תכנה לאיתור דוא"ל כפול - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תכנה לאיתור דוא"ל כפול

ilanb0

Recommended Posts

הכוונה דואר אלקטרוני שנכנס/יצא מהאאוטלוק שלי.

במהלך השנים צברתי תיקיות רבות ששוקלות  גיגות רבות - חלקן הן פיצול של התיקייה הראשית.

היום אני שואף לאחד את כל התיקיות, למחוק את הודעות הדואר הכפולות ואז לעשות סדר בתיבה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר כלי כזה

מה שכן יש לך מובנה מנגנון ניקוי שיחות - משמע דואל שיש עליו תגובה חוזרת הלוך וחזור - משאיר רק דואל אחרון - וזה יכול לחסוך המון נפח

גם - ניתן להגדיר תיקיית חיפוש לפריטים גדולים (למשל כל הפריטים מעל 2 מ"ב ) ואז זה יחפש בכל התיקיות ויתן לך לקצץ ביעילות

העניין בעייתי כי פריטי דואל לא באמת זהים אחד לשני (גם אם מכילים אותו תוכן בדיוק) - יש לך שדה "modified " שהוא יחודי לכל דואל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סרטון נחמד אבל לא מה שאני מחפש. את הסינונים הללו אני מכיר.

כשהתיבה שלי מכילה קרוב ל - 30,000 פרטי דואר נכנס, קצת קשה ליישם את כל הכללים שם כי חלק מהם שרירותיים.

מדובר בדואר שחשוב לי לשמור אותו ואני לא יכול סתם למחוק בגלל גודל, או תאריך. אבל אם זו הודעה כפולה, אז בוודאי (ולצערי יש הרבה כאלו). עשיתי את זה ידנית וזה ייקח לי נצח.

מה לגבי האתר הזה? זה מוכר?https://www.mapilab.com/outlook/duplicate_remover/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של gabriel6

אישית לא מכיר - תנסה ואם זה טוב שים פידבק - ללמוד משהו חדש זה טוב :)

האמת, הורדתי את ה - FREE TRAIL והוא לא מוצא כלום.

אחרת הייתי משלם בחפץ לב 24 דולר.

אפילו עשיתי הודעות כפולות במכוון לראות אם מוצא, ולא מצא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הודעה שיש לה אותה כותרת איננה הודעה כפולה - הסברתי לך את זה מכיוון שיש שדה שינוי שהוא שונה בין הודעה להודעה.

אם נחשוב על זה רגע - אתה בעצם מנסה לחסוך עבודה סיזיפית של ניקוי תוכן דואל - אישית לא הייתי עושה את זה כי הסיכוי שהייתי מאבד משהו שאני צריך גדול מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של gabriel6

הודעה שיש לה אותה כותרת איננה הודעה כפולה - הסברתי לך את זה מכיוון שיש שדה שינוי שהוא שונה בין הודעה להודעה.

אם נחשוב על זה רגע - אתה בעצם מנסה לחסוך עבודה סיזיפית של ניקוי תוכן דואל - אישית לא הייתי עושה את זה כי הסיכוי שהייתי מאבד משהו שאני צריך גדול מדי.

בוודאי שכפילות כותרות אינה מצביעה בוודאות על כפילות הודעה. אבלח בעבר היתה לי תכנת DUPLICATE לאאוטלוק וכשעשיתי בדיקות לראות מה היא מוצאת, עשתה עבודה מצויינת. יש לי עשרות אלפי הודעות בגלל כל מיני שילובי תיבות שעשיתי בעבר. אני רוצה לעשות סדר ולעשות את זה ידנית זה מטורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי.

אחרי שהתקנתי את קובץ ההתקנה, רשם לי - connection to outlook faild...

ניסיתי שוב - וכנ"ל.

אבל ראיתי שם עוד גרסאות של תכנה הזו לאאוטלוק 2016, אז הורדתי עוד אחת...

התכנה הנוספת שהתקנתי רק מאתרת דוא"ל כפול, ולא מוחקת.

הבעיה, כשאני מסמן לה לחפש בתיבת דואר נכנס שלי, ולוחץ על "search", החיפוש אורך מחצית השניה ומיד כותב לי שלא נמצא דואר כפול. אולי זה נכון, אבל לסרוק תיבה של אלפי הודעות בחצי שניה... המחשב שלי לא כזה מהיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...