אני אובד עצות חברים, אשמח לעזרה. ואווי p9 - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני אובד עצות חברים, אשמח לעזרה. ואווי p9

Gil Kovalchuk

Recommended Posts

אהלן, 

מכשיר נקנה לפני שנה וקצת מksp יבואן רשמי. 

לפני מספר חודשים הgps התחיל לעשות צרות עד כדיי שלא היה אפשר לנווט כלל. 

התקשרתי ואמרו לי לשים בתיקון, שמתי בתיקון לאחר שבועיים חזר אלי, אמרו שהחליפו את הפאנל האחורי שכולל את הgps עצמו, עבד שבוע וחוזר חלילה.

התקשרתי שוב כבר פחות רגוע ואמרתי להם שזה חזר, כמו תוכי שוב "תביא אלינו נתקן" שמתי שוב בתיקון חזר אחרי שבועיים ונחשו מה? עבד שבוע ובום אין . התקשרתי שוב אותה מנטרה בצורה דוחה ומתנשאת(שוב) תביא נתקן. 

אמרתי להם תקשיבו חברים, התקנתי מחדש פעמיים כבר הייתי חודש במצטבר בלי מכשיר ובפעם האחרונה החליפו "פאנל ראשי" ו"פאנל משני" משהו בסגנון היה כתוב בטופס. שזה בערך הכל לא?? 

אבל הם בשלהם, אין מה לעשות, תביא נתקן, אפילו עם מנהל לא נתנו לי לדבר.. תשאיר הודעה נחזור אחרי 3 ימי עסקים עם מנהל.. 

מה קורה עםזה? מה יכול להיות? האם בעיה ידועה? אני מרחק יריקה מלקנות מכשיר חדש אבל מזה לא בא לי כי הוא בן שנה וקצת!  מצד שני אני חייב במקצוע שלי ובלי זה המכשיר שווה לתחת. 

אשמח לעזרה\עצות או כל דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדבר עם מנהל סניף לא יעזור לך, אין לו סמכות לאשר לך לקבל מכשיר חדש. תנסה לדבר עם שירות לקוחות. בעיקרון הם לא חייבים לתת לך מכשיר חדש אם לזה אתה חותר, הם חייבים לתקן לך וזה מה שהציעו, אבל אולי שירות לקוחות יאשרו לך לקבל מכשיר חדש או יציעו פתרון יצירתי אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

לדבר עם מנהל סניף לא יעזור לך, אין לו סמכות לאשר לך לקבל מכשיר חדש. תנסה לדבר עם שירות לקוחות. בעיקרון הם לא חייבים לתת לך מכשיר חדש אם לזה אתה חותר, הם חייבים לתקן לך וזה מה שהציעו, אבל אולי שירות לקוחות יאשרו לך לקבל מכשיר חדש או יציעו פתרון יצירתי אחר.

לא ככ הבנתי איפה פה העצה\עזרה אבל סבבה. 

את מה שאמרת אני יודע וכתבתי. שירות לקוחות משתינים עלי בקשת 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי קנה מכשיר חדש שלא תהיה בלי מכשיר 

ולבנתיים תמשיך עם הלוליפופ הזה של התיקון, החזרה, תיקון וכו'

עד שהם התייאשו, ויראו מה לעשות, אולי להביא לך חדש

או שהמכשיר יחזור לעבוד כי הם יתקנו אותו כמו שצריך 

או טרייד אין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...