שגיאה 0x000021a בוינדוס 10 - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שגיאה 0x000021a בוינדוס 10

eido300

Recommended Posts

ציטוט של askme

בסה"כ, וזה מה שאני אומר החל מהפוסט השני שלי בדיון הזה,

לא צריך להתמקד אך ורק בכיוון שנובע מההודעה עצמה ושווה

לתת את הדעת גם לאפשרויות אחרות.

עניין של נסיון מאחד שהוא כלום, עפר ואפר.

לגופו של עניין .....  ^^^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי חברים מצטער שלא הייתי זמין בכל הדיון שנפתח כאן...

לא התקינו כלום ולא עדכנו כלום, הם גלשו ב"אלי אקספרס" או משהו כזה, פתאום המחשב נתקע והדליק מסך כחול עם השגיאה הנ"ל, כך שאני די שולל את האופציה של מייקרוסופט (ראיתי אותה לפני פירסום השאלה, ובגלל שלא עדכנו כלום שללתי את זה...), לפני שפרסמתי את השאלה הפעלתי להם את המחשב עם הפצת כדי שיוכלו לגבות אותו על כל מקרה, כך שכנראה הכל אצלו תקין...

אז מה נשאר? רק שחזור? נראה לי שגם זה הם לא עשו...

השאלה על הספק כח גנרי היתה ברצינות? כי כרגע אין לי תשובה לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי שחזור מרכת, הוא מצא 2 נקודות שחזור ואת שתיהם הוא לא יכול להעלות, טוען שלא מצליח לשחזר קבצים מכונן c ויכול להיות שהוא פגום (מה שלא אמור להיות כי גיבו ממנו ע"י לינוקס)... בדרך הוא מצא עוד שגיאה 0x80070571.

הוא לא מצליח להידלק גם לא במצב מוגן, תיקון האתחול קורס וגם התיקון האוטומטי.

אז מה הלאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי שיש כמה דברים שאמורים לעשות ויכולים לעזור.

1. chkdsk /f /r עשיתי  פעמיים, פעם אחת התחיל ובאמצע נכבה המחשב (כנראה נגמרה הבטריה) אחרי זה ניסיתי עוד כמה דברים (בהמשך) וניסיתי שוב chkdsk הוא כתב שא"א לעשות את זה כי הכונן מוגן מכתיבה.

2. sfc /scannow לא הצליח.

3.dism /image:C:\ /cleanup-image /revertpendingactions הצליח, כתב שהשינויים יחולו אחרי הדלקה מחדש, הדלקתי מחדש ושוב שגיאה 0x0000021a. (עשיתי פעם שניה וקיבלתי שגיאה 0x800f082f)

4.dism/online/cleanup-image/restorehealth לא הצליח.

5. Disable Driver Signature Enforcement נדלק עם אותה שגיאה.

התייאשתי... עכשיו באמצע לאפס את המחשב... מקווה שלפחות זה יצליח... תודה לכל אלו שניסו לעזור...

נ.ב. כשהchkdsk השני כתב שהוא מוגן מכתיבה ניסיתי לפתוח אותו ע"י diskpart בפקודה  list volume הא הציג הרבה מחיצות/כוננים ורובם היו מוגדרים בinfo כhidden, זה תקין? או שאולי מראה על וירוס/שגיאה כלשהיא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירמוט לא עזר...

חזרה לגירסה הקודמת לא הצליחה.

מיליון וריאציות של chkdsk דרך המחשב ודרך הmini בדיקה וניסיון של gparted (שטען שיש סקטורים לא תקינים) בסוף שוב פירמוט (שלא צלח) והמחשב נדלק לא ברור איך ולמה אבל בסוף ב"ה נדלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...