האם יש חנות מחשבים עם מבחר שאפשר להתנסות במקלדות / עכברים לפני קניה ? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש חנות מחשבים עם מבחר שאפשר להתנסות במקלדות / עכברים לפני קניה ?

jaq

Recommended Posts

לפני כמה ימים הגיעה אלי מקלדת של IKBC שהזמנתי מאמאזון. כולל משלוח 90 דולר. (בלי - 70) לפי ביקורות היא ברמה של DAS, היא באמת מרגישה איכותית מאוד. העניין ש DAS עולה באייבורי למשל יותר מכפול. 

סוויצ'ים מקוריים של צ'רי, מקשים מ PBT (מרגישים יותר טוב מ ABS) ואיכות בניה מעולה. IKBC זאת חברה טאייוואנית שמייצרת בסין כמו כולם, אבל היא נחשבת. ממליץ עליה מאוד.

בקיצור אני בטוח שלא תתאכזב. אגב גם הזמנתי מאמזון גרמניה עכבר של לוג'יטק G603 כולל משלוח בבערך 270 שקל. בארץ 400 שקל. מאוד מומלץ.

מה שכן - אתה יכול לבחור את סוג הסוויץ' של המקשים - שמבדילים ביניהם לפי צבע ויש כאלה שנותנים לך פידבק למשל או כאלה ליניארים. אני הלכתי על החום ואני מבסוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שבתאילנד ,בחנות גדולה למחשבים 

היתה תצוגה כזאת ,של מגוון מוצרי חומרה 

אבל אתה לא תיסע לתאילנד ,רק לקנות עכבר 

בארץ אני זוכר היה את big box

לא זוכר עם היה תצוגה לעכברים 

אבל היו מוצרי חומרה מסוימים בתצוגה 

אני לא יודע עם הם קימים היום ,כי הסניף שביקרתי בו נסגר 

והם גם לא היו זולים 

אני מעריך שהרבה לקוחות ברחו בגלל המחיר 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@jaq אנשים כמו החזיר הזה מרדיט רק דופקים את כולם, ובסופו של דבר את עצמם.

את הסוחרים הגדולים שצריכים לשאת בעלות השילוח הלוך חזור ולמכור אחר כך את המוצר כ Open Box,

את הסוחרים הקטנים שלא יכולים לעמוד במדיניות הזו ופושטים רגל או בורחים מאמאזון,

ואת הלקוחות שגדל הסיכוי שלהם להפסיד משינוי המדיניות הנוכחית (או לפחות זה שאף אחד אחר לא מוכן לנסות את זה חוץ מאמאזון), וגם מעודדים רמאים שפותחים מחסנים לאריזה מחדש של מוצרים תקינים שהוחזרו ומכירתם כחדשים והלקוחות נדפקים שוב. 

שלא לדבר על כך שאם מזהים דפוס פעולה כזה הם במקרה הטוב רק סוגרים את החשבון, ובמקרה הפחות טוב גם יודעים לתבוע.

למעט עכבר מקלדת שאין תחליף אמיתי לניסוי בעצמך, אני חושב שהמגמה שצוברת תאוצה בארץ של משלוח דגמים לסיקור באתרי ובלוגים על חשבון היצרן \ יבואן די טובה למטרה הזו. אמנם בגלל זה כל האתרים מתמלאים זבל יחצני בבת אחת, ובעיקר על המוצרים החזקים בשוק, אבל בסופו של דבר אפשר למצוא את הסוקר האהוב עליך וזה בוודאי עדיף מכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ezio_K

אם לומר את האמת, רוב מקלדות ה-Cherry הם דיי אותו דבר, תקרא על הסוויצים ותקנה את זה שהכי מתאים למה שאתה מחפש..

אם יש לך לינקים מקיפים (עדיף לודיאו ביוטיוב) שיעזרו לי להחליט מבלי לנסות איזה מקשים לקנות, תרשום... קשה לי להתרשם מקריאה לגבי הרעש ולחץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

@jaq 

שלא לדבר על כך שאם אמאזון מזהים דפוס פעולה כזה הם במקרה הטוב רק סוגרים את החשבון, ובמקרה הפחות טוב גם יודעים לתבוע.

איפה ראית שהם תבעו לקוח פרטי שהחזיר המון פעמים (לסגור זה משהו אחר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.themarker.com/wallstreet/1.4493028

זה מקרה ממש חריג, אבל רק מראה שהם לא פרייארים ועוקבים אחרי מה שקורה. כל עוד זה לא חריג הם לא עושים משהו מיוחד אבל אני מכיר מישהו שסגרו לו את החשבון ללא התראה והוא לא יכל לפתוח חדש על אותה כתובת או אשראי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי אף חנות מדגימה מקלדת, אבל ראיתי חנויות מדגימות אייפדים וסרפייס שעולים אלפיי שקלים(גם בארץ).

נראה לי שפשוט מקלדת זה לרוב לא מוצר כזה אטרקטיבי להציג ברוב חנויות המחשבים?

מקלדת זה אמצעי קלט ישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה עשית מזה סיפור...

יש המון סוקרים מקצועיים של חומרת מחשב ביוטיוב.

ואם יש קטגוריית "רעש" במוצר אתה מחפש אני די בטוח שיבדקו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייבורי אמרו לי בעבר שהם יחזיקו ערכת סוויצ'ים של צ'רי כדי לאפשר לקונים להרגיש את ההבדל. אני לא יודע אם זה קרה בסופו של דבר.

הזמנתי בעבר מקלדת מכאנית עם סוויצ'ים כחולים ולמרות שלפי הביקורות זה היה נראה כמו משהו שימצא חן בעיני, בפועל מאוד לא אהבתי את התחושה והצליל של המקשים. מכרתי את המקלדת בהפסד של פחות 100 ש"ח ולא הזמנתי מאז מקלדת מכאנית אחרת. אולי אשקול קניה של מקלת כזו בעתיד אם תהיה אפשרות לבדוק מקלדות בתצוגה או להחזיר מקלדת ולקבל את כל הכסף, אבל כל זמן שזה לא המצב את הכסף שלי הם לא ייראו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מזמין מהאינטרנט מחנות בארץ אתה יכול להחזיר את המוצר תוך 14 יום מכל סיבה שהיא, עם דמי ביטול 5% ממחיר המוצר או 100 שקלים, הנמוך מביניהם.

כך שאני גם לא ממש מבין למה הסתבכת עם מכירה במקום פשוט להחזיר, וגם כנראה שהיית משלם פחות (אני מניח שהיא לא עלתה 2,000 שקל).

אם המקלדת נניח עולה 500 שקל אז דמי הביטול שלך במקרה שתתחרט יהיו 25 ש"ח. מה שכן המשלוח חזרה לחנות - עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...