ייעוץ לשדרוג - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ לשדרוג

yanayliroz

Recommended Posts

יש לי מחשב מבוסס ivy bridge
I5 3470 

8גיגה ראם

GTX 960

500 גיגה הארד דיסק

בגדול אני מחפש לקבל ביצועים גדולים יותר בעיקר בגיימינג ועריכה קלה
והשאלה שלי היא כזו: האם אני אקבל שיםור מספיק גדול בביצועים בשביל לעבור לארכיטקטורה שונה? או שעדיף לקנות כרטיס מסך חדש ולשדרג לssd?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה משחקים? איזו רזולוציה? מה קצב הרענון של המסך שלך? לאילו ביצועים אתה מכוון? (יותר fps, הגדרות גרפיות גבוהות יותר..).

לגבי עריכות על איזה תוכנה? על איזו רזולוציה אתה עורך? מה גדלי הקבצים?

תפרט בבקשה יותר על המפרט (דגם מדויק של , מהירות ותזמונים של זיכרונות, דגם מדויק של ספק כוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

איזה משחקים? איזו רזולוציה? מה קצב הרענון של המסך שלך? לאילו ביצועים אתה מכוון? (יותר fps, הגדרות גרפיות גבוהות יותר..).

לגבי עריכות על איזה תוכנה? על איזו רזולוציה אתה עורך? מה גדלי הקבצים?

תפרט בבקשה יותר על המפרט (דגם מדויק של לוח אם, מהירות ותזמונים של זיכרונות, דגם מדויק של ספק כוח).

pubg cs:go v fallout 4 se the witcher 3
1920x1080
120HZ
לפחות 45 FPS על אולטרה 
סוני וגאס עורך על 1080@60
קבצים יוצאים לי איזה כמה ג'יגה כל אחד

תיאור מפורט יותר:זכרון-1333MHZ
ספק כוח 750 SILVER של זיגמטק
צ'יפסט H61 של עם pciex16 אחד ו2 סלוטים של DDR3
אם יש עוד מידע שאתה רוצה תגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לשפר ביצועים במשחקים הכי כדאי לשדרג כ. מסך. הייתי חושב לכיוון GTX1060 כדי לקבל באיזור ה- 50FPS ממוצע על הגדרות הכי גבוהות.

אם אתה רוצה לנצל את המסך שלך ואת קצב הרענון שלו (120Hz) אולי אפשר לחשוב על GTX1070, רק שעם כרטיס כזה כבר כנראה שיהיה קצת צוואר בקבוק מהמעבד.

לגבי העריכות, קודם כל יישפר לך זמני טעינה של פרוייקטים שזה נחמד, בין היתר גם זמני טעינה במשחקים ובכל פעולה במחשב שכוללת טעינה של קבצים מה- , כולל עליית מע' הפעלה ופתיחת תוכנות. אם אתה מדבר על גדלים של כמה GB בודדים אז השיפור לא יהיה מטורף, אבל בכל זאת הוא רכיב שימשיך איתך גם למחשב הבא שלך. אני ממליץ.

שיפור משמעותי יותר לעריכות שאתה יכול לעשות כרגע זה הוספת ראם. לא ברור לי אם יש לך עוד סלוט פנוי בלוח או שיש לך 2x4. אם אתה יכול להוסיף עוד 8GB ולקבל סה"כ של 16GB זה יעזור.

דבר שחשוב שתדע, הרכיב הכי חשוב בעריכות הוא המעבד והמעבד שלך כבר די ישן. ככה שמה שלא תעשה אתה לא תשפר ביצועים ברמה מטורפת אלא אם תחליף מעבד.

דעה אישית שלי - לא שווה להשקיע כסף על המפרט הנוכחי שלך. במיוחד אם מתחשבים בעובדה שאתה צריך כ. מסך וזיכרונות ואלו שני הרכיבים שהכי לא שווה לקנות היום בגלל מחירים גבוהים. אני מציע לך לחכות קצת עם זה, לחסוך כסף ולהחליף את כל המחשב. באיזור יולי יוצאת סדרה חדשה של כ. מסך של שכנראה תשפיע לטובה על מחירי הכרטיסים. בינתיים הייתי מוסיף רק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...