תקלה מוזרה: חשש לוירוס-הסמן של העכבר חושב כל הזמן - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה מוזרה: חשש לוירוס-הסמן של העכבר חושב כל הזמן

sub100

Recommended Posts

שלום חברים,

תקלה מוזרה:
לפני כמה ימים הורדתי איזשהו קובץ pdf של איזה ספר מאתר של מאגר של ספרים הניתנים להורדה(הכתובת:www.readallbooks.net(
זמן קצר לאחר שפתחתי את הקובץ נתקלתי בבעיה שלא הופיעה לי לפני(למיטב זיכרוני): העכבר עושה סימן של חושב(העיגול הכחול מעל הסמן של העכבר שמסתובב מתי שהמחשב מתאמץ יותר מדאי) כל איזה 5 או 6 שניות באופן קבוע, גם שאני לא מפעיל כמעט תוכניות(רק אולי אינטרנט)
מזכיר לי שנתקלתי פעם בתופעה זו בהקשר לוירוס במחשב.
השאלה אם זה בהכרח וירוס שנדבק מהקובץ שהורדתי, כי הבעיה קרתה כאמור זמן קצר אחרי ההורדה
משהו עוד יותר מוזר זה שיש לי עוד מחשב שמחובר לאותה וגם לו התחיל לקרות אותה תופעה בדיוק באותו זמן. מה שיכול לחזק את הרעיון שהרשת של המחשבים בבית הודבקה באותו  וירוס. אני יודע שזה נשמע מוזר.
חשוב לציין שאני בדרך כלל נזהר מלהוריד תוכן מאתרים לא מוכרים, וגם אחרי שאני ממוריד אני עושה לקובץ בדיקה פרטנית באתרי שבודקים עם כמה אנטיוירוסים. אז כניראה שהבדיקה לא הספיקה.
מישהו אולי מכיר את האתר של ההורדות ספרים שכתבתי. כי האתר לא הופיע ברשימת האתרים הזדוניים.
עוד משהו: במנהל המשימות הזיכרון הפיזי שרשום שמנוצל הוא בערך 60 ככה שזה הגיוני אבל אני יודע שיש שיודעים להסתיר גם את זה ובפועל מנצלים יותר משאבים.

מה שכן אני צריך לציין שאני לא מרגיש איטיות ניכרת במחשב,(למרות שאני לא מפעיל תוכנות כבדות,) מה שקצת מוריד מהחשש שמדובר בניצול משאבים של הוירוס.  אבל מה זה הסימן חושב הזה?
אשמח לעזרה. תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של sub100

מה נסגר אף אחד לא יודע או לא נתקל בבעיה דומה?

למה ? זה לא יכול להיות ?  :)

אני מציע שתוריד ותתקין את התוכנה

נגד תוכנות כופר -

https://ransomfree.cybereason.com/

כי אם זה עקף אנטיווירוסים ומעסיק את המחשב,

לא מחייב, אבל יכול להיות שחטפת תוכנת כופר שברגעים האלה ממש

מצפינה לך את הקבצים ועוד זמן מה תוציא לך הודעה על כופר, או שלא !

לפחות תוסיף עוד נדבך  להגנה ולשקט הנפשי שלך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

למה ? זה לא יכול להיות ?  :)

אני מציע שתוריד ותתקין את התוכנה

נגד תוכנות כופר -

https://ransomfree.cybereason.com/

כי אם זה עקף אנטיווירוסים ומעסיק את המחשב,

לא מחייב, אבל יכול להיות שחטפת תוכנת כופר שברגעים האלה ממש

מצפינה לך את הקבצים ועוד זמן מה תוציא לך הודעה על כופר, או שלא !

מה עד כדי כך? לא נסחפת קצת? תוכנת כופר?

כי אני לא מרגיש איטיות ממש במחשב?

לפי איזה סימנים אתה יודע את זה?

ציטוט של askme

לפחות תוסיף עוד נדבך  להגנה ולשקט הנפשי שלך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...