אפליקציית truecaller - כדאי להתקין? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציית truecaller - כדאי להתקין?

ariel007

Recommended Posts

נזכרתי באנקדוטה, כשהתחילו להגיע לארץ צגי שיחה מזוהה להתקנה בין טלפון רגיל לקו, וטלפון עם צג, מאז ועד היום לא עובדת בהם פונקציה בסיסית, בארהב היה אפשר לראות (איני יודע אם כשירות בתשלום או כברירת מחדל) את שם בעל הקו במקום מספר. בארץ הדבר בלתי אפשרי, אולי מטעמי חוקי הגנת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש את אתר 441il (ההפך של 144) שמאפשר את החיפוש ההפוך הזה: נותנים מספר טלפון של ומקבלים שם.

לא נראה לי שהוא ממש מעודכן אבל זה פחות או יותר עובד, אפילו היום, למרות שאני זוכר שפעם היה עם זה בלאגן בקטע של חוקיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם truecaller היא כזו:

נאמר שלבת-זוגך יש מספר שהיא לא משתמשת בו כמעט ולא נותנת אותו לאף אחד, ואתה הוא היחיד שהמספר הזה שמור אצלו באנשי הקשר.

ונאמר שאתה בדרן קורע ורשמת את המספר הזה שם בתור "הזונה שלי".

וכמובן מותקנת אצלך truecaller כי זו שימושית ומצוינת.

אז אם בשלב כלשהו בת-זוגך תחייג (במקרה או בטעות) מהסלולרי הזה למישהו אחר שמותקן אצלו truecaller, נחש מה יופיע אצלו בצג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

הבעיה עם truecaller היא כזו:

נאמר שלבת-זוגך יש מספר נייד שהיא לא משתמשת בו כמעט ולא נותנת אותו לאף אחד, ואתה הוא היחיד שהמספר הזה שמור אצלו באנשי הקשר.

ונאמר שאתה בדרן קורע ורשמת את המספר הזה שם בתור "הזונה שלי".

וכמובן מותקנת אצלך truecaller כי זו אפליקציה שימושית ומצוינת.

אז אם בשלב כלשהו בת-זוגך תחייג (במקרה או בטעות) מהסלולרי הזה למישהו אחר שמותקן אצלו truecaller, נחש מה יופיע אצלו בצג?

ומה אתה חושב, שאתה הראשון שעלתה לו הסיטואציה הזאת בראש? אתה חושב שאתה מיוחד והיחיד בעולם שחשב על זה?

הם יודעים להתמודד עם מצבים כאלה. ומה שאתה מנחש שיופיע אצלו - לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

הם יודעים להתמודד עם מצבים כאלה. ומה שאתה מנחש שיופיע אצלו - לא נכון.

אני מניח שלרוב הם יודעים, ומשתפרים, אבל לפעמים יש להם פאשלות ומה שאני מנחש שיופיע אצלו, אכן יופיע. זאת מנסיון אישי (אמנם עם דוגמה פחות "זנותית").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול להוכיח. התקשרתי מהמספר שלי מהעבודה שהיה שמור בתור משהו הזוי אצל חבר אחד בלבד, לחבר אחר, שתהה למה מופיע לו אותו משהו הזוי על הצג. מאז זה הסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה דוגמא תקפה? בבקשה - היתה אחת שהתלבטה אם לעבוד בקמפיין מסויים שחבר שלי הוביל. הוא רשם אותה בתור "הילה מתלבטת". תנחש איך היא הופיעה לכולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

בארהב אין אף אחד שמעיז לשלוח סמסים כמו הלוואה מהירה 20 אלף שח החזר בצקים. מה גם שהרבה אנשים שם מחליפים סימים כמו גרביים מאחורי מספר וירטואלי כגון Google Voice שכולל גם חסימת ספאם מובנית, כך שכאשר מספר מזוהה כספאם הוא נחסם אוטומטים למליוני משתמשים באופן שלא מגיעים כלל שיחות והודעות כך שהענין לא משתלם.

אז אם כולם סובלים מה"20 אלף והחזר בצ'קים" איך הוא לא נחסם ברמת נותן השירות??

הרי בשביל לשלוח SMSים צריך מספר לא?

והמספר הזה חיב להיות רשות איפשהו נכון?

אז כשמגיע מישהו לרשום את המספר, נותן השירות לוקח ממנו פרטים מזהים לא?

אז מה הבעיה להגיע אליו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשת בארץ תומכת משלוח סמס ללא מספר (הוא שולח תחת שם "mobile"). זה הפשע הראשון. 

כל ספק שירותי סמס שיכול להכניס לרשת סמסים כאלו יכול לספק לו שירות, והמספר רשום רק אצלו. כל עוד החוק בארץ לא נושך מספיק את מי שמרוויח מזה, הוא ימצא ספקי שירות. 

החברות בארץ לא חוסמות סמסים גלובלית ללקוחות, וגם אם כן הוא היה מחליף מ mobile ל mobile2 תוך דקה. (גם אם זה היה מספר הוא היה מחליף)

תבעו אותו פעמים רבות הוא מחליף חברות ולא מגיע למשפטים. 

הפתרון צריך להיות ביטול האפשרות למשלוח ללא מספר, וקנסות עד החרמת ציוד לספקי שירות. 

וגם צריך לעודד את להתנגד לתקן הסמס החדש של שיאפשר לחברות להפציץ אותנו בספאם, והפעם עם html ו js

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

הפתרון צריך להיות ביטול האפשרות למשלוח ללא מספר, וקנסות עד החרמת ציוד לספקי שירות. 

הפתרון צריך להיות להרוג אותו באמצעות זריקה לכלוב עם עכברושים רעבים חולי כלבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

הרשת בארץ תומכת משלוח סמס ללא מספר (הוא שולח תחת שם "mobile"). זה הפשע הראשון. 

כל ספק שירותי סמס שיכול להכניס לרשת סמסים כאלו יכול לספק לו שירות, והמספר רשום רק אצלו. כל עוד החוק בארץ לא נושך מספיק את מי שמרוויח מזה, הוא ימצא ספקי שירות. 

החברות בארץ לא חוסמות סמסים גלובלית ללקוחות, וגם אם כן הוא היה מחליף מ mobile ל mobile2 תוך דקה. (גם אם זה היה מספר הוא היה מחליף)

וגם צריך לעודד את אפל להתנגד לתקן הסמס החדש של גוגל שיאפשר לחברות להפציץ אותנו בספאם, והפעם עם html ו js

שניה, תן לי הסבר טכני...

אם אני בתור בנאדם פרטי רוצה לשלוח סמסים כBLABLA מה אני צריך לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות שירות מחברה שמספקת Sender ID. 

או לחתום הסכם עם מפעיל סלולרי שיאפשר לציוד שלך לעשות את זה. (להכניס סמסים כאלו לרשת). 

יכול להיות שאפשר לעשות את זה טכנית בבית עם מרכזיה כמו Asterisk, אני לא בטוח שהרשת הסלולרית תתן לשלוח סמס כזה ללא הסכם ואפשור טכני. 

אני מבין בזה בדיוק כמוך. Just it

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...