מחפש השלמה של מפרט - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש השלמה של מפרט

Ratpark

Recommended Posts

שלום,

החלקים שקיימים:

1. i7 8700k

2. לוח אם: GIGABYTE  Z370  3

3. שני SSD

4. 1050TI

דרושים:

1. מארז (זול)

2. (שיספיק לשידרוג עתידי של הכרטיס מסך)

3. למעבד (עם עדיפות לשקט)

4. (16GB)

אשמח להמלצות.

דבר נוסף, אני מתכוון להרכיב אותו בעצמי למרות שאין לי הרבה נסיון בזה. אני מבין שאני צריך משחה טרמית, האם יש עוד משהו?  כבלים?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלאה בבקשה את השאלון

"

1. מה התקציב המקסימאלי?

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Dead_pool

מלאה בבקשה את השאלון

"

1. מה התקציב המקסימאלי? 3000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוף

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עד כמה שצריך

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? סימולציות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא - מה שצוין.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 8

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? בינוני-קל

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?ל א

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.לא

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בשבוע הקרוב

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? כרטיס מסך/זיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[table]

[tr][td]HX421C14FR2-8.jpg[/td]
[td]2[/td]
[td]HyperX[/td]
[td]HX432C18FR2-8[/td]
[td]זכרונות - - לנייח
HX432C18FR2-8 - HyperX - 8GB 3200Mhz DDR4 CL18 DIMM HyperX FURY Red Series - CL18 - 1.2V - HX432C18FR2/8...
אחריות לכל החיים[/td]
[td]₪479/469[/td]
[/tr]

[tr][td]ERX650AWT.jpg[/td]
[td]1[/td]
[td]Enermax[/td]
[td]ERX650AWT[/td]
[td]ספקי כח - ATX
ERX650AWT - Enermax - 650W Revolution X't II - 80Plus Gold - Modular...
חמש שנים אחריות[/td]
[td]₪498/488[/td]
[/tr]

[tr][td]NF-S12B-FLX.jpg[/td]
[td]2[/td]
[td]Noctua[/td]
[td]NF-S12B-FLX[/td]
[td]פתרונות קרור - מאווררים למארזים
NF-S12B-FLX - Noctua - next generation quiet fan featuring Noctua's advanced SCD2 technology as well as a highly optimised blade geometry with Bevelled Blade Tips that improves its award-winning predecessor's airflow effici...
שנה אחריות [/td]
[td]₪94/92[/td]
[/tr]

[tr][td]CW-9060026-WW.jpg[/td]
[td]1[/td]
[td]Corsair[/td]
[td]CW-9060026-WW[/td]
[td]פתרונות קרור נוזלי - מערכות סגורות
CW-9060026-WW - Corsair - Hydro Series™ H110i 280mm Extreme Performance Liquid CPU Cooler...
חמש שנות אחריות[/td]
[td]₪562/551[/td]
[/tr]

[tr][td]FD-CA-DEF-R5-BK.jpg[/td]
[td]1[/td]
[td]Fractal Design[/td]
[td]FD-CA-DEF-R5-BK[/td]
[td]מארזי מחשב - ATX מארז
FD-CA-DEF-R5-BK - Fractal Design - Fractal Design Define R5 Black...
שנה אחריות[/td]
[td]₪616/604[/td]
[/tr]

[tr][td]ORACO-MX40101-GB.jpg[/td]
[td]1[/td]
[td]Arctic[/td]
[td]ORACO-MX40101-GB[/td]
[td]פתרונות קרור - משחה לקרור
ORACO-MX40101-GB - Arctic - Arctic-Cooling MX-4 20g thermal paste - Thermal Conductivity 8.5 W/(mK) - Viscosity 870 poise - Density 2.50 g/cm³...
[/td]
[td]₪100/98[/td]
[/tr]

[/table]

במזומן ₪ 2864

באשראי ₪ 2922

שתי המאווררים הנוספים הם להחלפה של המאווררים של המארז, המארז עצמו מפחית רעש, משחה גדול יחסית למקרה יהיו טעויות וספק חזק בנוסף איכותי שיתן לך מרחב גדול לשדרוג כרטיס מסך בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שעם מה שהציעו לפני תקבל מקסימום ביצועים ואיכות, אבל לטעמי זה דיי אוברקיל.

אני אציע אופציה זולה לשם השוואה.

מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

קירור למעבדים:
Arctic Cooling Freezer i32
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 146
זכרונות RAM:
DDR4 8G / 2400 CL16 A-DATA - בקניית מחשב חדש בלבד
    כמות: 2 - מחיר: ₪ 684
מארזים:
Antec P6 Compact Micro-Atx Case
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 194
ספקי כוח:
ANTEC PSU 650W Neo Eco Modular 80+
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 310
מאווררים למארזים:
Be Quiet! PURE WINGS 2 140mm Fan
    כמות: 3 - מחיר: ₪ 165
סה"כ: ₪ 1499
מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
https://www.tms.co.il/14606

לאוברקלוק קל-בינוני הקירור הזה אמור להספיק ואף להיות מספיק שקט. לא חרישי כמו מים אבל בכל זאת.

זכרונות - למיטב הבנתי מהירות הזכרונות לא משחקת תפקיד כמעט בכלל במעבדי , ככה ש 2400MHz זה בסדר גמור. בכל מקרה, יש של קורסאייר במהירות 3GHZ עם CL15 ב 850 שקל. דיי והותר. בכל מקרה רוב הסיכויים שאפילו תצליח להמהיר אותם, לפחות ל 2666 ועם קצת מזל ומשחקים עם הטיימינג גם לאיזור ה 3.

מארז זול לבקשתך, ועדיין עם פילטרי אבק למאווררים ובערך כל הפיצ'רים שצריך. הוספתי 3 מאווררים גדולים שאמורים להיות גם שקטים.

ספק כוח חזק ומודולרי, יספיק בערך לכל כרטיס שתבחר. מאוורר 120MM לא אמור להרעיש יותר מדי.

משחה טרמית - נראה לי תמוה להוציא על זה 100 שקל. בעיקר כשהטיעון הוא גודל. המשחה הכי קטנה תספיק להרבה יותר ממה שאתה באמת צריך.

ולפי מה שאני יודע - משחה ב 30 שקל גם עושה את העבודה יופי.

בכל מקרה איך שאני רואה את הדברים, זרימת אוויר טובה במארז זה הגורם הכי טוב לשקט, פשוט כי כשהטמפרטורה לא גבוהה אין למאווררים סיבה להתאמץ. אז תשקיע בזה. וכמה שהמאוורר יותר גדול - כך בדרך כלל הוא יותר שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"Ratpark

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 8"

לפי הבקש הבחור רוצה מחשב שקט מאוד זה מה שהוא קיבל, הוא מרכיב את המחשב בפעם הראשונה לכן כדי שיהיה לו עודף כי כל דבר שיכול להשתבש, משתבש ומה עוד שזה עומד בתקציב.

YarYar

"הוספתי 3 מאווררים גדולים שאמורים להיות גם שקטים."

קצת בעייתי הייתי אומר.

" בכל מקרה איך שאני רואה את הדברים, זרימת אוויר טובה במארז זה הגורם הכי טוב לשקט, פשוט כי כשהטמפרטורה לא גבוהה אין למאווררים סיבה להתאמץ."

צודק לכן תמיד יוכל לעשות שימוש במאווררים המקורים בנוסף ל2 שהוספתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שה 3000 שקל שהרכיבים האלה עולים יתנו לו מחשב שקט. אבל כנראה שהוא יקבל כמעט (או בדיוק) את אותו השקט גם עם חצי מהתקציב. לא יודע מה איתך, אני הייתי מעדיף לפחות לדעת על האופציה הזאת.

מה בעייתי במאווררים גדולים ושקטים? כמה שהמאוורר יותר גדול ככה יהיה יותר שקט. בדיוק ההפך הגמור מבעייתי.

לגבי המשחה - פשוט לא מסכים איתך. גם כי מה לעזאזל יכול להשתבש בלמרוח משחה? שמים קצת לפי העין, ומורחים עם כרטיס אשראי או משהו שיהיה חלק ויכסה את הכל. אפילו אם לא תמרח הקירור ימרח אותה בעצמו. וגם כי נניח ולא יודע מה השתבש, מה צריך כל כך הרבה משחה? זה בשביל כאלה שעושים את זה הרבה. אם הייתי חנות מחשבים היה משתלם לי להביא משחה גדולה. תאמין לי הקטנה תלך לאיבוד הרבה לפני שהיא תיגמר.

זה שזה עומד בתקציב סבבה, מה אתה אומר בזה? אם זה היה הכסף שלך גם היית חושב ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...