חייב עזרה המחשב לא נדלק לאחר החלפת לוח אם - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב עזרה המחשב לא נדלק לאחר החלפת לוח אם

Sanoxd

Recommended Posts

תוודא שחיברת טוב את החיבורים מספק הכוח ללוח והחיבורים לא רופפים, תוודא שחיברת נכון את החיבורים של המארז (כפתור הלדקה, ריסט וכו'), ותוודא שהמתג בספק הכוח לא כבוי בטעות (גם קורה). וכמובן שהכבל מספק הכוח לחשמל לא רופף גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

תוודא שחיברת טוב את החיבורים מספק הכוח ללוח והחיבורים לא רופפים, תוודא שחיברת נכון את החיבורים של המארז (כפתור הלדקה, ריסט וכו'), ותוודא שהמתג בספק הכוח לא כבוי בטעות (גם קורה). וכמובן שהכבל מספק הכוח לחשמל לא רופף גם כן.

תגיד יכול להיות שלא הרכבתי נכון את הלוח אם למארז וזה למה לא עובד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

אני חושב שהמחדב היה נדלק בכל מקרה והיה נותן הודעת שגיאה. בכל מקרה תבדוק שהלוח לא נוגע במארז ויש חומר לא מוליך בין המארז ללוח (איפה שהברגים).

אין בעיה אחי אני מחר כבר ינסה להרכיב הכל מחדש מקווה שיעבוד :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא תתן לנו קצת מידע, איזה מעבד ולוח שמת.

אם יש כרטיס מסך מובנה תנסה להפעיל ללא הכרטיס מסך החדש.

אם הכרטיס מס ךהוא מובנה אז ניתן להסיק שזה מעבד מהסדרה החדשה שלהם, ובמקרה הזה הלוח אם צריך עדכון ביוס על מנת לעבוד איתו האם בדקת שהביוס עדכני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

בוא תתן לנו קצת מידע, איזה מעבד ולוח שמת.

אם יש כרטיס מסך מובנה תנסה להפעיל ללא הכרטיס מסך החדש.

אם הכרטיס מס ךהוא מובנה אז ניתן להסיק שזה מעבד מהסדרה החדשה שלהם, ובמקרה הזה הלוח אם צריך עדכון ביוס על מנת לעבוד איתו האם בדקת שהביוס עדכני?

גם לא מצפצף.  לא בדקתי לא מראה לי כלום על המסך  ...  יש לי כרטיס מסך rx460   זכרונות 8 gb ddr4  מעבד 1500x  biostar 350

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HelpSupport

איך אתה מנסה להדליק את המחשב אם כבל ההדלקה ממתג ההדלקה לא מחובר - ראה בתמונה.

2.jpg

התמונה ישנה חברתי אותו כבר השאלה איפה אני מחבר את העגול הזה שאמור לעשות ציפצופים לחבר אותו ב ספיקר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...