מקלדת Bluetooth - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדת Bluetooth

XEON123

Recommended Posts

שלום למומחים,

ברצוני לרכוש מקלדת דגם K810

במחשב שלי NUC רשום:

Wireless
Intel® Dual Band Wireless-AC 8260
• 802.11ac, Dual Band, Wi-Fi + 4.2
• Supports Intel® Wireless Display 6.0 (WiDi

האם זה אומר שיש לו התקן buildin ?

השאלה שלי,אם אני מדליק את המחשב ולוחץ על מקש F1 או כל מקש שהוא כדי להגיע ל- האם המקלדת תגיב ? כלומר האם ה- פעיל לפני שמערכת ההפעלה עולה ?

תודה מראש ושבוע טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן יש לו BLUETOOTH

2. בעקרון לא, אי אפשר להכנס לביוס בעזרת מקלדת אלא אם כן היא עובדת במוד כפול שמאפשר זאת(HID proxy mode).

אני חושב שלמקלדת שציינת K810 אין זה.

בכל מקרה, אתה תמיד יכול להשתמש במקלדת חוטית רגילה רק כדי לשנות מה שצריך ואז להמשיך להשתמש באלחוטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום ב-MANUAL 

Dual Mode Bluetooth* 4.2

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.12.4 Wireless Network Module
The Dual Band Wireless-AC 8260 module provides hi-speed wireless connectivity provided with the following capabilities:
• Compliant IEEE 802.11abgn, 802.11ac, 802.11d, 802.11e, 802.11i, 802.11h, 802.11w specifications
• Maximum bandwidth of 867 Mbps
• Dual Mode Bluetooth* 4.2
• OS certified with : Windows 7, Windows 8.1, 10, Linux* (most features not available on Linux)
Direct* for peer to peer device connections
Miracast Source
• Intel® Wireless Display 6.0
Direct for peer to peer device connections
• Authentication: WPA and WPA2, 802.1X (EAP-TLS, TTLS, PEAP, LEAP, EAP-FAST), EAP-SIM, EAP-AKA
• Encryption: 64-bit and 128-bit WEP, AES-CCMP, TKIP, WPA2, AES-CCMP

נראה הגיוני שכניסה ל- אצתרך להחליף מקלדת ?

או לבצע BOOT מהתקן אחר (F10) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן,מצאתי את התשובה באתר של LOGITECH

Unable to access with K810 keyboard

The Bluetooth Illuminated Keyboard K810 can't be used to access the . isn't usually recognized until the operating system loads.

This keyboard doesn't ship with a Bluetooth receiver or dongle that can be seen as a keyboard in the . You'll need to use a non-Bluetooth, wired or wireless keyboard to access the .

אני אסתדר,

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם המתאם הזה יעזור ?

E--BT4
מתאם בלוטות' איכותי מבית Gold Touch מאפשר התממשקות עם מכשירים בעלי יכולות בלוטות', תומך בגירסא 4.0 אך תואם לאחור גם ל-2.0 ו-3.0 בחיבור Plug & play ובגודל נאנו קטן במיוחד.
נתונים טכנים
קצב העברה של עד 3 מגה לשניה.
גירסאות בלוטות': 4.0 עם תאימות לאחור ל-2.0 ו-3.0.
חיבור: .
Plug & play.

BLUETOOTH DONGLE.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...