הרייזן באמת עדיפים? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרייזן באמת עדיפים?

Rockstatement10

Recommended Posts

אנחנו רוצים לקנות מחשב חדש לאחי בסכום של כ-3000 ש"ח כולל מסך, כנראה ייכלל בו כרטיס מסך 1050Ti.

הקטע שמזמן רצינו לקנות לו אבל דחיתי את הרכישה בעקבות הדור השני של רייזן שמגיע החודש הזה.

מה עדיף בעצם? לקחת i3 כלשהו במפרט או את הרייזן?

השימוש יהיה גיימינג בעיקר.

אמרו לי שהרייזנים ממש מוצלחים ועדיפים על האינטל.

וגם לאינטל יש לוחות אם יקרים, אבל שמעתי שבדיוק היום הוכרזו עוד מעבדים של עם לוחות אם זולים, אז מה עדיף לחכות לאינטל או לקחת רייזן דור שני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תמיד יהיה למה לחכות. אם אני מבין נכון אתה מתלבט בין i3 לבין 3 2200G. במקרה הזה זה תלוי אם אתה מתכוון לבצע המהרות. אם כן אז עדיף את הרייזן לדעתי, אם לא אז i3.

אם אתה מתלבט בין i5-8400 לרייזן 5, אז אני לא יודע להגיד לך כי עדיין לא יצא דור שני של רייזן 5 למיטב ידיעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתכנן .

ולא, אני מתכנן לקנות רייזן ללא גראפית מובנית כי יהיה כרטיס חיצוני, והבנתי שהמעבדים שלהם עם הליבה המובנית חלשים יותר מאלו ללא הליבה.

הדור השני של רייזן ממש אוטוטו מגיע, הרבה אמרו לי שעדיף לקנות את הרייזן מאשר .

לא מאמין שאצליח לשים i5 בתקציב הזה של המחשב החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Rockstatement10

ולא, אני מתכנן לקנות רייזן ללא ליבה גראפית מובנית כי יהיה כרטיס חיצוני, והבנתי שהמעבדים שלהם עם הליבה המובנית חלשים יותר מאלו ללא הליבה.

אתה טועה כאן. מעבד 2200G שעם ליבה גראפית חזק יותר מה- 1200. בתקציב שלך הייתי מתלבט בין i3 ל- 3 2200G, ואם לא מתוכננת אז עניתי לך. ה- i3 טוב יותר למשחקים. אך התושבת של הרייזן צפויה להישאר זמן רב יותר. אני הייתי הולך על i3-8100 במקומך.

אגב, אין לך מה לחכות לדור שני של מעבדי רייזן כי כולם חוץ מה- 2200G יהיו יקרים יותר בערך כמו i5 ומעלה, וה- 2200G כבר יצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדור השני הוא לא בשבילך אם אתה בונה מחשב ב-3000 שקל למשחקים שכולל מסך. המעבדים שיושקו קודם הם 6 ו-8 ליבות.

אם הולך להיות שם GTX 1050 TI אז למשחקים נטו ה8100 חזק יותר, ועכשיו גם מגיע עם לוחות אם זולים יותר מבוססים ערכות שבבים כמו H310 ו-B360.

אם אתה רוצה פלטפורמה שתמות ב-2020 ולא ב-2019, :nixweiss:, אז הרייזן 2200G הוא בחירה טובה, אם כי יקרה מהצפוי בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחו"ל מעבדי רייזן מאוד משתלמים בשל המחיר הנמוך שלהם.

פלטפורמה אחת תקבל את דור המעבדים האחרון שלה לכאורה בסוף השנה הזאת \ תחילת הבאה. השניה תקבל את דור המעבדים האחרון שלה ב-2020

מאיץ גרפי מובנה עם ראם בסיסי יהיה מהיר כמו GT 730, זו עוצמה גרפית מכובדת לשבב מובנה, אבל לא מתאימה למשחקים מודרניים רבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אתה תכניס רייזן 5 ב700+ שקל, אתה עדיין תקבל כח גרפי נחות.

רייזנים - אם קונים את החדשים הם יהיו עדיפים לרוב גם ללא שימוש בליבה הגרפית שלהם. שוב, הבעיה היא מחיר. הם אמורים להיות זולים משמעותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...