"מעגל סגור" מצלמה אחת מחוברת למחשב. - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"מעגל סגור" מצלמה אחת מחוברת למחשב.

Sargon

Recommended Posts

מה הבעיה לצלם בימינו עם אחת 24\7 שמוחברת למחשב אפילו דרך כבל USB?

אפשר לקנות מצלמת לילה או לא ב40$, 1080p.

אז איזה קשיים יש בלשים כזו ולצלם נניח את המגרש חניה של הבית 24 שעות 7 ימים בשבוע?

יש משהו שאני מפספס פה או שאני פשוט צריך מצלמה כזו ב40 דולר וכבל מספיק ארוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לתת לך כל מידע שתרצה.

המצלמה הינה מסוג POE שזה אומר שאפשר להשתמש בחיבור ה RJ45/כבל כדי לספק חשמל למצלמה.

יש גם אפשרות לשים שנאי, ואז פשוט מחברים לנתב או ישירות למחשב, ובעזרת התוכנה היעודית אפשר לשלוט במאפיינים.

החיבור הראשוני מתבצע בפשטות - פלוג אנד פליי. לאחר החיבור הפיזי, מתקינים את תוכנת הקליינט ומפעילים, והתוכנה מזהה את המצלמה ומחברת אותה אוטומטית.

יש לך אפשרות לעשות לוח זמנים לפי שעות וימים בשבוע. [טבלה של 24X7] שבו אפשר להגדיר כל ריבוע בלבן [לא מקליט] ירוק [מקליט כשיש תנועה] וכחול [מקליט ברצף]. ההקלטות נשמרות בתיקייה בכונן הראשי כקבצי MP4.

אפשר להגדיר הגבלה לגדלי הקבצים עד 60 דקות, אבל זה לא עובד טוב רק אם מגבילים ל 30 דקות.

אם רוצים להשתמש ב POE, צריך סוויץ' POE [דומה לסוויץ' רגיל] כדי שהוא יתן את החשמל.

לחילופין אפשר לרכוש NVR שלהם, ואז הכל פשוט הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

המצלמה הגיעה סוף סוף ואני מרוצה. עדיין לא בדקתי איך היא עובדת בלילה, אבל עשיתי סידרת בדיקות וזה בהתאם לציפיות שלי.

בהיכרות שלי איתה אפשר לצלם ב-30FPS 2560x1440 עם הגדרות NTSC ו-Anti Flicker 50Hz. הקצב נתונים הכי גבוה הוא 8192kb שזה 1MB לשנייה.

מה שמגביל את איכות התמונה. אבל ויתרתי ושיניתי ל-PAL ו-25FPS בלי Anti Flicker. ככה רואים יותר טוב.

וכמובן הצלחתי לחבר אותה ל-FTP של ה-Pi. עכשיו היא מעלה את כל הסירטונים לגיבוי בדיסק הקשיח.

בסך הכל אני מרוצה. כמובן שהיא לא מקצועית אבל עושה את העבודה. כל הכבוד לשמואל על ההצעה :goodposting:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...