האם יש חנות מחשבים עם מבחר שאפשר להתנסות במקלדות / עכברים לפני קניה ? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש חנות מחשבים עם מבחר שאפשר להתנסות במקלדות / עכברים לפני קניה ?

jaq

Recommended Posts

נראה לי מוזר להוציא מאות רבים של שקלים על כל מוצר מבלי שיש אופציה נורמלית כמו בחו"ל להתנסות. פעם התאכזבתי, רציתי לדעת האם המצב בארץ השתנה ויש חנויות עם תצוגה (או שאפשר להוציא ולבדוק) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא חושב שתמצא מקום שיש בו מקלדות ועכברים שעולים מאות רבות של שקלים ככה סתם לתצוגה (כלומר, החנות הפסידה את כל עלות המוצר שהיא פתחה וכבר לא תמכור לאף אחד). האמת שאני גם לא ממש נתקלתי בכאלה בחו"ל, ובטח שלא בארץ..

לדעתי הראשון שינסה את זה פשוט יהיה הפראייר של כולם, אנשים ינסו אצלו על חשבון המקלדת שהוא פתח, ואז יזמינו באינטרנט בשביל לחסוך 4 שקל. (מבחינתם בצדק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בחו"ל כאלו (ראיתי ביותר ממדינה אחת), אומנם זה בחנויות גדולות יותר ממה שיש בארץ. טוב, כנראה צריך להזמין מאמזון ומקסימום להחזיר אם לא מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מאות רבות"  .

המקום היחיד שאולי תוכל למשש את הסחורה זה ירידי גיימינג

למיניהם בחנוכה ובפסח נדמה לי.

השאלה זה אם שם לא הכל של מותג אחד ( נניח הפונסר ) שלא אותו אתה רוצה לנסות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nixweiss:

,נראה לי תצתרך ללכת על חוכמת ההמונים,

כלומר המונים של דגמים שנראים לך.

לקרוא דברים  בעיקר נגד המוצר, ולבחור את הרע במיעוטו.

וכמובן לקוות לטוב.  :)

החזרות אתה יכול לעשות גם בארץ, כל עוד תזמין באינטרנט או טלפונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

החזרות אתה יכול לעשות גם בארץ, כל עוד תזמין באינטרנט או טלפונית

חוק הוא חוק.

לא משנה אם זו מקלדת או שואב אבק.

עד כמה החוק מכובד ע"י החנויות ? זה כבר סיפור אחר.

אבל בוא לא נהפוך את הדיון לנושא צרכני ....

כרגע לא ממש עולים לי רעיונות נוספים להתנסות בציוד היקפי יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של jaq

השאלה האם לקנות במכה כמה מאמזון ולנסות את כולם, או להמר על אחד ולנסות ואם לא להחליף ?

לא קצת הגזמת?...

כולה מקלדת. תאמין לי שבשורה התחתונה כולן אותו דבר.

בין איזה דגמים אתה מתלבט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מקלדת ניתן לפתוח אריזת קרטון, יש גם שקית ניילון על מקדלת, יש אפשרות לנסות את המקשים לפחות.

עכברים מגיעים בקופסה סגורה ( לא ניתן לפתוח ולנסות)

לדעתי הראשון שינסה את זה פשוט יהיה הפראייר של כולם, אנשים ינסו אצלו על חשבון המקלדת שהוא פתח, ואז יזמינו באינטרנט בשביל לחסוך 4 שקל. (מבחינתם בצדק)  זה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רוצה להתחיל באופן בסיסי של בדיקת צבעי מקשים אבל לא עם הסט של ה 4, אלא עם מקלדת מלאה, בשביל לקבל תחושה על הרעש והתנגדות. אחרי זה האם לקחת DASKEYBOARD או K70 כבר נסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הזוי, מקווה שאמאזון יפתחו את המחסנים שלהם בארץ בקרוב, שיראו לכל החנויות מה זה שרות לקוחות... (למרות שגם בלי לחבר אפשר לקבל מושג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אפשרי ברשתות ענק כמו בסט ביי, שמוכרים מעט דגמים ויקר יחסית לאמאזון בשביל אנשים שמעוניינים בדיוק בזה - לראות את המוצר. גם במקומות האלו בדרך כלל התצוגה לא על חשבונם אלא (כמו שכתבו פה) תצוגת תכלית של כמה דגמים נבחרים על חשבון היצרן (שלדעתי משלם גם על הצבת הדוכן), כך שגם שם תראה את הדגמים של החברות החזקות יותר. 

לפעמים גם שם זה רק דמו אבל בביקורים האחרונים שלי שם כל התצוגה מוצרים עובדים

חנויות פיזיות צריכות לנצל מקסימום נדלן למשלוח מוצרים, בעצם לשמש כמחסן. תצוגה זה בזבוז נדלן (הרבה יותר מערך המוצר הפתוח). בכלל עתידו של חנויות פיזיות בספק כמו שכולם יודעים, רק שבוע שעבר NCIX שזו חנות גדולה לכל הדעות פשטה רגל. צריכים לחשב רווח על הקשקש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...