טעינה ואוזניות במקביל: הפתרון של ה-Xperia XZ2 מנציח את הבעיה בסמארטפונים מודרניים - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טעינה ואוזניות במקביל: הפתרון של ה-Xperia XZ2 מנציח את הבעיה בסמארטפונים מודרניים

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ובטח עם aptX. מי ששומע הבדל בינו לבין כבל כנראה שומע עוד קולות וזקוק לבדיקה. 

הויכוח הזה מזכיר לי את הפרידה מ VGA, ארוכה וכואבת (?) ככל שהיתה אין אף אחד שמצטער עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאיכות הסאונד סבבה, אך האם היא שדרוג משמעותי על פני הכבל? לא. הדוגמא שלך לגבי חיבור ה vga לא רלוונטית. למה? כי זה פורט שונה בגב המחשב שלך, שאתה מחבר פעם אחת ולא חושב על זה יותר. אתה לא צריך להטעין את הכבל כל לילה, ואתה לא משתמש בכבל השני בכל מקום אחר ורק במחשב שלך בhdmi/dvi/do. לחיבורים הדיגיטליים היו גם בעיקר יתרונות (למול חוסר נוחות קל שדרש החלפה של הכבלים), אבל עדיין לא הבנתי מה היתרון הגדול באוזניות אלחוטיות? שאין כבל? לצידו יש הרבה חסרונות כמו הצורך להטעין, חוסר היכולת להשתמש בטכנולוגיה צרכנית שנמצאת בכל מקום אחר, חוץ מהטלפונים החדשים, חוסר היכולת להקשיב למוזיקה ולהטעין את הטלפון במקביל וגם איכות, לחלק מהאנשים בחלק מהתקנים. בקיצור - כולכם הולכים שולל אחרי חברות שמוכרות לכם שפיל שיווקי טיפשי על "העתיד האלחוטי", כשאין שום בעיה אמיתית בפורט ה 3.5 מ"מ, אלחוטיות היו קיימות עוד קודם והרצון להשתמש בהן לא דורש ביטול של הפורט באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Ron Abel התכוונתי לVGA במחשבים . הורדתו זרזה את המעבר לשימוש ביציאות דיגיטליות וגם הפחיתה את העובי המינימלי בניידים מסויימים. 

האוזניות שלי חוטיות וכנראה גם הבאות, כי אני חושב שהאלחוטיות in ear לא בשלות (או כמו שמילפורד קרא לזה :-)  ), ולכן גם הסמארטפון הנוכחי והבא שלי עם 3.5. באותה מידה אני מעדיף זמנית Micro , בפרט כל עוד הרבה מהטלפונים עם Type C הם רק 2 ולא 3 כך שהנוחות של כבל דו כיווני לא שווה לי הרבה לעומת אי התאימות הפיזית. 

אבל עם כל זה ברור שהעולם צועד לאלחוט מוחלט (כולל טעינה), ובעוד כמה שנים לא נבין איך אנשים השתמשו בסמארטפון עם פורטים לטעינה תצוגה ושמע כאילו מדובר במערכת סטריאו מה 90'. 

כך שהלודיזם פה די מגוחך. כל עוד המעבר הדרגתי ולא נכפה עליך אין מה להתרגז. 

@yw1971 כבר כעת האוזניות נטענות בהנחה בקייס ולא בכבל, כך שמה תועיל טעינה "אלחוטית" בסגנון Qi, גם אם קיימת? צריך להמתין לאלחוט מוחלט. 

ה Qi רק עיכב במי יודע כמה שנים אמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

@yw1971 כבר כעת האוזניות נטענות בהנחה בקייס ולא בכבל, כך שמה תועיל טעינה "אלחוטית" בסגנון Qi, גם אם קיימת? צריך להמתין לאלחוט מוחלט. 

ה Qi רק עיכב במי יודע כמה שנים טעינה אלחוטית אמיתית.

צריך משטח מגנטי שניתן לחבר לכל סמרטפון (שתומך בהטענה) או למקור חשמל (שקע, סוללה) שיהיה ה'בסיס' של הסוללות וכך יטעין אותן.

העיקר להיפטר משקע המיקרו- הקיים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של nachum37

ובטח עם aptX. מי ששומע הבדל בינו לבין כבל כנראה שומע עוד קולות וזקוק לבדיקה. 

איך הקביעה הזו מסתדרת עם העובדה שבשני המצבים מדובר על מעגלי D/A נפרדים לגמרי? בכבל הסיגנל עובר דרך הDAC והשלב האנלוגי של המכשיר שאליו מחווטות האוזניות ואילו באלחוטי הסיגנל עובד דרך הDAC המובנה של האוזניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...