משחקים איכותיים בזיל הזול, עכשיו ברשת - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים איכותיים בזיל הזול, עכשיו ברשת

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אי אפשר ככה. FC2 היה משחק שונה מהראשון. FC3 היה שונה מהשני ואם בכל זאת אתה מעוניין... ואם אתה שיודע להעריך... תעשה את FC2 _ (ממומלץ לעשות אותו בלי פחד, ז"א תשתמש בנשקים הכי נפיצים ופשוט לך על המשימות ללא פחד.. פשוט פוצץ והתקדם). אח"כ תעבור ל FC4 _ (פה שחק מהתחלה כמו שאתה _ (אם אתה רק בשביל המשימות או בשביל כל פריט קטן, תתנסה המערכות הקרב של הנשקים ושל ה CLOSE COMBAT) ואז כבר יעבור מעט זמן (עד שיראו ש FC5 רץ חלק ללא בעיות) ותוכל לגשת ל FC5. בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 1stcowgirl

אי אפשר ככה. FC2 היה משחק שונה מהראשון. FC3 היה שונה מהשני ואם בכל זאת אתה מעוניין... ואם אתה גיימר שיודע להעריך... תעשה את FC2 _ (ממומלץ לעשות אותו בלי פחד, ז"א תשתמש בנשקים הכי נפיצים ופשוט לך על המשימות ללא פחד.. פשוט פוצץ והתקדם). אח"כ תעבור ל FC4 _ (פה שחק מהתחלה כמו שאתה _ (אם אתה רק בשביל המשימות או בשביל כל פריט קטן, תתנסה המערכות הקרב של הנשקים ושל ה CLOSE COMBAT) ואז כבר יעבור מעט זמן (עד שיראו ש FC5 רץ חלק ללא בעיות) ותוכל לגשת ל FC5. בהצלחה

ידעתי שאפשר לסמוך עליך

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של popop

מה לעזאזל... מי בדעתו השפויה ממליץ על FC 2? מתי שיחקת בו פעם אחרונה? תשחק בראשון ובשלישי ואם יעשה לך חשק תמשיך לרביעי...

מצטער חביבי, סומך על ה-cowgirl היא אומנם על חומרים אבל היא מתמצאת בחומר..

חוץ מזה כבר קניתי את 2 ו4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Peter Rabbit

תמשיך לסמוך על מישהו שמשתמש בסמים נראה לאן תגיע מתוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Peter Rabbit

אשמח לדעת את דעתך על 2, אני התאכזבתי ממנו קשות, אבל מוכרח להגיד שהיה לו פוטנציאל אדיר שבוזבז בגלל עצלנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FC1 מעפן... סבל צרוף [במיוחד אם אתה מאלה שמסרבים לשחק על פחות מרמה נורמלית]. זו האמת. היה בו משהו מיוחד וחדיש, בתקופה שFPS אחרים עוד לא ניסו לספק לשחקנים השונים בחירה בין טקטיקות שונות. FC1 התיימר לעשות את זה אבל שורה תחתונה עשה זאת גרוע. אני זוכר שהייתי מתחיל לזחול, מקילומטר, בין השיחים לכיוון איזה מוצב. ה- היה קולט אותי בלי בעיה. הם פשוט היו מסתכלים עלי [מחכים שאכנס לתווך הפעולה שלהם]. זה היה נורא. והדיבוב של הדמות הראשית... אוי, כמה גרוע. הקיצר, לא משחק שמישהו שפוי ירצה לחזור אליו [על אחת כמה וכמה אם זו הפעם הראשונה]. מה גם שאין ממש קשר בינו לבין ה-3 [מלבד סימון המטרות ואולי קשר פוטנציאלי בין הדמות של ג'ק למשחקים הבאים].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד אהבתי את ה-FC2 [עם המסך הנקי מאלמנטים וקטעי המדבר הקסומים], אבל אולי גם הוא כבר ירגיש לך מיושן. אבל תנסה, כבר קנית... אם אתה יכול, תשחק אותו על מסך רווי צבעים כיוון שצבעי המשחק נוטים לכיוון החד גווני (: הייתי ממליץ לך להתחיל מ-FC3 כי, למרות שמרגישים שהמנוע שלו יורש מ-FC2, ההבדל עדיין גדול והוא מספק חוויה יותר שלמה, ברמת האפשרויות והגיוון [אם כי סימוני המטרות הופכות אותו לקל יותר]. בכל אופן, המעבר ממנו ל-FC4 ול-FC5 ירגיש לך טבעי. אם לא היית קונה את FC4 הייתי אומר לך לוותר עליו, כיוון שהוא לא משפר הרבה מ-FC3, ואני מאתר לעצמי ש-FC5 לא יחדש הרבה מ-FC4 [מה שהופך את הקפיצה מ-FC3 ל-FC5 יותר מרעננת]... בהצלחה, מקווה שתהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...