איך הכי נכון לפתח היום קריירה בהייטק? - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הכי נכון לפתח היום קריירה בהייטק?

edenpk

Recommended Posts

היי,
השאלה שלי מה הדרך הכי נכונה מהירה ויעילה היום ללכת עליה על מנת לפתח קריירה בהייטק? אני יודע שזה התחום שלי אבל עדיין לא יודע בדיוק איזה תפקיד ספציפי יושב עליי. אני חייל משוחרר ואני טס לדרום אמריקה בדצמבר הקרוב לחצי שנה ואני קצת בצומת דרכים. אני יודע שיש את תוכנית השוברים לקורסים של האגף והקרן לחיילים משוחררים. מבירורים שערכתי הבנתי שמהקורסים האלה שנמצאים בג׳ון ברייס, האקריו, מכללת סלע ודומיהם אי אפשר לצאת עם קריירה וזה רק טעימה קטנה שלא תפתח דלתות למקומות עבודה למרות ההבטחות שלהם להשמה. הבנתי שמשרד הביטחון מממן לימודי תעודת דיפלומה של הנדסאי תוכנה שזה לימודים של שנתיים שאחריהם כבר אפשר להתברג בתחום ולהתקדם הלאה ואין חובה בתואר. וכמובן שיש את האופציה של תואר שאני לא כל כך יודע מה זה ידרוש ממני מבחינת מתמטיקה ודברים שקצת פחות קשורים לתכנות תכלס וכמובן תנאי קבלה כמו פסיכומטרי וכו'. השאלה שלי מה הדרך הכי יעילה שיש היום, ושתתאים לי גם מהבחינה של דרום אמריקה. בינתיים בהאקריו הציעו לי לקחת מיני קורסים של טעימה מתחום הפיתוח , פולסטאק וסייבר כדי שיהיה לי אינדקציה לדעת מה יותר מדבר אליי וניראה לי שאני אלך על זה. אשמח לשמוע את דעתכם,

שיהיה שבוע טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון כשאתה אומר שהייטק זה התחום שלך? הייטק זה עולם ומלואו, אם המטרה היא לחפש איפה עושים יותר כסף ולפי זה לבחור תחום אני אומרת לך מראש לוותר. אם אתה באמת רוצה למצוא משהו שאתה אוהב ואתה חושב שתהיה טוב בו אז תלך לייעוץ ומבחני התאמה לפני שאתה קופץ למים

אני עשיתי לפני שנתיים קורס ניהול בג'ון ברייס ואני עובדת בתחום מאז, השקעתי בקורס והייתי זכאית להשמה לכן עזרו לי למצוא עבודה

אבל יש גם כאלה בקורס שלא מצאו ישר, זה באמת תלוי בך ובמידת ההשקעה שלך. לגבי תואר - נראה לי שאתה מבולבל מידי כרגע ועדיף שתעשה משהו שלוקח כמה חודשים מאשר שתתחיל להשלים בגרויות ופסיכומטרי ותסיים לימודים רק עוד 4 שנים. בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lilush

למה אתה מתכוון כשאתה אומר שהייטק זה התחום שלך? הייטק זה עולם ומלואו, אם המטרה היא לחפש איפה עושים יותר כסף ולפי זה לבחור תחום אני אומרת לך מראש לוותר. אם אתה באמת רוצה למצוא משהו שאתה אוהב ואתה חושב שתהיה טוב בו אז תלך לייעוץ ומבחני התאמה לפני שאתה קופץ למים

אני עשיתי לפני שנתיים קורס ניהול רשתות בג'ון ברייס ואני עובדת בתחום מאז, השקעתי בקורס והייתי זכאית להשמה לכן עזרו לי למצוא עבודה

אבל יש גם כאלה בקורס שלא מצאו ישר, זה באמת תלוי בך ובמידת ההשקעה שלך. לגבי תואר - נראה לי שאתה מבולבל מידי כרגע ועדיף שתעשה משהו שלוקח כמה חודשים מאשר שתתחיל להשלים בגרויות ופסיכומטרי ותסיים לימודים רק עוד 4 שנים. בהצלחה :)

קודם כל תודה על העזרה!

כשאמרתי שהייטק זה התחום שלי הכונה היא שמאז שהייתי קטן התחום הזה קרץ לי ואני חי אותו. כל הזמן מעניין אותי ללמוד דברים חדשים, ותמיד עניין אותי הטכנולוגיות שמאחורי המחשב ובגלל זה חקרתי ולמדתי בזמן הפנוי שלי על טכנולוגיות ותוכנות שונות. לא חשבתי בכלל על עניין הכסף, זה שהתחום הזה מתגמל מאוד זה בונוס מבחינתי. לגבי מה שאני לא סגור עליו עדיין זה איזה תחום ספציפי הכי מתאים לי (סייבר, פיתוח WEB, פיתוח וכו'), ואת המסלול שיהיה בשבילי הכי נכון ויעיל ללמוד בו (קורס, לימודי תעודה, תואר).

לקחתי לתשומת ליבי את מה שאמרת, שוב תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...