שאלה: לגבי הלוחות אם החדשים של Coffe Lake - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה: לגבי הלוחות אם החדשים של Coffe Lake

Denlagutin

Recommended Posts

ערב טוב לכולם , כמו שרובכם כבר ראיתם יצאו למחירה הלוחות החדשים למעבדי החדשים. השאלה היא כזאת , מה ההבדל בין הלוחות כמו h310 לb360 וz370? ואם למשתמש רגיל, כמוני לדוגמא שלא עושה oc ולא משתמש בחיבורים מעבר ללחבר מסך ,עכבר,מקלדת ומודם צריך ביכלל הגירסא היקרה יותר מh310? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוואה בין ערכות השבבים H310, B360, H370 ו Z370 מהאתר של אינטל:

https://ark.intel.com/compare/125903,133284,133332,133348

כמובן שהתכונות הסופיות שיהיו ללוח האם יקבעו ע"י יצרן הלוח, שכן הוא יכול להחליט לא לממש את כל האפשרויות שערכת שבבים מסויימת מאפשרת או/ו להוסיף בקרים נוספים בכדי להוסיף תכונות ללוח האם שאינן ניתנות ע"י ערכת השבבים בה נעשה שימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי בשימושים.

בh310 יש מקום ל2 כרטיסי .

הוא גם עם pciex2 לעומת pciex3 באחרים.

בפועל עבור הכרטיס מסך ההבדל זניח.

זה גם משפיע על הmvne אם מישהו משתמש, סביר שגם במידה שהמשתמש לא ירגיש בהבדל בשימוש רגיל.

בקיצור עבור שימוש ביתי/משרדי רגיל במידה וכמות היציאות ,חיבורים מספקת לא רואה בעייה עם h310.

בדר"כ אזור הVRM בלוחות היותר מתקדמים בנוי ליותר מאמץ.

עבור שימוש כבד שבו גם המעבד פולט יותר חום וגם יש שימוש רציף במעבד למשל עבור עריכות או גיימינג כבד כן הייתי בוחר בלוח משודרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי איפהשהו שמישהו הרכיב I7 8700K על H310, וכל כמה שניות המעבד הוריד מהתדר לעומת לוח Z370, כנראה בגלל שה VRM מתחמם. עם פשוטים יותר לא היה הבדל. אז זה יותר מורכב מפשוט כמה חיבורים. הייתי אומר שלבניה תקציבית ללא OC אין סיבה ללכת על לוח יקר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של YarYar

קראתי איפהשהו שמישהו הרכיב I7 8700K על H310, וכל כמה שניות המעבד הוריד מהתדר לעומת לוח Z370, כנראה בגלל שה VRM מתחמם. עם מעבדים פשוטים יותר לא היה הבדל. אז זה יותר מורכב מפשוט כמה חיבורים. הייתי אומר שלבניה תקציבית ללא OC אין סיבה ללכת על לוח יקר יותר.

ברור , לזה התכוונתי . ברור שאני לא יעשה מפרט על h310 ומעבד כזה יקר שבנוי לoc . הכוונה איך יהיה הh310 ביחד עם כמו i5 8400 וi3 8100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הסתכלתי בפירוט שצויין למעלה. לכאורה יש יתרונות ללוחות שאינם Z - אולי כי יצאו מאוחר יותר

אבל, לASUS X HERO, יצאה גרסה חדשה יותר שנקראת AC WIFI, ולדעתי כוללת את היתרונות הנוספים גם.

(רכשתי אותה מניואג לפני מספר חודשים)

תקנו אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...