוח עם 4 סלוטים, כדי להרוויח את הדוואל צ'אנל. (2 סטיקים של זיכרון בדוואל צ'אנל יהיו יותר מהירים מאשר סטיק אחד, למרות שזה לא מאוד קריטי, שווה 50 שקל, וגם פחות התעסקות עם הרחבה)

אחלה של מפרט.

מה שכן, מעבד מקביל של AMD (ה 1600 שמוחלף ב 2600 בימים הקרובים) אמור להזדקן בצורה יפה יותר (בגלל ריבוי הנימים). אם אתה מתכנן על מחשב שיהיה רלוונטי עוד כמה שנים, ההימור שלי הוא AMD. אבל עדיין סך הכל הימור. אי אפשר לדעת מה יקרה.

בלי קשר לזה, בשנתיים הקרובות כל מעבד חדש של AMD יתאים ללוחות של היום, מה שלא דומה באינטל. זה אומר שעוד כמה שנים תוכל להביא מעבד מתקדם יותר (משומש כנראה) ופשוט להחליף ביניהם, ולסחוב ככה עוד על אותה המערכת. עוד שיקול.

תודה yaryar, יש לי שאלה אחרונה ראיתי מארז של חברת Ippon ,

IPPON Case Thunder 2 White. מה אתה חושב עליו ,יעשה את העבודה? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...