נווידיה מאלצת יצרנים לייצר כרטיסי מסך רק מתוצרתה? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נווידיה מאלצת יצרנים לייצר כרטיסי מסך רק מתוצרתה?

huber

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הסרטון אמנם מובא על ידי AdoredTV, שהוא מאוד פרו-, אבל הנקודה מובנת.

בהחלט יש התנהגות הייתי אומר בריונית של . האם מישהו מופתע? לא יותר מדי. אתה לא יכול להיות גדול ולהשאר גדול בשוק הזה מבלי להשתמש בטריקים מלוכלכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

huber, מה זה בא לי להרוג אותך כרגע. לא יכולת למצוא מסמך שמתאר את זה בבירור במקום הסרטון המחורבן של הפוץ עם המבטא שנשמע כמו הגוייה של סטיבן הוקינג?

הנה, מי שיודע לקרוא ולא צריך איזה דגנרט שיקריא לו מהדף, זה המקור:

https://www.hardocp.com/article/2018/03/08/geforce_partner_program_impacts_consumer_choice/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NV מלוכלכים, אין שום הפתעה פה. ידוע מזמן.

הטכניקה משתנה כל עשור\כמה שנים אבל חברות אחרות עושות את זה באופן שיטתי בשווקים אחרים.

מאחר ואין יותר מידי אופציות לצרכן בבחירת מאיץ גרפי.. זה לא משנה שום תמונת עבר או תמונת עתיד.

AMD משתמשים בטריקים אחרים, שיש להם שם וצורה אחרת ( שיווק מוטעה וכדומה ).

אין חדש תחת השמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב לציין חברה שאצלה קרה משהו הפוך והיא וחברת הבת שלה Gainward.

אחת הפרשות המפורסמות שלה היו כרטיסי HD 4850 שכללו זיכרונות כך שלמעשה הם היו HD 4870, ועלו פחות. זה דבר שעיצבן מאוד את ATI\AMD בזמנו.

אגב, XFX, בזמנו כשהם נכנסו חזק ל- עם סדרת HD 7000, אתם יכולים למצוא שני לוגואים מאוד מוכרים על קופסאות כרטיסי המסך שלהם :)

IMG_0491.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"פוץ" הזה כפי שאתם מציינים הוא אחד מהעיתונאים היותר אמיצים כיום שלא שם זין על החברות הגדולות ומדווח את המצב לאשורו בלי משוא פנים ובדיוק רב. הוא עושה עבודות תחקיר מאוד יסודיות ומקצועיות ואם מתעלמים מהמבטא אפשר ללמוד ממנו המון.

חבל שאתם מצמצים משהו לדבר כ"כ שיטחי כמו מבטא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Adored מציט את הקהל שלו יתר על המידה לפעמים. הוא מפעל ליצור פאנבויס.

למרות שרוב מה שהוא אומר נאמר בצדק רב, זה נעשה בצורה של נביא זעם נלהב עם סופרלטיבים בקנה מידה תנ"כי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים. המידע שלו מגיע בלהט והוא מרגיש מוטה, אבל 99% אחוזש ממה שהוא אומר מגובה בעובדות. המחקרים שלו בתעשיה הזו פשוט מרתקים (כמו המחקר שהוא עשה על העובדה שכל שהשנים עוברות נווידיה נותנת לנו קפיצה קטנה יותר ויותר בביצועים וקרא לכרטיס שפעם היה מיד רנג' היי אנד, ואת ההיי אנד הפכה לטיטן שעולה כמו מכונית קטנה ושכל שנה כמו שעון דופק את מי שקנה את ה"הי אנד" שלהם), אבל למרות שמרגישים שהוא חובב של , כשהראו שהקפיצה מרייזן 1 ל 2 מאכזבת הוא ציין את זה ללא משוא פנים. הוא מציג עובדה קשה וחד משמעית, נווידיה ואינטל הם כיום מונופולים דורסניים שנותנים פירורים ללקוחותיהם ורק שכשיש להן מעט תחרות הן מוצאיות מוצרים ראויים (ע"ע אינטל שהפכה את ה I5 ל 4 ליבות ואת ה I7 ל(רק) 6 ליבות רק כש התעוררו והוציאו את רייזן).

המאמר האחרון שלו על החברה שטענו שיש פריצות אבטחה "קריטיות" במעבדים של היה כרגיל מרתק והראה את פרצופה האמיתי של אותה חברת בכל מערומיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל זאת, הגיבה בכך שהיא תעשה שינויים נדרשים כד לצמצם את בעיות האבטחה. יש דברים בגו.

לגבי דורסניות ואנוידיה - זה טבעו של שוק קפיטלסטי. אני לא אומר שאני מסכים עם זה שאני עכשיו צריך לשלם יותר, אבל יש המון דברים שלא השתנו.

אני מוכן להוכיח שאותן "שיטות" של לספק פחות כח גרפי הן לא בדיוק מגעילות או דורסניות כמו שמציגים אותן. אין לי בעיה להראות איך דברים לא ממש השתנו בצורה שהם מוגשים לנו אפילו מ-2007 עד היום, ואיך יש לתחרות אשמה גדולה במה שקורה בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

חבל שאתם מצמצים משהו לדבר כ"כ שיטחי כמו מבטא...

זה לא המבטא. הסרטונים שלו הם פשוט הקראה מייגעת של מסמכים ומצגות. אני יודע לקרוא בעצמי, ומעדיף לא לבזבז 20 דקות על משהו שיכולתי לקרוא בעצמי ב2 דקות. המבטא פשוט מחזק את תחושת המיאוס. אבל הי, יש אנשים שאוהבים לקרוא ספרים ויש אנשים שמעדיפים ספרי אודיו. כל אחד ומה שעושה לו את זה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...