יעוץ קניית מחשב גיימינג TMS או Plonter - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ קניית מחשב גיימינג TMS או Plonter

tenz

Recommended Posts

ציטוט של none77

evga נחשבים עם השרות הכי טוב, לא בהכרח עם הכרטיסים הכי אמינים, תמצא הרבה דעות, לא מכיר מידע על סטטיסטיקה של אמינות כרטיסים לאורך זמן.

ניתן לחפש כרטיס עם מאוורר ללא מיסב שרוול שצפוי לשרוד יותר, למרות שבכללי זה פשוט להחליף מאוורר.

יש כאלה שחשוב להם פלטה אחורית. אפשר גם להתחיל לחפור על סוגי הרכיבים וכו'.

רצוי לקרוא ביקורות ולראות שהטמפ' סבירות גם באזור הvrm, ככה לא צפויות בעיות של ירידת ביצועים.

לבדוק רעש אם חשוב, יכולת המהרה אם חשוב.

לבדוק מי היבואן בארץ.

מימוש אחריות של EVGA בארץ, שולחים את הכרטיס לחו"ל.

כן ברור לגבי מה שרשמת אין מה לדבר אפילו. דעות תמיד יהיו וחילוקי דעות.  הבעיה היחידה עם זה שלך תדע כמה זמן עד שיתקנו אותו או יחליפו אותו בחו"ל אפשר גם להשאר ככה חודש עם לא יותר בלי כרטיס מסך. יש לך אולי ניסיון עם TMS או Plonter?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות כרטיס ב3000 שקל שאפשר לקנות כרטיס עם אותם ביצועים ב500 שקל פחות זה פשוט בזבוז, בהפרש אתה יכול לקנות פי כמה יותר טוב גם ככה. מבחינת חנויות שתי החנויות אמינות תקנה ממה שנראה לך ואם אתה רוצה לבדוק עוד אפשרויות את מוזמן לבדוק גם את startpc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

לקנות כרטיס ב3000 שקל שאפשר לקנות כרטיס עם אותם ביצועים ב500 שקל פחות זה פשוט בזבוז, בהפרש אתה יכול לקנות קירור פי כמה יותר טוב גם ככה. מבחינת חנויות שתי החנויות אמינות תקנה ממה שנראה לך ואם אתה רוצה לבדוק עוד אפשרויות את מוזמן לבדוק גם את startpc

בדקתי את startpc יוצא יותר יקר מ tms ופלונטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לשתף בחווית השירות שלי בTMS - 

קניתי מהם מספר מחשבים/רכיבי חומרה במהלך 7 השנים האחרונות, והיו מספר תקלות (שלא באשמתם, כרטיס מסך אחד הצריך מימוש אחריות אחרי שנתיים, וכרטיס אחר הגיע עם מחלה ידועה למשחק מחשב מאוד ספציפי) מילה רעה אני לא יכול להגיד על השירות שלהם, הכל היה מתוקתק בלי כל מיני שיטות מצליח או מריחות לא במקום, שירות מהיר ומקצועי, ממש אפשר לשכוח לרגע שאתה בישראל :).

לגבי סידור כבלים - רק אחד מהמחשבים שקניתי מהם ביקשתי שירכיבו אותו בחנות, זה אומנם היה מחשב משרדי אבל עדיין הרכבה יסודית וסידור כבלים 10.

לסיכום - אם תחליט ללכת על TMS לא תעשה טעות

ציטוט של shlomishlomi

איפה הימים שGTX1080 היה עולה 2200 ואם מצאת דיל טוב באמזון גם יכלת לקבל אותו ב 1900........

מתי בדיוק היו ימים כאלה XD? אני מאמין בלהתקרב ל2.2 ~2.4K אחרי מיסים והכל בהזמנה מחו"ל, וזה בלי אחריות בארץ...

בקיצור https://www.youtube.com/watch?v=CYmTmWlsNhg

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...