הודעת שגיאה בכניסה לדפדפן כרום "החיבור שלך אינו פרטי" - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הודעת שגיאה בכניסה לדפדפן כרום "החיבור שלך אינו פרטי"

roeibar77

Recommended Posts

כן יש לי רימון.
אני אנסה לגלוש ב WIFI אחר.

אני אמור לדבר איתם כדי לשנות הגדרות?

ולאן התכוונת ב  "אני מבין את הסיכונים". לכאן?

ללא כותרת.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של roeibar77

ולאן התכוונת ב  "אני מבין את הסיכונים". לכאן?

ללא כותרת.png

לא.

באותו מסך של "החיבור שלך איננו פרטי" יש "מתקדם". שים לב שאפשר לעשות "אני מבין את הסיכונים" ולהמשיך לאתר רק אם זה לא אתר מאובטח. כל האתרים של מאובטחים. אתה עדיין יכול להשתמש אם אתה כותב את הקישור בשורה למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

אל "תבין" שום סיכון, אם יש הודעה כזאת אז יש לה סיבה - אל פשוט תתעלם ממנה. יכול להיות שזה למשל תוסף בעייתי שהתקנת ומנסה לגנוב ממך נתונים.

לא נראה לי. הסינון של רימון עושה את זה כל הזמן. אני חושב שצריך איך שהוא להתקין אישור, אז כדאי להתקשר אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לאפשר לרימון לקרוא את כל התעבורה של הלקוחות הם פותחים אצלם את כל תקשורת ה-SSL ומצפינים מחדש עם תעודת אבטחה משלהם.

הלקוחות אמורים להתקין את התעודה אצלם במחשב ואז זה לא יקפיץ הודעות שגיאה:  

http://www.rimon.net.il/he/הגנה-באתרים-מאובטחים

בעיני הפתרון הזה לא באמת מאובטח ואני לא הייתי מסכים לעבוד ככה אבל כנראה שאני לא לקוח פוטנציאלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר.

אם מישהו נכנס לו באמצע - אז החיבור כבר לא מאובטח. ואם הוא יתעלם מהאזהרה ויש מישהו באמצע שמאזין לו - הוא יחשוף את הפרטים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

כדי לאפשר לרימון לקרוא את כל התעבורה של הלקוחות הם פותחים אצלם את כל תקשורת ה-SSL ומצפינים מחדש עם תעודת אבטחה משלהם.

הלקוחות אמורים להתקין את התעודה אצלם במחשב ואז זה לא יקפיץ הודעות שגיאה:  

http://www.rimon.net.il/he/הגנה-באתרים-מאובטחים

בעיני הפתרון הזה לא באמת מאובטח ואני לא הייתי מסכים לעבוד ככה אבל כנראה שאני לא לקוח פוטנציאלי

אני חושב שזה הפיתרון לבעיה. מאובטח או לא, זה כבר שאלה אחרת... ככה אם יופיע שוב ההתרעה הזו זה כבר משהו בעייתי אחר.

ציטוט של Milford Cubicle

אין קשר.

אם מישהו נכנס לו באמצע - אז החיבור כבר לא מאובטח. ואם הוא יתעלם מהאזהרה ויש מישהו באמצע שמאזין לו - הוא יחשוף את הפרטים שלו.

ברור, אבל לא נותן להכנס לאתרים עם תעבורה מוצפנת. כאשר הוא מזהה שיש מישהו "באמצע" הוא לא נותן להמשיך, אבל אם זה לא מוצפן, הוא מאפשר.

פיירפוקס למשל, נותן בכל זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן רימון מסננים את התעבורה. חוץ מסינון כתובות הם גם מסננים את התקשורת בתוך אתרים מאובטחים ולכן יש צורך להתקין את תעודת האבטחה שלהם. 

מי שלקוח שלהם גם ככה מעונין בזה, ומי שלא לא לקוח שלהם. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מאוד לא מאובטח.. בשביל הזכות המפוקפקת שמישהו יסנן לי את האינטרנט (כדי שאני לא חס וחלילה אתקל בפורנו פתאום) אני צריך לאפשר לו להיכנס ביני ובין אתרים מאובטחים? כלומר איפשהו שם יש מישהו שיכול לקרוא את המידע הלכאורה מוצפן שעובר בינינו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ברור. פעם ישבתי עם נציג תמיכה לבדוק בעית חיבור ל של צקפוינט בבית של מישהו עם רימון, הוא רואה ממש הכל. (חוץ מהvpn שבאמת לא עבד)

זה פחות להגן על עצמך, סביר שרוב האנשים המבוגרים הדתיים יסתפקו ברמת סינון אתר כן / לא. אבל כנראה בשביל ילדים לסנן בתוך או ג'ימייל למשל זה הכרחי. 

אגב מבחינת רושעות וכופרות פישינג וכו סביר שזה מאובטח יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...