עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

huber

נווידיה מאלצת יצרנים לייצר כרטיסי מסך רק מתוצרתה?

Recommended Posts

אותי זה לא יפתיע, נווידיה ידועה כחברה דורסנית שטובת לקוחותיה רחוקה מאוד מעיניה:

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הסרטון אמנם מובא על ידי AdoredTV, שהוא מאוד פרו-, אבל הנקודה מובנת.

בהחלט יש התנהגות הייתי אומר בריונית של . האם מישהו מופתע? לא יותר מדי. אתה לא יכול להיות גדול ולהשאר גדול בשוק הזה מבלי להשתמש בטריקים מלוכלכים

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מקווה שיקומו עוד חברות שיורידו את המונופול המזעזע שלהם.

ממה שהבנתי גם מכוונים לכרטיסי מסך לגיימינג, לא כך?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

NV מלוכלכים, אין שום הפתעה פה. ידוע מזמן.

הטכניקה משתנה כל עשור\כמה שנים אבל חברות אחרות עושות את זה באופן שיטתי בשווקים אחרים.

מאחר ואין יותר מידי אופציות לצרכן בבחירת מאיץ גרפי.. זה לא משנה שום תמונת עבר או תמונת עתיד.

AMD משתמשים בטריקים אחרים, שיש להם שם וצורה אחרת ( שיווק מוטעה וכדומה ).

אין חדש תחת השמש.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זוכר את זה. היה לי 4850 בזמנו, זוכר את הכותרות.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נראה שהלחץ של נווידיה על היצרניות ממש עובד. כ"כ עצוב:

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

לא יכולת למצוא מסמך שמתאר את זה בבירור במקום הסרטון המחורבן של הפוץ עם המבטא שנשמע כמו הגוייה של סטיבן הוקינג?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ה"פוץ" הזה כפי שאתם מציינים הוא אחד מהעיתונאים היותר אמיצים כיום שלא שם זין על החברות הגדולות ומדווח את המצב לאשורו בלי משוא פנים ובדיוק רב. הוא עושה עבודות תחקיר מאוד יסודיות ומקצועיות ואם מתעלמים מהמבטא אפשר ללמוד ממנו המון.

חבל שאתם מצמצים משהו לדבר כ"כ שיטחי כמו מבטא...

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Adored מציט את הקהל שלו יתר על המידה לפעמים. הוא מפעל ליצור פאנבויס.

למרות שרוב מה שהוא אומר נאמר בצדק רב, זה נעשה בצורה של נביא זעם נלהב עם סופרלטיבים בקנה מידה תנ"כי.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מסכים. המידע שלו מגיע בלהט והוא מרגיש מוטה, אבל 99% אחוזש ממה שהוא אומר מגובה בעובדות. המחקרים שלו בתעשיה הזו פשוט מרתקים (כמו המחקר שהוא עשה על העובדה שכל שהשנים עוברות נווידיה נותנת לנו קפיצה קטנה יותר ויותר בביצועים וקרא לכרטיס שפעם היה מיד רנג' היי אנד, ואת ההיי אנד הפכה לטיטן שעולה כמו מכונית קטנה ושכל שנה כמו שעון דופק את מי שקנה את ה"הי אנד" שלהם), אבל למרות שמרגישים שהוא חובב של , כשהראו שהקפיצה מרייזן 1 ל 2 מאכזבת הוא ציין את זה ללא משוא פנים. הוא מציג עובדה קשה וחד משמעית, נווידיה ואינטל הם כיום מונופולים דורסניים שנותנים פירורים ללקוחותיהם ורק שכשיש להן מעט תחרות הן מוצאיות מוצרים ראויים (ע"ע אינטל שהפכה את ה I5 ל 4 ליבות ואת ה I7 ל(רק) 6 ליבות רק כש התעוררו והוציאו את רייזן).

המאמר האחרון שלו על החברה שטענו שיש פריצות אבטחה "קריטיות" במעבדים של היה כרגיל מרתק והראה את פרצופה האמיתי של אותה חברת בכל מערומיה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ובכל זאת, הגיבה בכך שהיא תעשה שינויים נדרשים כד לצמצם את בעיות האבטחה. יש דברים בגו.

לגבי דורסניות ואנוידיה - זה טבעו של שוק קפיטלסטי. אני לא אומר שאני מסכים עם זה שאני עכשיו צריך לשלם יותר, אבל יש המון דברים שלא השתנו.

אני מוכן להוכיח שאותן "שיטות" של לספק פחות כח גרפי הן לא בדיוק מגעילות או דורסניות כמו שמציגים אותן. אין לי בעיה להראות איך דברים לא ממש השתנו בצורה שהם מוגשים לנו אפילו מ-2007 עד היום, ואיך יש לתחרות אשמה גדולה במה שקורה בשוק.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של huber

חבל שאתם מצמצים משהו לדבר כ"כ שיטחי כמו מבטא...

זה לא המבטא. הסרטונים שלו הם פשוט הקראה מייגעת של מסמכים ומצגות. אני יודע לקרוא בעצמי, ומעדיף לא לבזבז 20 דקות על משהו שיכולתי לקרוא בעצמי ב2 דקות. המבטא פשוט מחזק את תחושת המיאוס. אבל הי, יש אנשים שאוהבים לקרוא ספרים ויש אנשים שמעדיפים ספרי אודיו. כל אחד ומה שעושה לו את זה. :)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close